2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Hahahah neguzel gecmis esprli ya birde erkk oliuyrmus.. ins.hayrlisi olsunda.. cnm ins bnde o gunlere gelirim bnde cok begendim doktoru nebilim ya bn zamn yaklastikca icim bir tuhaf oluyr.. cekinme ara canm sen iyi ol.. hasta pskolojisinden anlarrrrdir tabiki kac sendir bu islerde.. him cai yok.yani sevindim normal jinokojik muayene gibi ozamn.. tarnsfer oncesi rahim azini temizlemis sanirim.. iyi uapmis

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evet güzeldi de ben gerilim çok iste çok kısa ve ağrılı değil, sıkışık olmak zor ama odaya çıkınca yapabilirsin diyolar, yok valla isi kaç sene yaptigiyla alakalı değil bence kişinin insan olmasıylada alâkalı, ben başka merkeze de gittim adam burnundan kil aldirmiyodu valla, o yüzden nuri bey konusunda mütevazı olsmayacagim

Ha bu arada oldunda cinsiyeti önemli değil, keşke hamile kalsam, sağlıkla dogursam onu koklamayi öyle istiyorum ki ne kadar güzel bi histir dusunsene

Amaaannn de stres yapmasin en azından tek başına bi odada olup isini halledecek transfer çok fena valla çok utanç vericiydi

Hihihih dimiii. Bakalim ben nasil olcam bnim gozumu baglasinlar yahu sonuc ne olcak acaba oyuzden stresli :))

Öncelkle hayırlı geceler bayanlar ben bugün elovan adlu iğnemi vuruldum oazartesi kontrole çağırodo doktorımz ama henüz sırada ne var bilmiyoruzzz bu iğnede adet sancımı baya şiddetlendirdi.....

Cnm oncelikle tedavin hayrli olsun ins hyrli sonuclar alirsin bu konuda bilgim yok cunku bn daha hic tp bbkk yptrmadim ya agustosta yada eylulde yptrcam doktruna sordunmu agri yprmiymis.. ana yaprdir sonucta igneler yumurtalarin icin.. ins hyrli hberlerini aliriz cnmm

Hihihih dimiii. Bakalim ben nasil olcam bnim gozumu baglasinlar yahu sonuc ne olcak acaba oyuzden stresli :))

Güzel düşünün güzel olsun diyim ne diyim, canlı sperm olsun da gerisi önemli degil bence spermi yada yumurtası olmadığı için deneyemeyen insanlar var allaha sukurki bizler çok şanslıyız aslinda

Inss bnde o gunlere gelirimde atlatirim ilk ve son olur hakkimizda hayrlisi canim insan ister istemez gerilir.. ewt cnm cok.degisik doktrlar var .. nebilim bacim ya allhimm artik yakarislarimizi duysun peygamber efendimizin cocuklarinin su gibi suyu yuzu hurmetine.. hayrli ewlatlar versin..

Ewetttttttt insssss cnm bnm yemin ederim cewremde gebelik hberleri bebek kokusu arkadasimin bebegini kucagima alamadim aldigim an gozum doldu ellerim ttredi arkadasi diyr ne oldu diyemedimkii hsretimmm kucagumda... dedimm vallhi nebilim duygusallastim kc senelik dostuz bebegin kucagimda dedim

Amin İnşallah canım benim, bugün banafa herkes ilk ve son olur inş. Dedi:) unutmusum yazmayı:)

Binewi dogruu allha hmd olsun cnm allh herkese nsip etsinn ins gerek klmiycak ameliytta fln hyrlisi allhtn

Amin canım benim inşallah, valla çok dua ediyorum sana bu ay hayirlisiyla başlarsınız insallah

Suan tamemen kafam karşmş durumda bi portala baktm şimdi azosperm diye geçiyo bayanların çoğu bi doktorla kalmayın ve hemen mikro tese yaptırmayn demişler ilaçla tedavi eden doktorlar varmiş bizde tedaviye başladık çok kafam karştı suam

Amin canım benim inşallah, valla çok dua ediyorum sana bu ay hayirlisiyla başlarsınız insallah

Allh razi olsun cnm baska ne istrimki.. insaallh hersey bu hfta sonu belli olck.. cnimm bn ytiyrum bugun cok bunkdim gaz bimbasida yedik zaten merkezde yine oly vardi bilmm hberleri izledinmi alisveris ypyim dedim magazaya zor attim kndimi byikicaktim hlaa nefes almiyrum sanki az uyim kndine geliyim.. sende yt dinlen olurmu yumosunda sana sarilsin ytin uyuyun.. :*

Sen kafani karistrma esinin.eski spermiogramlarina gore mikro tese yapcaktr.. bnm esiminde bir suru spermiogrami var oynama var dedi oyuzden kndi laboruarinda bakcak mikro teselik bir durum varmi diye cunku bnm esimin spermleri biray azsa 1ay fazla diye.. bakmk istesi.. ilacla tedaviii nekii cnm o ilclar.cok bahali.. 160 faln diye biliyrum duzelmiyrki yine ayni.. sadece spermde artma oluyr bnde esime 2 aydir keci bouynuzu votaminler pekmezler yediriyrumki artain diye.. sen kafani kurcalama doktruna guvennn

Ne biliym insan araştırdıkça işin içinden çıkamıyo açıkçası alaj razı oşsn tekrar gerçktrn sizde duamdasınoz inşşş bende aktara gittim keçiboynuzu zamanı olmadğı için havuç kürü yağıyorm eşime inş onlar şifa olur ama eşime hap olark bi vitamin falan kullanmıyorm eğer oyle herkesin bildği kullandığı vitamn varsa bemde eşime temin etmek isterim

Allhimiza hamd olsun darisi bizlere cnm bnm coksewindimmmmm buarada basin sagolsun cnm bnm insss hersey cok guzell giderr allh tamamini erdirsin simdidennn cokkkk mutluyummmmmmm

Hayirli olsun canimmm cokk sevindim adina)allah butun isteye lere nasip etsin insallahhh

Merhaba bırsey soracagım 2 mılyon sperm değerıyle mikroenjeksıyonmu yoksa normal tup bebekmı yapacaksınız sız bızdede sperm azlığı sorunu var regl olmayı beklıyorum bu ay tup bebek yaptıracagız ancak hala karar veremedık

Bu arada bırkac gündür tatılde oldugum ıcın forumu okuyamadım olumsuz sonuc alan tüm arkadaslar çok ama çok gecmış olsun Allahım hepımıze hayırlı saglıklı sıhhatlı bebeklerımızı kucağımıza almayı nasıp etsın ınsallah

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba esının evden götürdükleri ile hastanede verdıgı arasında deger farkı cokmu? Benım esım sımdıye kadar 3 kez yaptırdı ilkinı hastanede dıger ıkısını orda yapamıyorum dıye evden götürdü ama ılkınde 10 mılyon olan deger ıkıncıde 3 mılyon 3.de 1,5 milyon çıktı ürolog belkı bu sebepten olabılır demıstı bu ay tup bebek yapacagız ve bu degerlerdekı farklılık yüzünden mıkroenjeksıyon mu olsun normal tüpbebekmi karar veremiyoruz

Bıraz uzun anlattım ☺️kusura bakma ama çok tedırgınım bu konuda

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…