2014 Yarenleri! :)

iyi diyelim iyi olsun canım biraz tartıştık bugün:/ ama düzelttik allahtan

inşallah kuşumm:emir_bebek:

vakti varmış öğlen neden aramadın işin mi vardı diye sordum sormaz olaydım iyice nazlı oldu bu çocuk:KK11: ben bizim için burda neler çekiyorum falan filan dedi alakalı alakasız her şeyi söyledi ben de asker yolu beklemek hakkında bir fikrin var mı acaba dedim. saçma sapan bir konuydu yani ama çarşıya çıktığında internetten konuşma imkanım olursa sakin sakin anlatıcam durumu. sonuçta herkes bu dönemleri atlatıyor askere gitmeleri bizim suçumuz mu Allah aşkına?
Askerlikte alttan almanın en âlâsını öğreniyoruz balım yaaa:KK51: Neyseki halletmişsiniiiz bitanemmmm..
İnşallah tatlıımmm :))) bende şafak sayacı yaptım excelde arka planda bizim resmimiz var 4 sayfa olduu kartona yapıştırcam çok tatlı oldu hihihihi :)))) askerime söyledim çok hoşuna gitti ustalıktada mektubun yanındada hediyeler gönderirim :)))
mektup çok anlamlı oluyo balım yaa.. Ben ustaya ilk grçtiği zaman kargoma mektupta koymuştum üzerine parfümümden sıkmıştım.. Kargo eline ulaşır ulaşmaz beni arayıp aşkm senin kokunu aldım ben diyip ağlamıştı canım sevdiğimmmm:KK51: Ahhh zor ama güzel beee:KK14:

Askerlikte alttan almanın en âlâsını öğreniyoruz balım yaaa:KK51: Neyseki halletmişsiniiiz bitanemmmm..

mektup çok anlamlı oluyo balım yaa.. Ben ustaya ilk grçtiği zaman kargoma mektupta koymuştum üzerine parfümümden sıkmıştım.. Kargo eline ulaşır ulaşmaz beni arayıp aşkm senin kokunu aldım ben diyip ağlamıştı canım sevdiğimmmm:KK51: Ahhh zor ama güzel beee:KK14:

aynen canım mektup çok anlamlıı ustaya geçsin haftada 1 mutlaka göndericem :)) çok zor canım yaaa o hasret çok koyuyor gece kötü rüya gördüm arardım şimdi hemen beni rahatlatırdı dedim morelim bozulduu ama hayal ettim bana sarıldığınıı uyuyakalmışım :)) varlığını bildikçe huzurluyum :KK68: Allah eksik etmesin başımızdan askerlerimiziii ...

aynen canım mektup çok anlamlıı ustaya geçsin haftada 1 mutlaka göndericem :)) çok zor canım yaaa o hasret çok koyuyor gece kötü rüya gördüm arardım şimdi hemen beni rahatlatırdı dedim morelim bozulduu ama hayal ettim bana sarıldığınıı uyuyakalmışım :)) varlığını bildikçe huzurluyum :KK68: Allah eksik etmesin başımızdan askerlerimiziii ...
Amiiin bitanemmm rabbim tüm askerlerimizi korusuuuun

tatlm sorunlar olacak cok normal su an benımde sorunlu yapacak bse yok ıdare etmeye calıscaz :KK43:( ben ıdare etmedm ama sen et :)))
valla sabır diyorum kuzum, askerlik ilişkilerdeki en büyük sınav sanırım. özlettin kendini nerelerdesin kaçak:)

Canim onlar bize yikmaya çalışıyorlar ben bizim icin geldim gelecegimiz icin askerlik yapıyorum aradan çıkarıyorum diye düşünüp bu şekilde konuşuyorlar. Halbuki biz olmasaydikta yapacaklardi bunu yani. Ama iste bişey diyemiyorum..
aynen öyle kuzucum ama biz de onlar için yarenlik yapıyoruz bunu düşünmüyorlar. yoksa biz de bu kadar hasret çekmeye mecbur değiliz. kadınla erkeğin görevi çok ayrı ama onlar sadece kendileri fedakarlık yapıyorl zannediyorlar

alttan ala ala cüce kalcaz kızzz:KK70: hasret onda da bende de sinir stres yapıyor işte. ay o kitap fikrini ben de düşünüyorum kuzucum ama ben askerden sonrası için yaptırayım diyorum. işte bu güne kadar neler atlattık, nasıl güzen günler yaşadık tarzında bir kitap. söz hatırası gibi birşey olabilir hatta:KK68:

valla sabır diyorum kuzum, askerlik ilişkilerdeki en büyük sınav sanırım. özlettin kendini nerelerdesin kaçak:)

aynen öyle kuzucum ama biz de onlar için yarenlik yapıyoruz bunu düşünmüyorlar. yoksa biz de bu kadar hasret çekmeye mecbur değiliz. kadınla erkeğin görevi çok ayrı ama onlar sadece kendileri fedakarlık yapıyorl zannediyorlar

alttan ala ala cüce kalcaz kızzz:KK70: hasret onda da bende de sinir stres yapıyor işte. ay o kitap fikrini ben de düşünüyorum kuzucum ama ben askerden sonrası için yaptırayım diyorum. işte bu güne kadar neler atlattık, nasıl güzen günler yaşadık tarzında bir kitap. söz hatırası gibi birşey olabilir hatta:KK68:
Oyle canim buna diyecek lafim yok eminim hepsi ayni seyi düşünüyor. Bizim burda kafamiz rahat saniyolar

Çoook hoş olur bebeğimmmmmmm:) yapmalısınn evetttt:)
amin tatlıımmm .. Karşılarına iyi insanlar çıksın.. çok arıyorum be onu çocuk gibi itişmeyi özledim yahu :KK45: bi gelsin ben ona neler yapıcam hhihihihii:p
bende çok özledimkiiiiiiiii..

aynen tatlm sabır ısı gercekten :) Buralardaym beybı ya gırıp yazamadm pek :)

X