2014 Yarenleri! :)

yok kuzum ya yasakmış ustasından arıyor işte dün aradı ankesörlü de bozuktu dün iyice bozulmuş nasıl bir yerse

valla kuzim iyilik ya pek giremiyorm burya ozledm seni kiz hangi topige gectn bakm sen banada de yanina akin edim :) sen naslsn balim
Sözlü ve nişanlı hatunların sohbet yeri diye bi topik kuşummm gel sendeee canlandıralım seninle topiğiiii iyiyim ben bitanemmmm aşkımı çoook özledimmm bide seni özledimmmm:)
iyilik kuzum sen nasılsınnn?

iyiyim çok şükür, ay ben de alışamadım daha kuzum ya günler uzadı, şafak atmaz oldu
bunada alışırız be kuzummmmmmm:)

tamam gelirim smdi kuzum bende seni ozledim deniziiiim :) askimida ozledk kzz cok sukur nisan a girdik ya temmuz a cok var ama dha

bişey demedi mi canım iptal edince ? iyi canım benim ne olsun ya özlüyorum senin nasıl gidiyor yavrum
gene kalbni kirmadm kizin baslangci gosterdi begnmzsn devm etmem die snra ddm bn yicek gknserilmiyormus iptl etmk istyrm k.bkma die tamam dedi koz da:) bnde ozluyorm kuzum ya nasnasl.gecsn iste

iyidir sekercik nasl gidiyor bakim:)
idare ediyoruz kuşumm, yaz daha zor geçecek gibi duruyor. akşam olmuyor gibi geliyo insana

inşallah kuzu nerelerdesin bakayım senn

tamam gelirim smdi kuzum bende seni ozledim deniziiiim :) askimida ozledk kzz cok sukur nisan a girdik ya temmuz a cok var ama dha
Nisan ve mayıs var be kuzummmm haziran ramazanla hızlı geçer onu saymıyorum oyüzden.. 2 ay zorluk çekicez kuşummmm ondan snra temmuz ayııı gelsinnnn, aşklar gelsiiinnnn:) temmuzdan snrası da zaten 2,5 ayımız fln kalmış olucak tamamen bitmesineee:) ohhh missss:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…