2014 Seçim Sonuçları

Yıllardır genleriyle oynadılar toplumun...Ülke adına kabul edilemeyecek her şey normalleştirildi..Şaşırmıyorum o yüzden sonuçlara.

aynen öyle oldu o yüzden sonuçlar hiç şaşırtıcı değil bence de :KK50::KK50: sadece üzülüyorum insanlar için.onca şeye rağmen hiç görmüyorlar neler olduğunu.olan bizim gibi insanlar oluyo onların yüzünden.

Bu nedenle bu sene oy ortalamasının tespitinde kullanılabilecek genel olarak 2 yöntem var.
1. Yöntem:
51 ilin il genel meclisi sonuçları + 30 büyükşehir belediye başkanının aldığı oyları...
2. Yöntem
51 ilin il genel meclisi oy oranları + 30 büyükşehir belediyesi kapsamındaki ilçe belediye meclisi oyları

Kulislerde AK Parti'nin 1'inci, CHP'nin ise 2'nci hesaplama yönteminin daha doğru olduğu görüşünü belirttikleri konuşuluyor.

Milliyetten alıntıdır !

Onların körlüğü 93te kalıcı oldu canım.Kim ne derse desin ben o şehri iyi hatırlayamadım hiç.

Ben Sivasliyim.
Genelleme yapmak doğru değil ama .
İnan örümcek beyinli çok...
Tovbeee .
Sinirden yazamiyorum inan ki.
Bari bi faydasi dokunan Doğan Ürgüp alsaydi.
%50 acildi.
Sonuç belli iste ...
Al :KK14:

Şuan Türkiye genelinde AKP beklenenin çok üstünde bence.
Yarı yarıya oy almışlar:26:
Ben yüzde 39-43 arası bekliyordum.

kanal d hükümet yanlısı olsa irfan istediği gibi yayın yapamazdı bence

bende biraz yancı olduğunu düşünüyorum ama bazen de irfan değirmenci gibi bi adam çıkınca bişi yapamıyorlar galiba.berkin elvan olayını da bi 5 dk haber yapıp olayı kapatmıştı o yüzden pek inanmak gelmiyo içimden.

X