2014 Yarenleri! :)

direk buraya atmayacak mısın bebeğim

yok kuzu özelden atıcamm :) çoh sürpriz olsun diyee:p bence yarışmaya @HuzuraErdim hamarat kızçemizde katılmalı demiiiii :-)

Son zamanlarda pek giremedimmm kuşummm ya.. Girdim hemencik 1 yorumcuk yapıp çıktım mesela bide başka bi topiciğe yazmaya başladımmm:p telden girince bildirimlerin hepsini okuyamıyorm bitanemmm arada kaynıyoo.. kusuruna bakma denizinin lütfeeennn:KK43:

hangiiii topiclerde gezersinnn kuzu sattın biziii:KK12::KK12::63: ara ara uğra kuzuuu özletme kendinii :KK66:
yok kuzum ya yasakmış ustasından arıyor işte dün aradı ankesörlü de bozuktu dün iyice bozulmuş nasıl bir yerse :KK43:

hayy Allahım yaa kuzum sabır sabır edicezz:KK14::KK14:

Bizim 6. ay olacak canım kısa süre içinde askere gideceği için yüzük takıldı ilk zamanlar iyiydi ama şimdi değişti son izine geldiği sıra anlamadık ki bizde /:

Sordun mu kuzum hiç işte annecim yada valide hanım noldu diye?o_O (annemi diyorsun bilmiyorum ama )

yok kuzu özelden atıcamm :) çoh sürpriz olsun diyee:p bence yarışmaya @HuzuraErdim hamarat kızçemizde katılmalı demiiiii :-)

hangiiii topiclerde gezersinnn kuzu sattın biziii:KK12::KK12::63: ara ara uğra kuzuuu özletme kendinii :KK66:

Sordun mu kuzum hiç işte annecim yada valide hanım noldu diye?o_O (annemi diyorsun bilmiyorum ama )
Aa bekliyorum o zaman ne zaman atacaksin:kk77: kesinlikle katılıyorumm canim ama unuttu bizi gelmiyor artık :p

Buralardayım balım yaa:) eğitimdeyim bugünnnn:) verimli bi eğitim oluyoo memnun kaldım kuşummm:)

Merhaba Kuzularr:KK19:

12 ayın içinden en sevdiğim ay geldi:KK22: Hava mükemmel bugün:KK19: Tabi bu en sevdiğim ayı bu sene benim için anlamlı kılan birşey daha var:oops: Şafak 17En Büyük TÜRKİYE:nazar:

X