2014 Yarenleri! :)

Canım sanmıyorum müsait olmamaıştır ilk zamanlarda telefonlarda sıra bulmakta zor oluyor yada vakit olmuyor sıkma canını yarın ilk fırsatında arar kuzum
canım aradığında zaten sormuştum internette okudum baya telefon varmış ,oda evet var canımda baya kalabalık sıra var dedii.. bu saatten sonra pek arayacağını sanmıyoruum çünkü yatmışlardır artık.. umarımm yarın tam dersteyken aramaz beniii :KK17:

canım aradığında zaten sormuştum internette okudum baya telefon varmış ,oda evet var canımda baya kalabalık sıra var dedii.. bu saatten sonra pek arayacağını sanmıyoruum çünkü yatmışlardır artık.. umarımm yarın tam dersteyken aramaz beniii :KK17:
Evet kuzum yatmışlar fırsatı olmamıştır inş müsait zamanına denk gelir kuzum

Hasretlikten öyle diyordur kuzum ozaman nasipse 2016 gelinisin inşallah :)) birdaha ayrılık yaşamazsınız inşallah kuzum:KK43: bizim durumlar Karışık bende napicam bilemiyorm :KK43:( bizde aileler biliyor askere gitmeden istemeye gelmek istediler babamız istemedi askerliğini yapsın ilk dedi sonra alışma süresine girdi işte hala alışıyor heheh :-) hiç andırmıyor bile napicam bilemiyorm:KK43:((

Kuzu banada yapıverir misin üşengeçliğin dibine vurdum :-)

Inşallah arar tatlım :)
Bizim is yattı kuzu bu gece ayrildik ve ilk kez ben bitti dedim o dese barisikirdi ama artik bitti .. Kimle evlenir ne zaman evlenir keyfi bilir...

X