2014 Yarenleri! :)

Canım ya bizim şafak karanlık daha Ben boludayım
Karanlık deme kuzum ben uç defa uzattim safsgi hic bitmez gibi geliyordu hatta her defasında ayrı hayal kırıklığıydı ama bu güne çok şükür bende ankara dayım cnm çok uzak degilmisiz

Karanlık deme kuzum ben uç defa uzattim safsgi hic bitmez gibi geliyordu hatta her defasında ayrı hayal kırıklığıydı ama bu güne çok şükür bende ankara dayım cnm çok uzak degilmisiz
Ustesinden gelmissiniz simdi bu gunlerdesiniz rabbim bizede nasip etsin :) safak 354... Evet ya arada 2saat var :)) ygs icin ankaradaydim ben ya .. Belki bi gun karsilasiriz bilemeyiz :))

Ustesinden gelmissiniz simdi bu gunlerdesiniz rabbim bizede nasip etsin :) safak 354... Evet ya arada 2saat var :)) ygs icin ankaradaydim ben ya .. Belki bi gun karsilasiriz bilemeyiz :))
Aaa öyle mi tabi köy denk gelir mi gelir tatlin :) lys de diycem ama Girmiycektin sanırım olsun yaa :) o günler en Güzel zamanlar ya hatırlıyorum ilk yirmi günün acisi bambaşka :/ ama geçiyor

Aaa öyle mi tabi köy denk gelir mi gelir tatlin :) lys de diycem ama Girmiycektin sanırım olsun yaa :) o günler en Güzel zamanlar ya hatırlıyorum ilk yirmi günün acisi bambaşka :/ ama geçiyor
Evet canim cok zor olsada geciyor .. allahtan benimki acemiligi 21 gun yapicak.. Hangi köydensiniz siz tatlim..

Dedim ama daha coook beklicez canim sende ne var ne yok canım nasılsın

Izne gelmeyi düşünüyor mu kızum :) napim müzik dinleyorum vakit geçirmece :)

bebegim bende iyiymmm vakit geçirmecee

Aynen kuzum sende bendensin :)) bişi sorcam kuzum sana :) senin sevdicek hiç izin kullanmış mıydı?

Amannn siz kalmış maşallah Ya darısı tüm beklryenlrre inşallah

Aminn aminnn kuzum geçer günler hıp hızlı umarım :)

Temmuzda belki canim. Iste misin tatil misin miz bugün

Selam kızlar..
Ya benimki bugün usta birliğine geçti ama telefon katiyen yasakmış toplamışlar telefonları ve bi asker bende telefon yok demiş çantası aranmış bulunmuş askerliği 1 hafta uzamış
benimkide ordan birinin telefonuyla aradı iki dk konuştuk. Kartta satılmıyormuş ankesörlüden çaldır ararım ben dedim 1 saat sonra çaldırdı aradım çalıyo açan yok. tekrar denedim baya çaldı açıldı alo dedim ses yok kapattım bende
dışardan aranmıyor mu acaba yada çağrı atılan yer çalmıyor mu off canım sıkıldı keşke toplanma yerine dönse inşallah döner

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…