2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Kızlar 5. Gune kalmadı bebiklerimi aldim geldim ben 2 tane transfer ettiler cok heyecanliyim bebüklerim bEnimle merkezden eve gelirken araba biraz fazla salladi ama birsey olmaz dimi birde yatiyorum su an ama yan dönüp yatsam olur mu

Canım ilk günden bukadar kasma bakayım kendini benim evle merkez arasi 1, 5saatti sallana sallana geldik merkezde beklerken bile arada yan yattim ben evde dersen ohoooo her pozisyona girdim :) sana sukadar söyleyim canım sakın şöyle yapayım böyle yapayım diye sartlama kendini ben çok rahattim bak bebisim benimle seninde öyle olsun inşallah

Sebusum bebis ne yapiyo :) kan testini yeniden yaptirdin mi yarin mi yaptircksin ikiz mi diye merak ediyorum

Hahaaa ben sana yazarken sen bana yazmışsın :) iyidir teyzesi napsin uslu uslu büyümeye çalışıyo :) yarın yaptircam canım ben de cok merak ediyoruuuum :))

Umudiharim ne yaptin tatlim haber geldi mi doktordan

Canisiiii sana haber vermeyi unutmusumm ozurdilerimm geldi geldiii gecmise yazdiydim doktor dediki tup bebek icin yeterli sayida sperm var dedi ameliyata gerek yok dedi.. bnm prolaktinim 26tidaydi dedmki yeniden yaptrayimmi demistik.. suan notmal dedi yinede baktrin dedi.. tsh 3.50de birzdaha insin ddi simdi bn bu hafta ayin 8inr randavu aldim hem perolaktinime hmde.. tsh me bakcam ki ona gore agstosun 13unde regli olcam ona gore ya gitcemm yada eylule sarkcak tedavim bakalim hayrlisi allhim dualarimizla onumfeki engelleri tek tek kaldiriyr..

Sagol canim tamam hic kasmiycam biraktim kendimi kendi halime yarin testten sonra haber ver bak merakta birakma

cok ama cooook sevindim canim benim insallah tedavinde hep guzel gecer

Son düzenleme:

Umudihar senin adına çok ama çok sevindimmmm hadi hayırlısı umarım tüm süreçin olumlu geçer ve bebişlerini kucağına alırsın.....

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sagol canim tamam hic kasmiycam biraktim kendimi kendi halime yarin testten sonra haber ver bak merakta birakma

cok ama cooook sevindim canim benim insallah tedavinde hep guzel gecer

Aminnnnnn canm bnm allh razi olsun sen naslsin ne durumdasin varmi bir gelisme..

Insaallhh zeytimimmm insaalh allh hepinizin dualarini kabul eylesin allh razi olsunn cnm bnm sen naislsin

Insss canimmmm bnmm hayrlisi olsunn dondurulmuslarin sansi daha yuksek derler ins olurda hayrli haberlerini duyariz..
sağol canım :)

Tskkur ederim canim aminn insallah. Hemen ayagimin altina yastigida aldiim ohh kızlar siz bana benden daha iyi bakiyosunuz
:) beslenmenede dikkat et sebze meyve süt peynir yumurta yoğurt yee iyi bak bebelerine

Merhaba kızlarr bebişleri olanlara sağlık sıhhat bekleyenlere sabır ve umut diliyorum rabbim bizim için en hayırlı olanı nasip etsin inşallah benimde yarın bekleniyor gelmeyesice kırmızlarımmama bi taraftan çok heyecanlıyım ve mutluyum tedaviye başlasamda bu süreç akıp gitsee die sizlerle paylaşınca dahada çabuk geçicek inşallahhh

Ya bak demedikmi sana teseye gerek yok diye:) hadi hayırlı olsun, çok sevindim senin adına inşallah bende pozitif haber alirim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Nerdesinnn sen canimmm netinmi yok.. hic keyfinde degilsin sanki kac gundur yoksun buralarda.. arada bir giriyrsun aradilarmi seni sen nasilsin.. bugun 7.gunun degilmi..

Regli olmayimi bekliyrsun canim senn icin nezamn hayrlisiysa o olsun cnmm bnmm hayrli olsun tedavin simdiden guzl sonuclar aliriz ins ilkmi

kızlar 2 de transferim var dua edin

Hadi hayirrlisi cnmm bnmm allh yar ve yardimcin olsun bebklerini alda gel hyrli hberlerini duymk nasip olur insaallah..

Hadi hayirrlisi cnmm bnmm allh yar ve yardimcin olsun bebklerini alda gel hyrli hberlerini duymk nasip olur insaallah..

Hayirlisiyla olur insallah umudihar:) moralini yuksek tut.. benim bugun 4 günüm hic bir belirtim yok. . Bakalim inşallah hayirli haberler aliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…