2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Ne için o ilaç ?
rahim kalınlaşması için canım o ilaç, doktorun vermediyse rahim kalınlığın yeterli gelmiştir.. bende kullanıyorum
maşallah canım,yumurta sayın ne güzelll. inşallah hepsi sağlıklı embriyolar olur,hayırlı transferler..

Benim cok sancim var yatıyorum sancim yok sanıyorum kalkinca sancim varmis meger. Hala kendime gelemedim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

caniiiimmm masallah yumurtalarinda toplanmis hepside dollenip birsuru bebis adayin olucak insallahhhhh :))
esinin spermi icin korkma zaten bir yumurtayi dolleyen bir sperm degilmi?
sana klasik ivf mi? mikroenjeksiyonmu uygulanacak?

Ooo maşallah canım.sayıda iyiymiş.inşallh hepsi güzelce döllenir.pgt sınavından geçerler.korkma canım.rabbim yardımcın olsun.yarın güzel haberler alırsın inşallh...

caniiiimmm masallah yumurtalarinda toplanmis hepside dollenip birsuru bebis adayin olucak insallahhhhh :))
esinin spermi icin korkma zaten bir yumurtayi dolleyen bir sperm degilmi?
sana klasik ivf mi? mikroenjeksiyonmu uygulanacak?

inşallah bitanem benimmmm... mikroenjeksiyon yapılacak ayrıca pgt yapılacak

Benim cok sancim var yatıyorum sancim yok sanıyorum kalkinca sancim varmis meger. Hala kendime gelemedim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ayyyyyyyyyyyyneeeeennnnnnnnnnn yatınca geçiyo yürürken fena birde wc de çok sancı oluyo

amiiiiiiiinnnn canım çok teşekkür ederim inşallahhhh

Oyy maşallah

Kızlar iyi geceler.
Bende heyecan dorukta. Test günüm yaklaştı yarin da gecsin sonucu ogreniyorum. Umarim bebeğim benimledir. Allah hepimizin dualarini kabul etsin de bebeklerimizi kucagimiza aldigimiz gunu gorelim inşallah...

Umarim testlerin guzel cikar ve baslarsin tedaviye.Sorunumuz ortakmis bizdede sorun sperm azligi.Esimin son 8 ayda 3 testte 10 milyon,3milyon ve 1,5 milyon cikti.Biz ilkini klasik tup bebek yapip eger olmazsaki (insallah olur) mikroenjeksiyon dusunuyoruz.Turkiyede bu degerlerde oldugunda hangisi tercih ediliyor bir fikri olan varmi? Cok zor karar verdik burdaki doktorda cok fazla etki yapmiyor

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu arada bu birkac gunde nekadar cok yumurta toplama ve transfer olmus Allah hepimizin guzel sonuclar almasini nasip etsin insallah

Kızlar iyi geceler.
Bende heyecan dorukta. Test günüm yaklaştı yarin da gecsin sonucu ogreniyorum. Umarim bebeğim benimledir. Allah hepimizin dualarini kabul etsin de bebeklerimizi kucagimiza aldigimiz gunu gorelim inşallah...

ayyyy canımmmm inşallah bebişin seninledir ve inşallah dokuz ayda uslu uslu durur orda...Allahım yüzünü güldürsün inşallah canımmm mutlu haberlerini bekliyorum

Bnimde esimin spermleri sıkıntılı ins.guzel hberler.alacagiz icini ferah tut canimm

Hastanedeyim az sonra operasyona giricem.Çok heyecanlıyım😁😁😁inşallah sağlıklı -güzel -kaliteli yumurtalarımı verip gelicem😃😃😃

canımmm hadi bismillah Allah yardımcın olsun çooook kaliteli yumurtalar çıksın inşallahhh... hadi yumurtlada gel

ayyy kızlar ne kadar çok yumurta toplatanımız oldu darısı inşallah diğer kardeşlerimin başınaaa....gıt gıt gıdak yumurtam sıcak inanmazsan gelde baaaakkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…