2014 Yarenleri! :)

idare ediyoruz canım pek rahat değiliz biraz önce atıştık biraz ama düzelttik çok şükür. moralinin iyi olması çok güzel tatlım inşallah hep böyle devam eder
tartıştıktan sonraki üzüntüdür canım o.. zamanla geçerdir güzel konuştukça unutulur rahatlarsınız canım :) İnşallah tatlım hepimiz için

Niden kuşummmmmmm?

biz tartışıtken o ismimle hitap etti benimde bundan nefret ettiğimi biliyor ama yine yaptı. defalarca kez yaptı bunu. dün yine bi sebepten alınganlık yaptı tartıştık ismimle hitap etme dedim düzgün bi mesaj yazana kadar yazmıcam dedim oda sen bilirsin dedi ve yine adımı yazdı. bende cevap yazmadım ve artık takmıycam çok moralimi bozuyor

Selam canımm :) aramadımı seni hiç ?

hayır canım aramadı bugün tam 2 gün oldu. sürekli watsappta faceye giriyor 1 dklık online oluyor benim son görülme kapalı göremiyor ve onun şifresi bende var merak edip bakıyorum hiçbişi yapmıyor bakıp çıkıyor keçi öküz

canım işte senden adım bekliyor gibii sankii... kendini gösteriyor ben burdayım onlineyim gibisinee.. benim düşüncem canım bu

Yavrum benimmmm incir çekirdeğini doldurmuycak bi sebepten küs kalmayın bööllyeee... Sende ona îsmiyle hitap et ozaman.. O adım atıncaya kadarda ismiyle hitap etmeye devam etttt.. Konuşmamazlık yapma ama gülümmmm..
Kitap mııııı
ihihihihihihi:) ivittttt:) sevgilikitabı kıııııız:)

canım işte senden adım bekliyor gibii sankii... kendini gösteriyor ben burdayım onlineyim gibisinee.. benim düşüncem canım bu

canım ne farkeder ki daha öncede söyleme dediğim halde söyledi tartışıp konuşmamıştık sonra yine ben yazmıştım. söyleme dediğim şeyi söylememeyi inat yapmamayı öğrencek

Ay ne iyi düşünmüşsn bebeğim

ama bebeğm yazmam dedim sen bilirsin dedi ve yine adımı söyledi inadına. konuşmamayı göze alıyorsa niye yazayım ki?
nefret ediyorum sanki yabancıymışız gibi oluyor isimle hitap edince. bende onun ismiyle hitap ediyorum bazen ama çok sinirimi bozdu inadına yapması

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…