2014 Yarenleri! :)

aynen balim temmuzun basinda gecelek ksmetse can iki ayda gecer be kusum ALLAH buyuk biz sayyorz die hemen gecmyr malesef:) snra dedgn gbi burdalar oh mis :)

pek iyi değilim kuzum bugün elektrikler kesikti çok stresli bi gün geçirdim eve gelince de uyumuşum şarjım da bitmişti telefonum kapanmıştı annem takmış şarja açtım biraz önce. aşkmla çok zor haberleşiyorum artık çok gerginim
sen nasılsın kuzum

aynen bzdede 7gbi elektrk geldi kuzum sabah .11den beri kesikti konusamadm bnde canla ozliyorm safak dusmece nasl olsun zor gecyr kuzum saglikli olsunlar da gerisi kolay be tatlm

aynen bzdede 7gbi elektrk geldi kuzum sabah .11den beri kesikti konusamadm bnde canla ozliyorm safak dusmece nasl olsun zor gecyr kuzum saglikli olsunlar da gerisi kolay be tatlm
öyle tabi kuzum iyi olsun arayamasa da olur

ohh ne guzel kuzum MASSALLAH:) kiz bnm safagm nye cok anlamadm ha ben bsey
Balımmm ben izinleri düştüğüm için öyle.. İzne geldiğinde saymıycammm.. Orda olduğu günleri sayıcammm oyüzden öyleeeee bnmkisiiii:) izninin hepsininkullanmıycak çağlartoşummm bi tek temmuzda bî 9 günlük dondurucam o kdr:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…