2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

arkadaşa doktoru sırt üstü yat sadece demiş bana öyle bişey demedi doktorum ayy inşallh benimledir bebişler yaaa:18:

Canim benim ki normal gunluk yasantina donebilirsin işe gidebilirsin sadece agir is yapma dedi o kadar. .. hatta transferden iki saat sinra yola da cikabilirsin dedi .. uzme hemen kendini.. transferinin kacinci günü senin ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

arkadaşa doktoru sırt üstü yat sadece demiş bana öyle bişey demedi doktorum ayy inşallh benimledir bebişler yaaa:18:

Canlariiiimmm her yigidin yogurt yiyisi farklidir. Tum doktorlarin tedavi sekli baska.. bnce dr ne dediyse onu uygulayin. Meselaa igne vurulurken ayakta vuruluyodum hemsire ilk defa boyle bisey goruyorum dedi:))

Hayirlisiyla olur insallah umudihar:) moralini yuksek tut.. benim bugun 4 günüm hic bir belirtim yok. . Bakalim inşallah hayirli haberler aliriz

Canim bnde daha ne heyecan ne de bir pir pir var nezamn tedaviye baslatsam ozaman baslar snirimm morelim suan lik iyi.. 4gunun hey masaalh tatlimm bebsin sennledir insaallh canm genlde 8gunde birseyler hissediyrlar ama hisedemeyipte testle hamileyim diynde var bunyeden bunyeye degisiyr tatlim pozitif dusun pozitif olsun insaallah guzel haberlerini duyariz..

kızlar korkmayin sadece ilk gun hemsireler sirt ustu yat dedi bende ilk gun yattim sonrasnda saga sola donup yattm yuz ustu yatmad sadece stres yapmayim canim :) bana ve bebisime bisey olmadi.korkmyin sizde.

aaa sevindim canım.hadi gözün aydın.
hayırlısıyla başlar inşallah bu ay tedavin.ve güzel haberler alırsın inşallah...
bizdede sayı 300.000 ve tek problem bu.
bende yarın regli olmayı olmayı bekliyorum.olunca başlıcaz bizde. bu 2.tedavim olacak...ama yine heyecanlıyım çok.
hakkımızda hayırlısı

ama ben genelde yan yattım alışık değilim çünkü sırtüstü yatmaya tutmadımı şimdi yoksa bebeklerim :18:

Ayricaaa bebislerin allahin izniyle seninledir. agir is yapmadigin surece bnce gitmeleri icin bi sebep yok

ama ben genelde yan yattım alışık değilim çünkü sırtüstü yatmaya tutmadımı şimdi yoksa bebeklerim :18:

Canim ha sirt ustu yatmissin haa yan allh yeterki istesin normal gebe kalanlar bilmeden neler yapiyrlat. Cama bile cikiyrlar ama gebe kaldigini ogrwniyrlar bizler onun icinde oldugumu bildigimiz. Icin hasaas davraniyruz bole yapipta uzme kndini..

Ben hala yenidogandayim, bugün biraz halim yok havalar çok sıcak çok fenayim, canım bugün dana 5.günüm transfer gününde sayarsak 6. Günüm kimse aramadi zaten yarasalar ne olacak ki bekliyorum iste, bugün sultanbeyli ne gittim çok ayakta durdum sanırım çok az kanamam oldu, sen sabah yazınca da oradaydim iste:) senin adına çok sevindim umarım hayirlisiyla bu ay baslarsin, başlamak için bile nasıl heyecanlı olduğunu tahmin edebiliyorum çünkü:)

Sagolasin cnmm bnmm tedavim simdiden hayrli olsunn ins guzel sonuclar alirsinda allh artik bizlere doktor kapilarini actrtmasin.. bizimde hemen hemn o sayilarda.. ins tez zamanda olursunda baslarsin.. bnde beklemediyim bnmde ilk olcak ilkin gunahi olmaz ya tutarsa .. bizimkisi :))

yatmayı kalkmayi hic düşünme canim hep ama hep pozitif düşüncez tamam mi bebislerin seninle ve insallah sana sımsıkı tutunur umudiharin sloganini kullaniyoruz o bebek bu eve gelecek ;D bana da şöyle yat biyle yat demedi diktir sadece 3 gun yatak istirahati ve sonra normal hayata geri doncez

Son düzenleme:

Kanamanmi oldu .. cokmu oldu.. iyimisin simdi neisin var bebkim orlarsa bnde sarigazideyim.. gel bn bakarim.sna ilk gunu saymiurlar. Olemi sultanbeyligine biz seytanbeyligi diyruz.. hahahah esimde sultanbeyliginde ailesi ins o gunler bir gelsin.. insss. Pembeye yakinmiydi acaba tutunma ewrwsini tamamladimi ayyy hadi inssss

sen içini rahat tut canım.olur inşallah.tutar.zamanı geldiyse olacak muhakkak.ama gelmediyse yapacak bişey yok.
nasibimizi yaşıcaz.
ben ilk teavimde öyle bilgisizdimki.eşim azospermdi.1 tane bile spermciğimiz yokken ocak ayında çıkış başladı ve benim reglim yeni bitmişti.şubat reglimi bekledik.ve hemen ilk denemeyi yaptık.durmadan okuyup araştırıyordum bişeyler.

1denemede tutmuştu nitekim hamile kalmıştım ama 9.haftada keybettik bebeğimizi.kalp atışları durdu.

zor günler yaşadık ama şimdi 2.tedavi için kolları sıvadık.
hiç kimseye bişey demedik.ne eşimin varikosel ameliyatını ne tüp bebeği kimse bilmiyor.sadece eşimin erkek kardeşi ve benim kız kardeşim dışında.
transferden sonra izin alıp yatıyorum eşim bakıyor bana.herkes bizi işte sanıyor.üstelik annemler kayınvalidemler hep aynı şehirdeyiz.kimse çıkıp gelmese habersiz diyoruz düşün yani.
böyleside zor ama rabbim gücünü veriyor.
eşimle savaşıyoruz anlayacağın.
rabbim sizede yardım etsin inşallah...

Çok az öyle önemsenecek birşey olduğunu düşünmüyorum: ( ben normalde İstinye de oturuyorum buraları pek bilmem hele sultanbeyline ilk kez gittim, bakacagindan eminim ama bakılacak biseyim yok hem zaten benimki oldu oldu olmadıysa bu saatten sonra tirt, ben şuanda ayin 12 sinde nuri beyle konuşup bir sonraki tedaviye aralık ocak gibi baslayabilirim i söylemenin hayalini kuruyorum, çok üzgünüm hic yatamadim hic sanmıyorum pozitif olacağını allah hakkımızda hayirlisini versin, evet transfer gününü 0 sayıyorlar, basımda çok fena agriyo ya

Ahh cnmm bnmmm nede mutlu olmussunuzdur kim bile bitanemmmmm. Allh sabtini veriyr yaa bn ilk doktora gittim 100 kiloydum dusunnn doktor ole kotu konstuki birde tuttu bu kiloya gore yumurtalatin iyi nasil bozulmmis demezmi bn iyoce koptum...in san bir masaalh der umut veriir hmn doktrumu degistirdim.. ertesi gun jemn yuruyuse basladim.. sinirden.. bnde hasimato hastasiyim.. kndimede slogan yaptim yurken o bebek bu ewe girecek diye aglaya aglaya kostugumu biliyrum... allha sukur.. 26 kilo verdim.. bizimde kimse bilmiyr sadece annem ve kayinpeder kayinvalide biliyr.. kimseyede solmedik .. suan heryere gittigimde istemiyruz korunuyruz diyruz.. ne yapim.. ole demesem vah vah falan zaten yasadiklatimiz roman olsa okunur.. birde onlatin acinasi gozleriniz kaldiramayiz.. senn oteki dunyada bir melegin var.. seni karsilayacak insaalh ins yine tutar ama sonu guzl olir bitanemmmm simdide tam tedaviye karr verdik sorun ciktiydi sukur atlttik hersey bu hafta sonuna bagli.. derdini veren rabbim dermaninida verii insaalh allh biz isteyenlere hayrli ewlatlar nasip etsin..

Regli olmayimi bekliyrsun canim senn icin nezamn hayrlisiysa o olsun cnmm bnmm hayrli olsun tedavin simdiden guzl sonuclar aliriz ins ilkmi

Evet kuzum regli olmayı bekliyorum,çok sağol canım benim hakkımızda hayırlısı olur inşallah, ilk olucak nasipse senn süreç ne durumda canm

Canimm bnmm yumurtaya cannn veren rabbim ol derse olcak.. bn ne arkadaslarimi biliyrum attan dustu bir arakadasim.. yinede sapasaglam allh meleklerimizi bir sekilde koruyr.. senide koruman icin.seciyr.. bnde ole diyrum bitanem olursa olur olmazsa 2.ci tedaviye bnde aralik gibi baslarim sanirim.. ama ilk once su sinavi atlatalim melegin sennledir insaalh vallhi hep dua ediyrum.. allh hepimizin yar ve yardimcisi olsun.. yatsannda yatmasanda onmli degil cnm.. elifte hic umrsammis olursa olur demis hic dusunmmis bak oldu.. sicaktannnn o bas agriisiii bnde bayilicam bitazdan birde bizim cati teras mahvoldummm yaniyorr vallhii

Evet kuzum regli olmayı bekliyorum,çok sağol canım benim hakkımızda hayırlısı olur inşallah, ilk olucak nasipse senn süreç ne durumda canm

Bnmde ilk olcak allh nasip ederse cnm bn suan beklemediyim cnm hersey hafta sonu belli olcak..agustosun 13undede regli olcam.. allh nezamn yuru yaaa kulum derse yurucemmm ins senn icinde hayrlisi olir cnim

Evet vakti saati geldiyse olacak, ama yinede çok kotu bir durum burada negatif yazanları görünce kendim yazmış kadar üzülüyorum aslında daha başlarken negatifede haxirdim ama bugün daha bi kotu oldum vallaha ağlamak istiyorum ama amcam var ondan utanıyorum

Bnmde ilk olcak allh nasip ederse cnm bn suan beklemediyim cnm hersey hafta sonu belli olcak..agustosun 13undede regli olcam.. allh nezamn yuru yaaa kulum derse yurucemmm ins senn icinde hayrlisi olir cnim

Rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin inşallahh aramızda 1 hafta olucak inşallah mutlu haberleride peşpeşe alırız canım, tedavilerde regli olduğun gibi zaman çok hızlı geçiyor en zoru bekleyeceğimiz 12 gün sanki zaman duruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…