2014 Yarenleri! :)

öyle bebeğm ama şu an ben yazarsam o buna yüz bulacak.bak mesela ben adımla hitap edersen yazmıcam dediğimde sen bilirsin! deseydi anlardım ama ismimide ekledi yani bilinçli ve inadına yaptı bunu o yüzden çok kızgınım buna ek olarak yazmadan durabiliyor dursun durduğu kadar gıcık ediyor beni En Büyük KK
Sen bilirsin fıstığımmmm.. En azından bundan snrası için isminle hitap etti diye konuşmamazlık yapma benceee..

Aynen kuşummm nasipse 10 sene snra açıp okuruz sevdiğimleeee, tebessüm ederekkkk:)

iyiyim çok şükür tatlımmmm sen nasılsııın? Daha evvel seni hiç görmemiştimmmm buralardaaa.)

aaaaa bnm duygutoşum gelmişşşşş:)) evet kuşum bende en büyük asker bnm asker olanı yapıyorm ama eklemeler flnda yapıyorum ben düzenliyorummmm:)
İnşallah tatlıımmm :))) bende şafak sayacı yaptım excelde arka planda bizim resmimiz var 4 sayfa olduu kartona yapıştırcam çok tatlı oldu hihihihi :)))) askerime söyledim çok hoşuna gitti ustalıktada mektubun yanındada hediyeler gönderirim :)))

İyiyim allaha çok şükür kuşummmmm:)) bugün aşkıma kitap yazmaya başladımmm:KK53: Aşkımızın kitabııııı.. Sen nasılsın bitanemmmmmm?
iyi diyelim iyi olsun canım biraz tartıştık bugün:/ ama düzelttik allahtan

tartıştıktan sonraki üzüntüdür canım o.. zamanla geçerdir güzel konuştukça unutulur rahatlarsınız canım :) İnşallah tatlım hepimiz için :KK16:
inşallah kuşumm:emir_bebek:

Konu ne canim? Bu atiismalara alışmamız gerekiyor galiba :KK43:
vakti varmış öğlen neden aramadın işin mi vardı diye sordum sormaz olaydım iyice nazlı oldu bu çocuk:KK11: ben bizim için burda neler çekiyorum falan filan dedi alakalı alakasız her şeyi söyledi ben de asker yolu beklemek hakkında bir fikrin var mı acaba dedim. saçma sapan bir konuydu yani ama çarşıya çıktığında internetten konuşma imkanım olursa sakin sakin anlatıcam durumu. sonuçta herkes bu dönemleri atlatıyor askere gitmeleri bizim suçumuz mu Allah aşkına?

vakti varmış öğlen neden aramadın işin mi vardı diye sordum sormaz olaydım iyice nazlı oldu bu çocuk:KK11: ben bizim için burda neler çekiyorum falan filan dedi alakalı alakasız her şeyi söyledi ben de asker yolu beklemek hakkında bir fikrin var mı acaba dedim. saçma sapan bir konuydu yani ama çarşıya çıktığında internetten konuşma imkanım olursa sakin sakin anlatıcam durumu. sonuçta herkes bu dönemleri atlatıyor askere gitmeleri bizim suçumuz mu Allah aşkına?
inşallah canısı :KK68:

tatlm sorunlar olacak cok normal su an benımde sorunlu yapacak bse yok ıdare etmeye calıscaz :KK43:( ben ıdare etmedm ama sen et :)))

Canim onlar bize yikmaya çalışıyorlar ben bizim icin geldim gelecegimiz icin askerlik yapıyorum aradan çıkarıyorum diye düşünüp bu şekilde konuşuyorlar. Halbuki biz olmasaydikta yapacaklardi bunu yani. Ama iste bişey diyemiyorum..

X