2014 Yarenleri! :)

yok canım ben artık her kavgada bu raddeye geliyorum çünkü artık yıprandım seni de sıkıyorum kusura bakma bide benimle uğraşıyorsun
Aşk olsun öyle şey olur mu. Canim sinirlisin diye böyle oluyor iste yiprandin ya bide ondan kaynakli sinirin geçsin düşüncelerin de değişir

anlamayan anlamaz yavrum al bizimki dağda yapıyor iyice dağ ayısı oldu çıktı insanın içinde olacak içinde
Gerçi doğru diyorsun insanın içinde olacak. :KK51:

hadi seninki izmir gibi rahat bi yerde bizimkiler dağın tepesinde insan yüzüne hasret o halde psikolojileri daha beter bize çektiriyolar
Benimki zor bir askerlik yapmıyorki ama ona kalırsa sanki her gün çatışmada :KK53:

Gerçi doğru diyorsun insanın içinde olacak. :KK51:

Benimki zor bir askerlik yapmıyorki ama ona kalırsa sanki her gün çatışmada :KK53:
o yüzden seninki geldiğinde nolur bizide çağır tenhada kıstırıp bi dövelim aklı başına gelsin izmirde askerlik yapıyor arayamıyor görende elektrik yok telefon daha icat edilmedi sanacak

Aşk olsun öyle şey olur mu. Canim sinirlisin diye böyle oluyor iste yiprandin ya bide ondan kaynakli sinirin geçsin düşüncelerin de değişir
hastalanmadım daha hastalanayım bitsin ancak geçer çok sinirliyimmm bi kaç günde gecikmiş halde olunca daha da bi hırçın oluyorum

o yüzden seninki geldiğinde nolur bizide çağır tenhada kıstırıp bi dövelim aklı başına gelsin izmirde askerlik yapıyor arayamıyor görende elektrik yok telefon daha icat edilmedi sanacak

Canım işte diyorum ya özellikle aramıyor diye. Bilmiyorum belki de başka biriyle konuşuyordur

Kızlarr ben geldim.. burada moreller bozuk gibi.. Sabrınızı sınıyorlar ama bu günlerin arkasında çok çok daha güzel günler bekliyor sizi.. Bu bizlere bir sınav önemli olan bu sınavı sabırla atlatmak.. Dayanın kızlar :KK43: gelince tek tek çektirirsiniz onlara ... :110:

Canım işte diyorum ya özellikle aramıyor diye. Bilmiyorum belki de başka biriyle konuşuyordur
şuan her şeyin en kötüsünü düşündüğüm için ben bile öyle düşünüyorum senin düşünmen çok normal buluyorsada bulsun hodri meydan zaten kızlarda sıraya girmiş onları bekliyorlar hey Allahım ne günlere kaldık

Kızlarr ben geldim.. burada moreller bozuk gibi.. Sabrınızı sınıyorlar ama bu günlerin arkasında çok çok daha güzel günler bekliyor sizi.. Bu bizlere bir sınav önemli olan bu sınavı sabırla atlatmak.. Dayanın kızlar :KK43: gelince tek tek çektirirsiniz onlara ... :110:
hoş geldin canım biz dayanamıyoruz artık canım benim sen bizim yerimize dayan olur mu ben daha tahammül edemeyecek hale geldim

şuan her şeyin en kötüsünü düşündüğüm için ben bile öyle düşünüyorum senin düşünmen çok normal buluyorsada bulsun hodri meydan zaten kızlarda sıraya girmiş onları bekliyorlar hey Allahım ne günlere kaldık

Vallahi canım ben öyle düşünüyorum aynen dediğin gibi bir de her şeyin en kötüsünü düşünüyorum şu anda :KK51:
Bulsun napim ya kendi kaybeder napim hayırlısı der susarım yapcak bir şey yok

kimse k.bakmasında askere gidince iki gram akıllarınıda kaybediyolar :KK53: BİZE sarıyorlar işte
Canım ben üstte de yazdım birini bulmuştur diye düşünüyorum

Vallahi canım ben öyle düşünüyorum aynen dediğin gibi bir de her şeyin en kötüsünü düşünüyorum şu anda :KK51:

derler di askere gitmeyen adamla çıkmayın kızlar diye ama ben ne yaptım dinlemedim al sana büyük sözü dinlemezsen böyle olur :KK64::KK34::KK34:

akıl varmıydı onlarda diye bide düşünmek lazım :KK70::KK70:
kız bunda vardı askere gitti hepten kaybettim garibi :KK70: bide geçen bana diyoooo varyaaaa sen ne hale koydun beni diye :KK70: adam manyak anacım :KK70:

yok canım dahada neler :KK43: yapmazzz seni burda böyle koyupta :KK43:

kız bunda vardı askere gitti hepten kaybettim garibi :KK70: bide geçen bana diyoooo varyaaaa sen ne hale koydun beni diye :KK70: adam manyak anacım :KK70:

yok canım dahada neler :KK43: yapmazzz seni burda böyle koyupta :KK43:
daha yeter susuyorum ben daha sonra kızlar gelip bu yazdıklarımızı okuyacak rezil olacağız he :oops:

hoş geldin canım biz dayanamıyoruz artık canım benim sen bizim yerimize dayan olur mu ben daha tahammül edemeyecek hale geldim
canıımm hoşbulduuk... dayanmalısınız canımm gülü seven dikenine katlanır derler.. biraz sakinleşin düşünün en doğru kararı verebilirsiniz :)

X