2014 Yarenleri! :)

Valla bugün beyaz eşyalarımıza baktık canım kafamıza yattı paket şeklindeydi :) bugün öyle geçti sonra annem geldi yanımıza kahve falan içtik eve geldim suanda dinlenme aşamasında Gökhan hemen yormak istem,iyorum onu :)
Ay en güzel kısmı akisveris zaten bebegim :KK45: bencede yorma hemen ama yavastanda baslarsiniz zaten ayyyy darisi bize olsuuuun Inşallah hersey istediğiniz gibi olur insAllah canim benim:KK15:

Uzaklar belki birgün yakın olar kuzum asma yüzünü :)) sen gelirsin yada ben belli olur mu hiç :))

Hmmm anladım kuzum :) acemilikteb sonra rahat eder kuzum merak etme:) dağıtım izni 1hafta oluyor birde yol izni oluyor üstası belli oldu mu bileti Alın tatlım yer kalmıyormuş çünkü :KK43:

Damlam nasılsın canm :-)
yolun duserde vaktin olursa görüşmeyi cok isterim bebegim valla :KK19:

kusum.benim iyi diyelm iyi olsun sen naslsn balim:)

Bende iyiym çok şükür tatlım :) senin gelmeni bekliyoz yetti gari ÖZLEM :p

yok canım ustalığı belli olmadı telden söyler bana nereye çıktığı ben hemen alırım biletini .. :)

Iyi yaparsın kuzum :) uçakla geldi mi yol Hakkını Yanınızda geçirir en azından tatlım :)

Ay en güzel kısmı akisveris zaten bebegim :KK45: bencede yorma hemen ama yavastanda baslarsiniz zaten ayyyy darisi bize olsuuuun Inşallah hersey istediğiniz gibi olur insAllah canim benim:KK15:
öyle valla canım eğlenceli gerçekten farklı bi duyguya hise kapılıyorsun:) Canım sağlık basta olduktan sonra zamanın önemi varmı geçer elbet. Rabiim herkesin gönlüne göre versin,verir de :) :KK66::KK19:

Iyi yaparsın kuzum :) uçakla geldi mi yol Hakkını Yanınızda geçirir en azından tatlım :)
kuzumm bn burda meltemle tartstm gelsmde gruba gelmem ama gelecm sze yazarm ozel olarak:))

İnşallah canım çokda özledim bi sarılıyımda başka birşey istemiyorum .. İzne geldiğinde o haftaiçi benim okul var son sene olduğum için baya devamsızlık yaptık 5-6 gün hakkım kaldı ona biraz takıldım haftaya konuşucam :)

öyle valla canım eğlenceli gerçekten farklı bi duyguya hise kapılıyorsun:) Canım sağlık basta olduktan sonra zamanın önemi varmı geçer elbet. Rabiim herkesin gönlüne göre versin,verir de :) :KK66::KK19:
Farkli olmaz mi bebegim ya ev kueuyorsun ve sen seciyorsun herseyi eminim çok güzel bi duygudur Allahim tum isteyenlere nasip etsin insallah :KK36::KK36:

o şimdilik kıskançlık yapıor canım ama bakam öyle dediğine bi kaç haftaya cok özledim keşke gelsen demeye baslar :)
evet canım şimdi biraz hassas kesin der onu bilirim ben onuda izine geldiğinde ben kendimi halletmeye çalışıcam artık :) konuşmadan önce bi düşünüyorum sonra konuşuyorum yanlış anlamasın diyee :)) neler neler

evet canım şimdi biraz hassas kesin der onu bilirim ben onuda izine geldiğinde ben kendimi halletmeye çalışıcam artık :) konuşmadan önce bi düşünüyorum sonra konuşuyorum yanlış anlamasın diyee :)) neler neler
öyl vallahi çok alıngan olur ilk dönemde böyle devam et kuzum :)

X