2014 Yarenleri! :)

Bizim burada cok yapmiyorlar :-) yemem İçin yarim saatlik yola gitmem gerek kuzum ne sanslisin hee :-)

Yemek yemeyi seviyordum kuzum bir zamanlar ama :-)tantuniyi seviyom da esasi Yok tabi de idare ediyoz :p

Gecer canum gecer Benim en hiZli safagin gectigi zaman 200:KK43: bir bakmissin plakalardasin:))

Safak sikistirmasu bu Olsa gerek kuzum :KK43:(

YAAA noldu birden kuzum yapmaa boyle ciddi olmazsin dimii???
ay INSALLAH kusum yaa btmek uzere 200ler ama bi bitmdi dha:)

Bizim burada cok yapmiyorlar :-) yemem İçin yarim saatlik yola gitmem gerek kuzum ne sanslisin hee :-)

Yemek yemeyi seviyordum kuzum bir zamanlar ama :-)tantuniyi seviyom da esasi Yok tabi de idare ediyoz :p

Gecer canum gecer Benim en hiZli safagin gectigi zaman 200:KK43: bir bakmissin plakalardasin:))

kiz bzm sokagin her yeri kevapci restrantlarla dolu vallaha:)

Yoo gayet ciddiyim kuzum ilk kez bitti kelimesini anacak kadar sinirlendim ona kendime söz verdiğim halde bitti diyebildim çok zorlandim çok üzüldüm bu gece daha gozumu kirpmadim ama yaptım. Çünkü erkan korkmuyor benim gideceğini benim de birgün birakacagimi düşünmüyor ve ben artik sınıra geldim ve bitti dedim :/

X