2014 Yarenleri! :)

uzun dönem gerçekten zormuş ya...
ki biz çoğu arkadaşa göre daha rahat konuşabiliyoruz eşimle. (denizlide eşim)
telefonu var yanında. günde 3 kere falan arar toplam 15-20 dk konuşabiliyoruz.

ama zorluğu askerliğin artık SIKMASINDAN.
8 aydır askerde artık o da ben de çok bunaldık.
izin kullansa dönmesi çok zor alışamıyorlar tekrar.
kullanmasa sürekli aynı şeyleri yaptıkları için zaman geçmiyormuş.

biz ilk 6 ay çok zorlanmadık ama şubattan beri artık bitsin diye bekliyoruz :KK43:

kısa dönem olsa bana hiç koymazmış askerlik

Sizin şafak sıkıştırıyor anlaşılan zaman geçmek bilmiyor :) Rabbim tez zamanda kavuştursun inşallah....:21:

ben de öyleydimm, bizim 24 ocakta belli olmuştu, dakka başı mesaj atıyodum, aşkım gittin mi sordun mu öğrendin mi diye :KK1:

:KK1::KK1: ah bizz kızlarrr ahhh:KK1: Şimdi öyle şubeye gidipte öğrenmesine gerek yokmuş. e-devlet üzerinden de öğrenilebiliyormuş..:21: Hakkımda hayırlısı bakalımm:nazar:

Evet daha acemilik belli olacak:18: duanıza çok ihtiyacım var.. Bol bol dua edin hakkımda hayırlısı olsun.. göreceğimiz varsa görücez bakalım hayırlısıyla..:nazar:

:18::18::18: aynen erkek arkadaşımdan çok ben heyecanlıyım :KK14: askerliği ben yapıcam gibi:KK1:

Ederim canim bol bol dua hayirli yerler olur inşallah.. daha bunun ustasi var o daha heyecan verici:)

Sizin şafak sıkıştırıyor anlaşılan zaman geçmek bilmiyor :) Rabbim tez zamanda kavuştursun inşallah....:21:

:KK1::KK1: ah bizz kızlarrr ahhh:KK1: Şimdi öyle şubeye gidipte öğrenmesine gerek yokmuş. e-devlet üzerinden de öğrenilebiliyormuş..:21: Hakkımda hayırlısı bakalımm:nazar:

evet, de bizimkinin e-devlet şifresi yoktu, o aralarda da ptt ye her gittiğinde sistem hata vermiş, alamadıydık yani şifreyi bi türlü :KK9:

evet, de bizimkinin e-devlet şifresi yoktu, o aralarda da ptt ye her gittiğinde sistem hata vermiş, alamadıydık yani şifreyi bi türlü :KK9:

:KK9::KK9::KK9::KK9: ama sonu güzel olmuş. Şifreyi öğrenememesi aksiyona aksiyon katmıştır iyice heyecan tavan yapmıştır:KK9::KK9: güzel heyecan bunlar..:KK17:

Evet canm cok iyi gelcek cikti ama suan ailesinin yaninda farkli sehirlerdeyz sali goruscz nasipse:) alışmak zor ya sanki günler gecmiyo gibi ama geriye bakınca iki ayı bitirmisiz. Allaha sukur biz telefon açısından rahattik sık sık ariyabiliyrdu beni tabi cep gotrmedi riskli diye. Herkes gittigi ilk hafta arayamaz filan diyodu ama bz daha ilk gunden konusmaya baslamistik bile:) hep onun varlığını hissettim konusamasaydk cok zor olurdu benm icin aklin onda kaliyor cnku hep.

ayy çok sevindimmm canımmm valla inşallah benim de öyle olur yaa:nazar::nazar: maşallah sizee dee:nazar:

Ahhh Ahhh :KK31: :KK14:

Benim nişanlımda öyle Mayısta gidecek Allahın izniyle. Nişanlımda nasıl alışacağım bu duruma bilmiyorum diyor. Onun o halini görmek üzüyor beni yeterince :KK14:

Nişanlımda uzun dönem gidecek. Bizde 4,5 aydır nişanlıyız :KK17:

çok zor ya onun o tedirginliği falan açıkçası beni çok daha fazla üzüyor o da haklı ona da bir şey diyemem ki takma falan sadece bana güven beni merak etme iyi olacağım diyorum ama tanıyor nişanlısını inanmıyor tabi ailesini düşünüyor beni arkadaşlarını.. onlar için de çok zor kızlar kabul edelim :2:

sağol evmakinesi
siz de çabucak atlatın inşallah.
bak 8 ay olmuş gideli neredeyse bizim.
yine de zaman bir şekilde geçiyor.
siz de kendinize zaman geçirtecek bir şeyler bulacaksınız.
bizim 93/3 konusu bu konuda çok destek oldu bize :)

çok zor ya onun o tedirginliği falan açıkçası beni çok daha fazla üzüyor o da haklı ona da bir şey diyemem ki takma falan sadece bana güven beni merak etme iyi olacağım diyorum ama tanıyor nişanlısını inanmıyor tabi ailesini düşünüyor beni arkadaşlarını.. onlar için de çok zor kızlar kabul edelim :2:

ttlm naslsın baya oldu sennle konsmayalı :) konunun başlarını okudum da yeni göderrken konuşmusuz görüyn mu bak zamn geçiyo snki yaa :KK16:

ttlm naslsın baya oldu sennle konsmayalı :) konunun başlarını okudum da yeni göderrken konuşmusuz görüyn mu bak zamn geçiyo snki yaa :KK16:

evet canım ya uzun süre konuşamadık ne var ne yok nasıl gidiyor? okumuşsundur belki benim nişanlımın Mayısa kaldı daha göndermedim yani sen napıyosun alışabildin mi nasıl gidiyoo?:KK1:

evet canım ya uzun süre konuşamadık ne var ne yok nasıl gidiyor? okumuşsundur belki benim nişanlımın Mayısa kaldı daha göndermedim yani sen napıyosun alışabildin mi nasıl gidiyoo?:KK1:

Hadiya görmedm canm hayrlısı byleymş demek ndn öyle oldu kii :44: :44: bizim 5 ay btrdk çok şükür dün izne geldi 10 gün yanmda :KK16: 7 ay var ama daha ttlm braz zor geçi,yo ya taa Kars soğuğu fln baya zorlyo ama çare yok alşysun işte :KK50:

Hadiya görmedm canm hayrlısı byleymş demek ndn öyle oldu kii :44: :44: bizim 5 ay btrdk çok şükür dün izne geldi 10 gün yanmda :KK16: 7 ay var ama daha ttlm braz zor geçi,yo ya taa Kars soğuğu fln baya zorlyo ama çare yok alşysun işte :KK50:

ben de anlamadım canım bilmiyorum açıkçası ama hayırlısı böyleymiş evet.. olsun gelince her şey çok güzel olacak öyle düşünelim :nazar:

X