2014 Yarenleri! :)

Izin alabilirse canim aslında bayrama denk gelmese daha iyi görüşmemiz zor olur bayrama denk gelirse :KK43: evet canım çalışıyorum

Anladım kuzum ozaman inşallah görüşebilirsiniz:) yarın gidicem işe bende :))

Merhaba kızlar..

Denizim nerelerdesin yahuu

Merhabaa:)

Kuzum başka bir yerden kaçmış istanbulda yakalanmış heralde hiç bilmiyorum anlatmadı ama bi hayli zararı oldu her kımse :/

Allah tam sopalık hee kurunun yanında yaşta yandı yane :KK43:

Hayır bitanem hiç izin kullanmadı sadece dağıtımda yol izni 2 gündü 1 ni evinde geçirdi o zaman görüştük uzamasın diye izin kullanmadık hiç kuzum siz kullandınızmı

Kuzum biz dağıtım kullanmadık çünkü ustasıda aynı yere düştüğü için işte Ramazan Bayramı'nda izin kullandı oda 9+1 gün kullanmıştı şimdi de yol izni yok diyormuş komutan ondan 21 nisan çıkış olabilr bizim hesaplara görede :KK43: listeler asılsa da rahat etsem :KK43:

Selam kızlar..
Ya benimki bugün usta birliğine geçti ama telefon katiyen yasakmış toplamışlar telefonları ve bi asker bende telefon yok demiş çantası aranmış bulunmuş askerliği 1 hafta uzamış :KK34:
benimkide ordan birinin telefonuyla aradı iki dk konuştuk. Kartta satılmıyormuş ankesörlüden çaldır ararım ben dedim 1 saat sonra çaldırdı aradım çalıyo açan yok. tekrar denedim baya çaldı açıldı alo dedim ses yok kapattım bende :KK17:
dışardan aranmıyor mu acaba yada çağrı atılan yer çalmıyor mu off canım sıkıldı keşke toplanma yerine dönse inşallah döner :KK14:

Bizim orasıda öyle telefon yasak :KK43: ankesörlüden Konuşuyoruz bizde dışarıdan arama oluyor her yerde aynıdır sanırım :)

canım biz ev alıp bir yı kiraya vermeyi düşünüyoruz ev kredisi o bir yıl kirada gidecek bizde o arada hazırlıklar yapacağız inşallah.. Önce nişan var sırada :) ramazandan önce hayırlısıyla gelecekler .
aslında mantıklı he kirayla krediyi ödersiniz canım ama iyi birine vermek lazım yıpratmasınlar evini :KK51:

canım hiiiiiiç koyuya dönme o zaman şimdi sen :oops:
aynen kuzum bu gidişle öyle görünüyor. sen nasılsın kuzum soramadım hiç muhabbet kaynadı gtti
:KK48::KK45: kıızz gece gece çok güldürdünüz beni yaaaaa
:KK70: :KK70: benimki biraz deli de :KK70:
Anladım kuzum ozaman inşallah görüşebilirsiniz:) yarın gidicem işe bende :))

Denizim nerelerdesin yahuu

Merhabaa:)

Allah tam sopalık hee kurunun yanında yaşta yandı yane :KK43:

Kuzum biz dağıtım kullanmadık çünkü ustasıda aynı yere düştüğü için işte Ramazan Bayramı'nda izin kullandı oda 9+1 gün kullanmıştı şimdi de yol izni yok diyormuş komutan ondan 21 nisan çıkış olabilr bizim hesaplara görede :KK43: listeler asılsa da rahat etsem :KK43:
anladım kuzum bizim listeler asıldı biletimizi aldık 19 u kavuşuyorum hayırlısı ile:KK19:Asılır kuzum sanırım en kısa zamanda dilerim tahmiiniz gibi olur kuzum bir an önce kavusuruz:KK60:

aynen kuzum bu gidişle öyle görünüyor. sen nasılsın kuzum soramadım hiç muhabbet kaynadı gtti

:KK70: :KK70: benimki biraz deli de :KK70:

anladım kuzum bizim listeler asıldı biletimizi aldık 19 u kavuşuyorum hayırlısı ile:KK19:Asılır kuzum sanırım en kısa zamanda dilerim tahmiiniz gibi olur kuzum bir an önce kavusuruz:KK60:
aman canım ne güzel :))) Allah yüzünüzü hiç düşürmesinn hep gülüünnn :KK54:

X