2014 Yarenleri! :)

Benimki gitmeden çoooooooooooooook tedirgindi özellikle şırnaktan ötürü anlatsam neler yaptığını yok artık dersin:KK1:
Ama acemliği kastamonuya gidince herşey değişti alıştı korkularını yendi şükür yoksa 6 ay öyle geçmezdi:KK31:
Yani merak etme öyle yada böyle alışacak tek başına değil ki etrafında aynı durumda olan yüzlerce kişi olacak:KK34:

Evet bende şuan bir şekilde yatıştırmaya çalışıyorum onu ama tabikide ne derece etkili oluyorum tartışılır. Askerlik psikolojisi çok farklı. İnşallah gittikten sonra herşey daha da yoluna girecek :KK31:

büşraaa sen de asker yareni olacaksın demek :) En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE İnşallah güzel bir yere çıkar canım :nazar:

Evet Eminecim :KK31: İnşallah canım. Ailesine bakıldığında gayet durumlar iyi duruyor ama bakalım benim nişanlım nereye düşecek :KK31: Her gece dualar ediyorum. Rabbim hayırlısını versin inşallah :KK31: Desteğinize çok ihtiyacım var :KK14:

Evet Eminecim :KK31: İnşallah canım. Ailesine bakıldığında gayet durumlar iyi duruyor ama bakalım benim nişanlım nereye düşecek :KK31: Her gece dualar ediyorum. Rabbim hayırlısını versin inşallah :KK31: Desteğinize çok ihtiyacım var :KK14:

yanındayım her daim :KK66: şans işi aslında ama tanıdık falan varsa yardımcı olabilir belki. belki de aynı şehire düşersiniz kimbilir.. :-) hayırlısı olsun inşallah. zor bir süreç ama geçiyor işte vakit.. en azından yalnız olmadığını bilmek büyük teselli veriyor insana..

yanındayım her daim :KK66: şans işi aslında ama tanıdık falan varsa yardımcı olabilir belki. belki de aynı şehire düşersiniz kimbilir.. :-) hayırlısı olsun inşallah. zor bir süreç ama geçiyor işte vakit.. en azından yalnız olmadığını bilmek büyük teselli veriyor insana..

Sağolasın canım benimm :KK16: :KK54: Eksik olma :KK54: :KK17:

Kayınpederim İstanbulda yapmış büyük şans :KK12: İnşallah diyorum oda babası gibi İstanbul'da olursa deymeyin keyfime :KK16:

Onun dışında amcaları dayıları falan genel olarak Ankara çoğunluk. Ankara bile olsa nasıl sevinicem anlatamam. Ben her ay gider görürürm. Çok gittim Ankara'ya arkadaşlarım var orada. Abimde orada yaptı askerliğini.

Evet sevdiğinin olması ona destek olması büyük bir teselli diye düşünüyorum bende. Rabbim tez zamanla kavuştursun tüm askerleri :KK16:

Tamam o zaman kesin mayısta gider rahat ol:KK34:

hadi bakalım inşallah :) :nazar::KK34:

Rica ederim canım benim. Bende öyle diyorum ne kadar erken giderse o kadar iyidir diye. İnşallah hayırlısıyla giderler Mayısta :KK31:
AMİN.. Bir an önce gidip tez zamanda kavuşalım..:KK17: Allah'ım inşallah rahat edebilecekleri bir yerlere düşerler inşallah..:26:

Merhabalar kızlarr. Bende aranıza katılabilir miyim :KK31:

Sevdiceğim Mayısta askere gidecek :26: Ne kadar zor bir durum yaa :KK14:

aynen benim de Mayısta gidiyor nasipse çok zor özellikle onun tedirginliğini endişesini görmek beni daha da kötü hissettiriyor, biz 7 aydır nişanlıyız uzun dönem gidecek işte sizde durumlar ne? En Büyük TÜRKİYE

Benim erkek arkadasimda 7 subatta teslim olmustu. Yarin dağıtım iznine geliyor nasipse acemiligimz uzun sürdü bizim.47 gun sonra kavuscaz nihayet bir hafta özgür:) çoook ozlemistim onu:)

özlenmez miii.. resmen nimet gibi gelecek bu görüşme En Büyük TÜRKİYE nasıl alışabildin mi canım peki yokluğuna? konuşabiliyor musunuz sık sık?

aynen benim de Mayısta gidiyor nasipse çok zor özellikle onun tedirginliğini endişesini görmek beni daha da kötü hissettiriyor, biz 7 aydır nişanlıyız uzun dönem gidecek işte sizde durumlar ne? En Büyük TÜRKİYE

Ahhh Ahhh :KK31: :KK14:

Benim nişanlımda öyle Mayısta gidecek Allahın izniyle. Nişanlımda nasıl alışacağım bu duruma bilmiyorum diyor. Onun o halini görmek üzüyor beni yeterince :KK14:

Nişanlımda uzun dönem gidecek. Bizde 4,5 aydır nişanlıyız :KK17:

Benim nişanlımda öyle Mayısta gidecek Allahın izniyle. Nişanlımda nasıl alışacağım bu duruma bilmiyorum diyor. Onun o halini görmek üzüyor beni yeterince :KK14:

Nasil alisicaz biz ya bi de uzun dönem bir yıl gormemek çok kötü icim daralıyor rabbim hayırlısiyla gidip dönmeyi nasip etsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Nasil alisicaz biz ya bi de uzun dönem bir yıl gormemek çok kötü icim daralıyor rabbim hayırlısiyla gidip dönmeyi nasip etsin

Bende aynıyım. Düşündükçe iç çekiyorum :KK14:

Rabbim sabırlar versin bizlere ve ailelerimize :KK14:

Bir uzun dönem bekleyeni olarak "çoooooooooookk zor" diyorum kızlar :KK43:
fırsatınız varken bu günleri iyi değerlendirin

Bir uzun dönem bekleyeni olarak "çoooooooooookk zor" diyorum kızlar :KK43:
fırsatınız varken bu günleri iyi değerlendirin

Hadi yaa gerçekten çok mu zorr:KK43::KK43: :KK14:
Ne gibi zorluklar oluyor acaba biraz bilgilendirir misin bizi:KK31:
Eşin şuan nerede asker acaba:44:

X