2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Transferimin 8. Günü idrar Yada kan testi yaptırmalı mı acaba ????:))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

13 yumurta toplanmis 9 yumurta olgunmus 5 i dollenmis. 1 adet kompact embriyo (3.gun 8 hucreden bi sonraki 5 gun embriyosundan bi onceki evreymis) 1 adet kompact embriyomu aldim geldim yatıyorum. Ilk Catalca öylece 20-30 dk yattim. Sonra tuvalete gttm birazda yatakta yattim. Simdi evdeyim hakkimizda hayırlısı. Bundan sonrasi allahin takdiri.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım çok kazasız belasız transferin gerçekleşmiş :nazar:gerisi rabbimin ol demesiyle alakalı eminim rabbim bizimde yüzümüzü güldürecek :KK16:büyük bi heyecanla bekleyelim dikkat et kendine :KK49:

Son düzenleme:
Dun 17 yumurta toplanmisti bgn aradilar 10 tanesi olgunmus 10uda dollenmis fakat 8i hayattaymis:KK66:persembe gun 14.30 transferr inss herseyyy yolunda giderrrr:KK66:)

Arkadaşlar merhaba.Geçen hafta pazartesi adetin 3.günüydü gonal f ile menagon başladık cuma doktor çağırdı gittim 6 7 tane yumurta hücresi var dedi.cumartesi pazar oruçluydum(Bir zararı oldu mu olur mu bilmiyorum) dün tekrar gittim bikaç tanesi küçük kalmış dedi iiğnelerin yanına bi iğne daha ekledi.Cuma kan tahlili yapılmışştı.Estradiol değerim cuma 280 lerdeydi bugün tekrar istediler 980 e çıkmış bu değer Lh 1,65 ti 0,60 a inmiş bunlar ne demek akşamüstü gidicem ama içim içimi yiyor.ben bu forumda doktorun cevabından daha çok tatmin oluyorum,bana bir şey deyin bakalım kızçeler :26:

Canım benimde gecen çarşamba 3 gunumdu bende puregon kullandım 5 gün 6 gün yani dun kontrole gittim iyi dedi endometrium ve yumurtaların için e2 de dun baktirdim 968 cikmisti . yarin tekrar kontrolün var umarım güzel haberler alirim, sen nasıl oruç tuttum iğne saatlerin kaç ben saat 12 de orgaluran, 20 dede puregon kullanıyorum saat 14 de antibiyotik ve ecoprin kullanıyorum. İğneler için saati degistirsem olurmu dedim olmaz dedi

Kızlar negatif çıktı. Sizler olumlu sonuç alırsınız inşallah

Ecrin çok üzüldüm :KK43: keşke herkes pozitif olsa da burada beta HCG sonuçlarını yazsa, inşallah bir sonraki denemende pozitif gorursun

Canım benimkiler donduruldu😜😜😜şimdi ilk adet döneminde çikolata kmıştım için tedavi olucam.inşallah birkaç ay içinde transferim olucak😃😃😃

Mrb cnm kist icin tedavi seklin nedir acaba?? Ameliyatmi bide kac cm?

ben de varım şuan sadece 4 yumurtam oluştu 2 si hemen büyümüş 2 si orta derecede doktorum büyük olanlar boş çıkabilir hemen büyümesi normal değil dedi. diğer 2 si ne bakıcaz artık dedi 2 yumurta çok mu az sizce? bugün gece orgalutran iğnemi başlıycam ayrıca puregona devam ediyorum. cuma günü tekrar kontrolüm var sonra durumlar tahliller doktorun istediği gibiyse yumurta toplama olucak sanırım bu tüp bebek ikinci denemem olucak ilkinde 2 yumurtam vardı onlar boş çıkmıştı yumurta toplanamadan tüp bebek tedavim yarım kaldı. hayal kırıklığı yaşadım bu seferde böyle olmasını istemiyorum hayal kırıklığı yaşamak çok kötü oluyor. benim sorunum yumurtalık rezerv azlığı benim durumumda olanlar var mı bana da bişeyler yazın doktorum pek de umutlu konuşmuyor canım sıkılıyor her şeye hazırlıkı olun diyor. gelişmeleri sizinle paylaşırım. bu arada yaşım daha 25 ama yumurtalarım hiç iyi değil böyle olmasının nedeni de 3 kere kist ameliyatı geçirdiğim için yumurtalık rezervim azalmış durumda

Son düzenleme:
Mrb cnm kist icin tedavi seklin nedir acaba?? Ameliyatmi bide kac cm?

Slm:KK66:)Canım benim Dr'umun söylediği kesinlikle ameliyat olmamam yönündeydi.Eğer ameliyat olursam menapoza girme ihtimalim çok fazlaymış.Kistim çok büyük değil 4 cm falan ama sol yumurtalığıma feci yapışıkmış.Dr'umun önerdiği tedavi 2-3 aylık geçici menapoz tedavisi.Kanla beslenmeyen kistin küçülmesini sağlayacak . İlk önce yumurtarımı topladı ve dondurdu.Şimdi ilk adetimle beraber kistimi tedavi edicek sonrada transferimi yapacak.

X