2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Ayy pardon kizlarr.. henuz cok yeniyim msj atmayi bile bilmiodum :) bnde bu ay tedaviye basladim. Dun itibari ile opu oldum. 17yumurta topladilar. Ilk tedavim.. umarim son olur. 24yasndayim 3yillik evliyim. Rabbim ins gönlümüzden gecenleri hayirla kabul eder. Hayirla verdigini de gonlumuze razi eder ins.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tedavin hayirli olsun canim. Bugun aramadilarmi embriyolar icin

yesilinci

Merhabalar, yorumlarinizi okuyorumda doktorunuz nuri beyden cok memnun oldugunuzu soylemissinizde nuri beyin soyadi ne bide hangi hastanede calisiyor? Bu kadar memnun oldugunuz doktoru merak ettim. Doktor arastiriyorumda. Tesekkurler.

Kadıköy florence nuri delikara,
Gerçekten iyi bi doktor

Hayırlı olsun canım
İnşallah bir sürü embriyolarin olur kaliteli kaliteli

Hayırlı olsun canım
İnşallah bir sürü embriyolarin olur kaliteli kaliteli

Ins canim benim:) sanirim sende baslicaksin tedaviye. Bn disari cikiyorum.. geldigimde buralarda olursan konusuruz ins

Ins canim benim:) sanirim sende baslicaksin tedaviye. Bn disari cikiyorum.. geldigimde buralarda olursan konusuruz ins

Benim yarin transferin var:) saat 1 de

Simdi elifle konustum oda gitcekmis bizim degerler oynak :)) her laborutuarda yaptrdik kimi 2milyon kimi 1 kimi ole bole oyuzden kndi laborutuarindada gormk istesi inceliycekler sanirim.. ins hayrlisi yarin saatin ayarlandi oh inss canm bnmm bebislerini al hel guzel olcak... bnde heyecanliyim elifim kizdi bana stres yapma artik oluruna birak diye hakli kiz ama allh razi olsun konusunca rahatliyrum.. senn adinada cok.sewindim yarin bekliyruz neler verdi doktr neler yicekmissin iccekmissin birde havuc suyuna basla cnm nuribeyede sor.. burda bir arkdas demisti..gunde 1bardak..

Sakin ol canim benim uzuldun dile birakmaz seni bebekler ama psikolojin bu donemde cok onemli

yesilinci

Bügünde ağlama krizim tuttu kızlar 3 saat hiç durmadan ağladım ben kendime inanamıyorum benden gittiklerini düşündükte tutamadım kendimi (((test yaptırmaya bile gerek yok üstelik bıraktığım halde sigara bile içtim....

Hayrli olsuncnmm hg msji uygulamadan atiysan yazinin ustune tikla mavi oluyr.. ustunde konusma balonu cikiyr tikla yaz.. gonnder eger netten giriyrsanda yazinin altinda ikitane tirnak var balon seklinde arti oln arkdaslik istegi gonderiyr otekide yaziya cvp yaziyr cnm.. cewap yazdigin insana msj gidiyr mesajiniz var diye.. bole :) tekrar hayrli olsun cnmm bnde 25 yasindayum 1.5 senlik ewliyim.. ilk olcak bnmde ins ilk ve son olur..

Bencede stres yapma bende cok stres yaptım 1 temmuzda adet olmam gerekirken 14 temmuzda oldum oda ot, söktürücü ne bulduysam içerek yoksa simdi sonucum belliydi yani. yarin bu saatlerde evimde bebegimle olurum herhalde:) seda hanim idrara sıkışık gel dedi, AC olmama gerek yok dedi, crinone vajinal jelini ve diğer ilaçlarını sana söylenildiğini gibi kullan dedi. Nuri beyi yarin görürüm transferde herhalde su crinone JEL bende kasik ve bel ağrısı ve çok fena halsizlik yapıyo siz spermiyogramdan sonra ne yapacaksiniz , ne zaman adet olacaksın?

SANA INANAMIYORUMMMMM IYI BI FIRCAYI HAKETTIN ZEYTIM!!! Askolsun sana test yaptirmadin niye gittiler diye dusunuyosun seninle olma ihtimalleri yuksek nasil sigara icersinvzaten 3 saat aglayip kendine eziyet etmissin askolsun sana hadi tamam olan oldu topla kendine karninda bebislerin olabilir... lutfen bakkk

yesilinci

Ewet ama bn birde smear testi yptim burdaki k.d bana o crone jelden verdi vakum gibi mrhemi var.. rahimi tmizledi.. tpbebek ypcagimi ogrendi fitil verdi birde şase verdi suda icilen.. onlari kullndim bnde migde bulntisi ypti sadece.. bsyrmdan sonra belli olur bu haftadan sinra.. ins spermiograma bkcak.. tekrar gorusme ypcak.. tese amelytina gerek varmi yokmu ina gore karar vercek sperm vrsa gerek klmiycak.. ins gerekk klmaz.. birde bu ayon 6sina randewu alcam dewlttn prolktinimle tsh bakcak.. 2gun sinrada sonuclar cikck adetim agustosun 13unde.. yumurtladim cynku gordum hissettim ina gire hespladim.. 6sindada doktora gitcemki buaymi bsliycaz birdahaki aymi basliycaz ozamn krr vercek nuri bey..

Canım neden boyle yapiyosun , eğer allah sana nasip ettiyse olacak o üzme kendini

Niye bukadar saldin kndiniiii cnm kizdim.sana dur bismillah neolir bole yapma biraktigini nerden biliyrsun.... allh istedimi olur ne olursa olsun dikkt et kndine lutfen kndine ceki duzen ver ttlim yapma bole bizleride uzme..

İnşallah mikroteseye gerek kalmaz ve seninde prolaktinin düşer de biranonce baslarsiniz, ben sonucumu ogrenecegim sen adet olacaksin:) simdi nasıl başlamak için can atiyorsundur:) sen nerde oturuyordun?

Ins gerek kalmaz.. Yok ya vallhi bilmiyrum ama bnm hevesim kacti yaklstikca korkuyrum sanirim allh hayrlisini versin.. ewt bn adet olcam sen sonucunu ogrenceksin haylisi allhtan insss cnm bn sancaktepedeyim umraniyeye yarim saatvuzakteyim..

Ins gerek kalmaz.. Yok ya vallhi bilmiyrum ama bnm hevesim kacti yaklstikca korkuyrum sanirim allh hayrlisini versin.. ewt bn adet olcam sen sonucunu ogrenceksin haylisi allhtan insss cnm bn sancaktepedeyim umraniyeye yarim saatvuzakteyim..

Aaa bende şuan yenidogandayim, aksam eşim gelip alacak kayinvalideme umraniyeye gidecegiz , sabah eşim ise gidecek bende gidip rapor isimi halledecegim, sacimida koyu bir renge boyatacagim şuan sari hamile kalırsam dibi gelmesin habire diye:) saat 12 de eşim gelir gideriz transfere inşallah izin alabilir oda izin alamazsa kayinvalidemle giderim herhalde transfere

Bu arada korkma zaten korkmani gerektirecek birşey yok:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…