2014 Yarenleri! :)

kızlar valla askerlerimiz rahat etsin de bizim de gönlümüz ferah olsun en çok kötü bir yere çıkmasından korkuyorum inşallah hepsi rahat ederrr:nazar:

kızlar valla askerlerimiz rahat etsin de bizim de gönlümüz ferah olsun en çok kötü bir yere çıkmasından korkuyorum inşallah hepsi rahat ederrr:nazar:

Aminn amin inşaallah benim de tek istedigim rahat bir yere gidip sağ salim gelmeleri

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

çok zor ya onun o tedirginliği falan açıkçası beni çok daha fazla üzüyor o da haklı ona da bir şey diyemem ki takma falan sadece bana güven beni merak etme iyi olacağım diyorum ama tanıyor nişanlısını inanmıyor tabi ailesini düşünüyor beni arkadaşlarını.. onlar için de çok zor kızlar kabul edelim :2:

Tabikide herkes için çok zor. Allahım hayırlısıyla gidip gelmeyi nasip etsin inşallah :KK16:

ahh inş ya o da öyle dedi galiba komutanın yanında olucak işim dedi bakalım inş tatlım darısı başına:KK16::KK16::KK16::KK16:

ahh ahh ağzından bal damlıyor tatlımm :KK16: Aminnn inşallahh inşallahhh...:KK17:

Amin canım hayırlısı :) Allah sabır versin :KK16:

Aminn hepimize sabır versin.. Sağsalim gidip gelsinler bir an önce..:KK16:

Aynen bende canım.. O ne kadar rahat olursa bende rahat olurum.. Hepimizinn askerleri sağsalim gidip gelsin inşallah..:21::nazar:

ahh ahh ağzından bal damlıyor tatlımm :KK16: Aminnn inşallahh inşallahhh...:KK17:

Aminn hepimize sabır versin.. Sağsalim gidip gelsinler bir an önce..:KK16:

Aynen bende canım.. O ne kadar rahat olursa bende rahat olurum.. Hepimizinn askerleri sağsalim gidip gelsin inşallah..:21::nazar:

hayatım ödevler sıkıştıryo bayağı bi kkya giremezsem bana kızma olur mu:KK50:

Benim aşkım asker olalı 15 gün oldu bi hafta sonra yemin töreni varr çokk özledim onuuu hemen geçsin isttiyorum şu bi haftaaEn Büyük TÜRKİYE

Bugün usta birliği belli oldu hakkari semdilliye gidicek burdurdaydi :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X