2014 Yarenleri! :)

hee biliyorum canım görmüştüm sipariş edip alıcaksın ama bütün tasarım sana ait :)) çok güzel bir fikir çokda hoşuna gideer :) ilerde yanyana bakarken gülümsereyek anarsınız bunları :)))

duzelecek canim inşallah sabir sabir

canım ne farkeder ki daha öncede söyleme dediğim halde söyledi tartışıp konuşmamıştık sonra yine ben yazmıştım. söyleme dediğim şeyi söylememeyi inat yapmamayı öğrencek
bi yerden gönderme yap canım .. konuşun ama adıyla hitap et böyle daha iyi olur konuşmadıkça daha kötü olur .. oda rahatsız olur adıyla hitap edince farkına varır yanii..

bılıyorum onu hatta ben en buyuk asker bızım asker olanı yaptrcaktm sora kaldı benmkıne askım bak bunu yaptrcaktm sana dedm :)))

bi yerden gönderme yap canım .. konuşun ama adıyla hitap et böyle daha iyi olur konuşmadıkça daha kötü olur .. oda rahatsız olur adıyla hitap edince farkına varır yanii..

aksine hiç bi tepki vermiyorum canım ne kadar dayanabilecek merak ediyorum

Canımıniçi anlıyorm seniiii bizde kavga ettiğimizde direk isimle hitap etmeye başlıyoruz.. Bu doğal bişi.. İnsanın içinden gelmiyoki aşkm svgilim demekkkk kızgınsın çnkü o anda.. Normal zamanda ismen hitap etse tamam ama kavgada olur öyle şeyler.. Bak kendin diyosn bende ismiyle hitap ediyrm bazen diyeeee.. Sen keçi o keçiii yapmayın bebeğimmm inatlaşmayın değmicek sebepler içinmnn.. Birbirinizin desteğine ihtiyacınız vaaar..

hee biliyorum canım görmüştüm sipariş edip alıcaksın ama bütün tasarım sana ait :)) çok güzel bir fikir çokda hoşuna gideer :) ilerde yanyana bakarken gülümsereyek anarsınız bunları :)))
Aynen kuşummm nasipse 10 sene snra açıp okuruz sevdiğimleeee, tebessüm ederekkkk:)
mrb nasılsınn cnm?
iyiyim çok şükür tatlımmmm sen nasılsııın? Daha evvel seni hiç görmemiştimmmm buralardaaa.)
bılıyorum onu hatta ben en buyuk asker bızım asker olanı yaptrcaktm sora kaldı benmkıne askım bak bunu yaptrcaktm sana dedm :)))
aaaaa bnm duygutoşum gelmişşşşş:)) evet kuşum bende en büyük asker bnm asker olanı yapıyorm ama eklemeler flnda yapıyorum ben düzenliyorummmm:)

öyle bebeğm ama şu an ben yazarsam o buna yüz bulacak.bak mesela ben adımla hitap edersen yazmıcam dediğimde sen bilirsin! deseydi anlardım ama ismimide ekledi yani bilinçli ve inadına yaptı bunu o yüzden çok kızgınım buna ek olarak yazmadan durabiliyor dursun durduğu kadar gıcık ediyor beni

ivit askısı guzeldı o :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…