2014 Yarenleri! :)

naz falan değil bu canım benim böyle nazlanılmaz kimseye ancak eziyet edilir
Naz falan değil ya cidden değil. Ailesini aramayı biliyor beni aramıyor mesela. Sonrada ben evi de aramadım diyor. Keyfine göre yüzüme telefon kapatıyor ohh ne ala
benimkide bak yapıyor bunu tartışmada hoşuna gitmiycek bişey söyleyince kapatıyor gerçi onunkii bigünlük ama olsun o an ben kırıldıktan sonra gerisi umrumda olmuyor
Cankuşummmm, salvommmm, aysunummmmm noldu kızlar yaa Askerde ne yidirip içiriyolarsa yan etki yapıyo bunlarda sanırım.. Beyinleri sulanmış ayolll İnşallah en kısa sürede yoluna girer herşeyyy.. Bu koca kafalı askerlerimizin akılları başlarına geliirrrr Gıcık şeylerrr nolcakkkk

iyiydi bebeğim ya çok şükür, çoluk çocukla uğraşmaca hihihih sen nasılsıın? nasıldı günün?
çoluk çocuk derkennn bende iyiyim canım işte benimki aradı 10 dk önce güzel konuştuk biraz hüzünlüydü, benim günüm okulda geçti canım sıradan bi işte canım yine

çoluk çocuk derkennn bende iyiyim canım işte benimki aradı 10 dk önce güzel konuştuk biraz hüzünlüydü, benim günüm okulda geçti canım sıradan bi işte canım yine
iyi bakalım canım yine de duymuşsun sesini çok şükür, anaokulunda çalışıyorum ya canım ben

evet ama keyifli iş yaa çok eğleniyorum yorulsam da ay süper bak düzen oturmuş bile yavaş yavaş
e ne güzel işte yaptığın işten zevk alıyorsun :) ya canım sabah kaçta arayacağını kestiremiyorum ama mutlaka arıyor ,akşamda 5ile 8 arası arıyor işte :)) abisi acemiliği ,ustalığı doğuda yaptığı için onun ustalığı batıda yapma ihtimali yüksekmiş asker şubesine gitmişler işte haftaya kadar belli olurmuş :))))

evet belli olur canım ya hakkınızda hayırlısı olsun inşallahh

İyi akşamlar kızlar
Ay bu askerlik bitene kadar yaşlancam ben ya.
Artık takmıycam vala sinir hastası olcam yakında

Hoşgeldin canımm... Ne oldu anlatmak istermisin ?

canım selam. biz tartışıtken o ismimle hitap etti benimde bundan nefret ettiğimi biliyor ama yine yaptı. defalarca kez yaptı bunu. dün yine bi sebepten alınganlık yaptı tartıştık ismimle hitap etme dedim düzgün bi mesaj yazana kadar yazmıcam dedim oda sen bilirsin dedi ve yine adımı yazdı. bende cevap yazmadım ve artık takmıycam çok moralimi bozuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…