2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Benim 13 ağustos sonuc gunum ... kac yumurta konuldu ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Umudihar tesekkur ederim insallah hepimiz hayirli haberler veririz

30 Temmuz 3. Gün 2 embriyo transferi test tarihim 11 Ağustos İstanbul da yaşıyorum ama doktorum Bursa dan Faruk Dinçşahin.İstanbul dan Bursa ya gidip gelmeme değdi bu arada çok memnun kaldım

30 Temmuz 3. Gün 2 embriyo transferi test tarihim 11 Ağustos İstanbul da yaşıyorum ama doktorum Bursa dan Faruk Dinçşahin.İstanbul dan Bursa ya gidip gelmeme değdi bu arada çok memnun kaldım

Benim 6 .gun 1 yumurta transfer oldu. Malatyada yaptirdim . Doktor cok onemli. Sadece isi duzgun yapmasi onemli degil onemli olan moral motivasyon .. muayne ederken bile ince davranmasi .. bu yuzden bende doktorumdan cok memnunum.. hayirli haberlerini aliriz insallah

Benim zaten bir son gune bir yumurta kaldi .. bir tane umut verdiler bana :)

Icime.su.serptin cnm bnm ne guzel dualar okurken bile duygulandim allh razi olsun dualarimiz kabul olsun..

Umudihar tesekkur ederim insallah hepimiz hayirli haberler veririz

Cnmmmmm insssss sen yenisin sanirim sana ogreteyim birinin mesajina cwp yazmk istrsen kuzum yazinin ustune tikla rekli oluyr sonrada.. yukarida sohbet gibi balon cikiyr oraya tikla icinden bir yaxi bile silmeden yaz gonder yazdigin kisiyede bildirim gidiyor tekrr hosgeldin aramiza :)

Canım ya ne mutlu sana sıkıntın hallolmuş.... ne güzel anlatmışsın ..... evet şer sandığımız bazen hayır oluyor ona sonuna kadar katılıyorum bende,senin kaçıncı günün ??dualarını not ettim tşk ederim sana yatmadan okuyacağım saolasın

Bnm yaptigim dualar bunlar. Umarim gondermeyi becerebilmisimdir..

Geldi çok makbule geçti ben bu aralar gece kuşuyum okuyacağım birazdan tşk ederim sadece ya muhyi mi diyeceğiz 68 defa ????

Tesekkurler hos bulduk :)

kızlar günaydın nasılsınız bende bekliyorum merkezden aramalarını bekliyorum dua edin ne olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…