2014 Yarenleri! :)

bende tlfonumu kapatıp başımı alıp gitmek istiyorum
Sorma yaa çok bunaldım
Nazlari bize geçiyor canim idare ediez artık napalım..

bende bende kendini atarkene yada giderkene benide çağırsana çok bunaldım artık delirmeye az kaldı sıyırdım sıyıracağım onlar mı askerlik yapıyor biz mi anlamadım

Canım naz falan değil bu ya ben anlamadım yani ya da mesele şu ailelerine gelince sorun yok gülerler eğlenirler nedense iş sevgiliye gelince ''askerlikten çok bunaldım yok işte çok kötüyüm özgürlüğüm kısıtlandı vs vs'' olur nedense kız arkadaşa gelince hep kötü yönler aksediliyor

Iste nazlaniyolar

Naz falan değil ya cidden değil. Ailesini aramayı biliyor beni aramıyor mesela. Sonrada ben evi de aramadım diyor. Keyfine göre yüzüme telefon kapatıyor ohh ne ala
benimkide bak yapıyor bunu tartışmada hoşuna gitmiycek bişey söyleyince kapatıyor gerçi onunkii bigünlük ama olsun o an ben kırıldıktan sonra gerisi umrumda olmuyor

benimkide bak yapıyor bunu tartışmada hoşuna gitmiycek bişey söyleyince kapatıyor gerçi onunkii bigünlük ama olsun o an ben kırıldıktan sonra gerisi umrumda olmuyor

Benimki kapatıyor sonra hiçbir şey olmamış gibi konuşuyor buna sinir oluyorum. Eskiden kalp kırdıktan sonra gönül almayı bilirdi artık o yok umursamıyor açıkcası bu da benden kaynaklı çok yüz verdim

Naz falan değil ya cidden değil. Ailesini aramayı biliyor beni aramıyor mesela. Sonrada ben evi de aramadım diyor. Keyfine göre yüzüme telefon kapatıyor ohh ne ala
Canım öyle ama ne bileyim geldiğinde adam akilli bi konuşmak çözmek lazım aslında bu sorunları anlarlarsa tabii
naz falan değil bu canım benim böyle nazlanılmaz kimseye ancak eziyet edilir
Düzelir canimm sabredelim

bencede canım erkekleri biraz hamur gibi düşünmek lazım aslında nasıl şekil verirsen o şekilde kalıyolar . yönlendirmek lazım kimisi huyu odur falan diyor ama ben katılmıyorum nasıl alışırsa öyle gider bizim burda hatamız kendimiz gibi ince düşündüklerini sanıp bekliyor olmamız bi çaba sarf edip ona şekil vermiyoruz . . cidden bazı kadınlara çok özeniyorum çok sakin görünüp içten içe dominantlar dolayısıylada istedikleri gibi oluyor herşey . .
bendeeeeeee artık bu kötü huylar gitsin istiyorummmmm şu rahat tavırlarından vazgeçsinnnn .
ben onu askere uğurlarken ne umutlarla gönderdim eksileri artı olur bana gelir dedim olmadı

daha çok sanki artılarınıda törpülediler elde kalan hepsi negatif oldu . kızlar en güzeli toplanıp bi yere kaçalım bu böyle olmayacak

Canım öyle ama ne bileyim geldiğinde adam akilli bi konuşmak çözmek lazım aslında bu sorunları anlarlarsa tabii

Düzelir canimm sabredelim

Bir gelse çok konuşacak şeyim var zaten ama zaman geçmiyor aramıyor ne bileyim yaa

Aynen ben de dedim iyi yönde değişir falan ama yok ya. İlişkinin başında da böyle değildi ki baskın taraf bendim sonra bağlanmaya başlayınca her şey değişiyor işte onun hareketleri rahat olmaya başladı açıkcası.
O yüzden hep söylüyorum İzmir gibi rahat bir yerde yatış bir yerde askerlik yapmasaydı keşke zor bir yerde olsaydı o zaman elindekinin kıymetini anlardı.

Konusulmasina konuşulur da verim almak önemli

anlamayan anlamaz yavrum al bizimki dağda yapıyor iyice dağ ayısı oldu çıktı insanın içinde olacak içinde

hadi seninki izmir gibi rahat bi yerde bizimkiler dağın tepesinde insan yüzüne hasret o halde psikolojileri daha beter bize çektiriyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…