2014 Yarenleri! :)

iyiyim çok şükür kuzum ağustosu bekliyorum işte heyecanla ne olsun:KK37:

hehe ama yine de naz yapmamız şart oldu. yanlarına bırakmayalım kızz:KK62:

ooohh maşallah kuzumm:) ne kalmış şunun şurasında, darısı bizlerin başına inşallah:KK37:
Ay güldüm deli çok tatlı oldun :p birakmayalim tabiiki hele bi gelsinler :KK55:
İçim kaynıyor resmen kuzum ya pataklayasım geldi resmen yanımda olsa yastıkla fururdum yüzüne yüzüne
anlıyorum bebeğim o banada oluyor ama kac gun oldu gecmedi mi sinirin daha

Bende ne işe yariyor diyecektim yeri nasil canim arkadaş falan edinmiş mi
kötü bizim yerimiz canım ya :KK43: istanbulun sürgün yeriymiş zaten herkesin askerliği en az 7 gün uzamış. devletin verdiği haktan dolayı eziyet çekiyor askerim:KK61: o 6 ayın acısını çıkartıyorlar sevdiceğimden:KK14:

kötü bizim yerimiz canım ya :KK43: istanbulun sürgün yeriymiş zaten herkesin askerliği en az 7 gün uzamış. devletin verdiği haktan dolayı eziyet çekiyor askerim:KK61: o 6 ayın acısını çıkartıyorlar sevdiceğimden:KK14:
Kisa dönem ya bide iyice ustune gidiyolar demekki canim aslunda çalışıp kazanmış olduğu bi hak ama işte

Kisa dönem ya bide iyice ustune gidiyolar demekki canim aslunda çalışıp kazanmış olduğu bi hak ama işte
sana söz vermesem mutlaka kavga eder ceza alırdım diyor kuzum çok üstüne gidiyorlarmış gerçekten:KK61:alt devreler gelince biraz daha rahat eder diye düşünüyorum ama inşallah öyle olur. senin askerin nasıl? birliği rahat mıymış, alışabildi mi ortama?

sana söz vermesem mutlaka kavga eder ceza alırdım diyor kuzum çok üstüne gidiyorlarmış gerçekten:KK61:alt devreler gelince biraz daha rahat eder diye düşünüyorum ama inşallah öyle olur. senin askerin nasıl? birliği rahat mıymış, alışabildi mi ortama?
bizimkide aynı durumda kuzum ya sürgün yeri bütün serseriler burda dedi. komutanlarının bile saçma sapan nedenlerden süren mahkemeleri varmış. yemekleri kötüymüş. rahat değil anlayacağın..

bizimkide aynı durumda kuzum ya sürgün yeri bütün serseriler burda dedi. komutanlarının bile saçma sapan nedenlerden süren mahkemeleri varmış. yemekleri kötüymüş. rahat değil anlayacağın..
Allah yardım etsin askerlerimize bebeğim, günler çabucak geçiversin:KK68: izine geldiklerinde nasıl jet hızıyla geçiyorsa saatler 2 katı daha hızlı geçer inşallah şafak:KK48:

ne kargosu tatlım :)) aklım bi karış oldu okuldan geldim bir sürü performans ödevi yaptım canım hatırlayamadım :)) kargo gönderemiycem 10 nisana kadar .. :KK43:

ooo kolay gelsin tatlım:) sen göndereceğim demiyor muydun yahuu yoksa ben mi karıştırdım :KK30::KK30:

Iyiyim canimmmm sen nasılsın

iyimm kuzum çok şükür amele style takılıyorum:rolleyes: napiyon bakalım:)

merhabalar efenimmm:KK24:

Merhabaa:KK25:

Hahahaa deli nasılsın kuzum

iyiyim kuzum çok şükür sen nasılsın :KK60:

ooo kolay gelsin tatlım:) sen göndereceğim demiyor muydun yahuu yoksa ben mi karıştırdım :KK30::KK30:

napıyooon kiiiiiiiii :KK70: napim canım duş aldım uzandım öyle dinleniyom :KK19:

bende çok severim kiiiiii:KK19: Senide çok severim kii:KK23:
beni de sevin beni de beni de:KK22:

Bende nisanı beklerimmm kiii:KK37:
ne kaldı kuzum şurda bekledin ve geldi işte maşallah size:KK68:

hoşgeldin bebeğimm:KK33:

X