2014 Yarenleri! :)

Bi ara denedim olmamıştı bi daha da uğrasmadim canim cafedeki bilgisayarlarda yüklü olmayabiliyor galiba, ne bileyim eve geldim bebeğim onu görmek cok iyi geldi valla

Tabii evde daha rahat konuşmuşsunuzdur kuzumm :) çalıştığın yeri göreydi ondan içide rahat olur diye dediydim :)

Sizin kaç oldu kuzu

Kuzum bizim hesaplara göre 22 ama yol iznini katmıyorlarmış çünkü önceden izne geldiği için askerlik boyunca 1kere yol izni kullanılıyormuş (( eğer öyle olursa 21 Nisan'da burada olacak

Kızlar nasılsınız

Merhabaaa canımm:)

hoşgeldin tekrar çok iyi yapmışsın vallahi naptın bugün nasıl geçti günün
bebeğim bugün evdeydim inan tüm gün çok stabil bi hayatım vardı havada kapalıydı sıkıldım azcık İyiki burası var iyiki sizler varsınız canlarım

nasılsın bebeğimmmm

evde daha rahat bebeğim nasıl özlemişim kıııız ayyy

iyiyim bebeğimmm sen nasılsın ne var ne yook
iyiyim bebeğim şafak saymaya devam işte ya hiçbir değişiklik yok

bebeğim bugün evdeydim inan tüm gün çok stabil bi hayatım vardı havada kapalıydı sıkıldım azcık İyiki burası var iyiki sizler varsınız canlarım
canııım sen de bizim iyiki aramızdasın sen de iyiki varsın, biz birlikte varıızz ay bazen ihtiyaç duyuluyor eve evde pineklemeye ama bazen de ev bile basıyor

Aynen bitanem valla bugün zaman zor geçti ama sonunda bugünde bitti şükür şafak 1 gün 1 saat daha ilerde olcak hehehehe

geldimm balımm hemencil yemek flan yedik kuzumm sen napıosun balım
napayım bende canım dizi izleyecektim buraya takıldım kaldım sizden ayrılamıyom
nasıl gidiyor canım enişteyle az kaldı hee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…