2014 Yarenleri! :)

Annesi neden karıştırsın ki ortalıuğı kuzum o_O :KK43:

hehehehe okursun belki kuzu para verince :p güzel öğrenci olmaktaaa işte sınavlar olmasaa:p

oyy kuzum asma yüzünü bir şekilde arayacak imkan bulur:) oradakiler iletişimi nasıl sağlıyormusş peki? Telefon kullanıyor muydu askerin canım?

yok kuzum ya yasakmış ustasından arıyor işte dün aradı ankesörlü de bozuktu dün iyice bozulmuş nasıl bir yerse :KK43:

valla kuzim iyilik ya pek giremiyorm burya ozledm seni kiz hangi topige gectn bakm sen banada de yanina akin edim :) sen naslsn balim
Sözlü ve nişanlı hatunların sohbet yeri diye bi topik kuşummm gel sendeee:-) canlandıralım seninle topiğiiii:-) iyiyim ben bitanemmmm aşkımı çoook özledimmm bide seni özledimmmm:)
iyilik kuzum sen nasılsınnn?

iyiyim çok şükür, ay ben de alışamadım daha kuzum ya günler uzadı, şafak atmaz oldu:KK43:
bunada alışırız be kuzummmmmmm:)

Sözlü ve nişanlı hatunların sohbet yeri diye bi topik kuşummm gel sendeee:-) canlandıralım seninle topiğiiii:-) iyiyim ben bitanemmmm aşkımı çoook özledimmm bide seni özledimmmm:)

tamam gelirim smdi kuzum bende seni ozledim deniziiiim :) askimida ozledk kzz cok sukur nisan a girdik ya temmuz a cok var ama dha :KK43:

bişey demedi mi canım iptal edince ? iyi canım benim ne olsun ya özlüyorum :KK43: senin nasıl gidiyor yavrum
gene kalbni kirmadm kizin baslangci gosterdi begnmzsn devm etmem die snra ddm bn yicek gknserilmiyormus iptl etmk istyrm k.bkma die tamam dedi koz da:) bnde ozluyorm kuzum ya nasnasl.gecsn iste:KK43:

iyidir sekercik nasl gidiyor bakim:)
idare ediyoruz kuşumm, yaz daha zor geçecek gibi duruyor. akşam olmuyor gibi geliyo insana :KK70:

inşallah kuzu:emir_bebek: nerelerdesin bakayım senn:63:

tamam gelirim smdi kuzum bende seni ozledim deniziiiim :) askimida ozledk kzz cok sukur nisan a girdik ya temmuz a cok var ama dha :KK43:
Nisan ve mayıs var be kuzummmm:KK43: haziran ramazanla hızlı geçer onu saymıyorum oyüzden.. 2 ay zorluk çekicez kuşummmm ondan snra temmuz ayııı gelsinnnn, aşklar gelsiiinnnn:) temmuzdan snrası da zaten 2,5 ayımız fln kalmış olucak tamamen bitmesineee:) ohhh missss:)

X