2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Ya 10 gun oldu artik bnim hala goguslerim cok fena agrio halbuki herkes 2 3 gun normale donduklerini soluyo bnim nie donmedi kiiii

inş hayatım ne kadar zor bir süreç yaşayan bilir anlar senin belirtin var mı

Benim kasiklarimda.surekli olmayan.batma.tarzi agrilarim ilk gunden beri mevcut ilk gunlerde bel agrilari vardi gectii ve goguslerimde.asiri hassasiyet ve sik idrara cikma bidee bidee akinti renksiz kokusuz hep islak gibiyim baska da bisim yok senin varmi pekiiii

vallahi ben artık herşeyi birbirine karıştırıyorum belirtim var mı varsa gerçek mi ilaçlardan mı kafam çorba anlayacağın

kızlar bende sizin gibi belirti aramistim cok.beklerken. goguslerdeki hassasyt hamilr kaldgnz an baslio tabi herkeste bir olck die bisey yok.gogus damarlarnz cok belrgnlesmye baslio ama en onemli belirti bence adet sancisna benzer ara ara kasikta sancnn olması.

Hayırlı olsun başlayanlara. Bende bugün başladım .. Ilk iğneyi aldık..

ViraBismillah .. Hayırlı sonuçlar almayı Rabbim nasip etsin ..

Selam ve dua ile ..

kızlar bende sizin gibi belirti aramistim cok.beklerken. goguslerdeki hassasyt hamilr kaldgnz an baslio tabi herkeste bir olck die bisey yok.gogus damarlarnz cok belrgnlesmye baslio ama en onemli belirti bence adet sancisna benzer ara ara kasikta sancnn olması.

Slmm ya.o kasikta ki adet olcakmissin gibi bi agri hissi mi yoksa batma gibi miii ve benim goguslerim tedavinin basindan beri cok sert ve agrili;((hic gecmedi ki;(

Benim kasiklarimda.surekli olmayan.batma.tarzi agrilarim ilk gunden beri mevcut ilk gunlerde bel agrilari vardi gectii ve goguslerimde.asiri hassasiyet ve sik idrara cikma bidee bidee akinti renksiz kokusuz hep islak gibiyim baska da bisim yok senin varmi pekiiii

canım sık idrara cıkma bekirtin icin henjz cok erken ama diger belirtilern benmkiyle aynı.özellikle kasklrmda ara ara batma haff bel agrim ve 4.gunden sonra baslyan o renksiz kokusz su gibi akıntı.rahim agzi yumusadgi icin hamilelige hazrldgi icin o gelen sivi belirtisymis yani.insallh guzel sonc alirsn.

Yok gorusmedik cnm uf bacim yaaa biktim bn sakaryadayim tkizinin yaninda.. kimse bilmiyr ya bizim tup bebk yaptrcagimizi gerci cocugumuz olmayacaginida bilmiyrlar..oyuzden giremdim yarin gelcem istanbula bana bildirim gelmiyr neden acaba..

Canım cuma esin Dr a gidecekti banada yaz sonucu olurmuş merak ediyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Slmm ya.o kasikta ki adet olcakmissin gibi bi agri hissi mi yoksa batma gibi miii ve benim goguslerim tedavinin basindan beri cok sert ve agrili;((hic gecmedi ki;(

een cok adet sancsna benziodu adet sancsi daha uzun suruo ama bu ara ara sanciyodu kisa kisa gelip gidiodu.tatlıbi sancı..

Kizlar yardimiza ihtiyacimmm var ne olurrr cewp atinn :KK43:((( esim biliyrsunuz spermiogram testi yaptrcakti ona gire tese amliyeti olcakmi varmi yokmu diye.. simdi bn sonucu size gondeeicem anliyrsaniz yorrumlayin lutfen suan cok mutsuzumm

Kız bunu nuri beye sormadinmi? Nuri beye mail atsana:) o sana döner hemen :)

canım sık idrara cıkma bekirtin icin henjz cok erken ama diger belirtilern benmkiyle aynı.özellikle kasklrmda ara ara batma haff bel agrim ve 4.gunden sonra baslyan o renksiz kokusz su gibi akıntı.rahim agzi yumusadgi icin hamilelige hazrldgi icin o gelen sivi belirtisymis yani.insallh guzel sonc alirsn.

Ins canimm ins guzel sonuçlar aliriz hepimiz.idrara gece boyu en az 3 4 kere uyaniyorum gunduz cok takip edemedim aslinda ama geceden farkli degilim.ama bgn biraz uzuldum iste 9.gundu idrarla baktim negatifti sonra bi ince 2 cizgi belirdi 20 dk snra.bende heycanlanipp gidip daha hassas bi test daha aldim yaptim ve cikmadi;(yarin bida bakcam pazarteside kanda bakcam senin kacinci gunun cnm ilk denemen mi

X