2014 Seçim Sonuçları

Bu sene 65 bin tl vergi odedim hanfendi
Tabiki kullanicam
Basa gelenler bunlari yapsin diye geliyor dimi
Bizim vergilerimizi evlerine cukka yapsin diye degil dimi
Allahtan gelene sukur ederiz akp den gelene degil bu arada
Sizede bunu tavsiye ederim

işte bunu diyorum hanım efendi bende bende kamuda çalışıyorum her ay maaşımdan vergi kesiliyor ,önceden de kesiliyordu ama hizmet yoktu. hizmeti kim verirse oyum onadır sizce % 50 doğru düşünmüyor mu :KK34:

Emekliligimde
sahil kasabasina tasinicam lafini simdi anladim

Bu ulkenin sahilleri guzel aydin insanlarla dolu
Size İyi geceler guzel insanlar

canım o lafı biz derdik eşimle.emekli olup,sahil kasabasında kafa dinleyecektik,nerdeeeee.asıl zorluk emeklilikten sonra başlıyor.çocuklar büyüdü,sorumluluklar da büyüdü.ne zaman çocuklar iş güç sahibi olup bir de evlenirlerse belki,tabii düğün dernek borçlarından sonra:KK50:

Millet uzaydan canlı yayın yapıyor, marsta marul falan yetiştiriyor, uzaydan parsel parsel arazi alıyor bizimkiler hala yol diyor, Arabistanda da var o duble yollardan bolca:KK14:

Doğu'da iş zor ya...:KK14: :KK50:

Sevgilimle arkadaşı oyları götürürken yolda kalmışlar karda,bi ilçede hala sonuç belli değil...Asker gelmiş donmak üzerelermiş az daha.:KK50:

Kimi köyler oy kullanamamış.:KK50:

hep hizmet hizmet deniliyor... özgürlük, hak, adalet bunları da istiyoruz biz.

o hizmet de sırtımızdan artık soyulmuş para, kazınmış para derimiz gibi. 3.5 milyarlık maaşın 1.5 milyarı vergiye gider mi? bu mudur bir ülkenin öğretmenine verdiği değer? yazık ya.

Bu mansur zafer naraları atıyordu ne oldu?
Yalandaroğlu istifa ediyormuş, partililer iknaya uğraşıyormuş,
Sarıgülün şişmiş egosu söndü
.....
Bir seçimde böylece tarihe karışmış oldu, vatana millete hayırlı olsun

sarıgüle yer açıyorlar, değilse şimdiye kadarki 7 seçimde de istifa ederdi.
hele bi önceki seçimdi galiba, kazanamazsam istifa edicem gibi bişeyler söylemişti seçim sonrası konu açılınca lafın gelişi söyledim, şaka yaptım mı ne öyle bişeyler dedi.

Bu mansur zafer naraları atıyordu ne oldu?
Yalandaroğlu istifa ediyormuş, partililer iknaya uğraşıyormuş,
Sarıgülün şişmiş egosu söndü
.....
Bir seçimde böylece tarihe karışmış oldu, vatana millete hayırlı olsun

Üsluptan ötürü kib yaptım zira sonuçlar açıklanmaya başladığından beri akp vekillerde bu üslupta konuştular ego tatmini yapanlar kimler düşünmek gerek ? :KK14:

o hizmet de sırtımızdan artık soyulmuş para, kazınmış para derimiz gibi. 3.5 milyarlık maaşın 1.5 milyarı vergiye gider mi? bu mudur bir ülkenin öğretmenine verdiği değer? yazık ya.

Giden parayı geçtim adam yerine konmuyor artık öğretmenler.Herkesin ağzında sakız.:KK50:

Millet uzaydan canlı yayın yapıyor, marsta marul falan yetiştiriyor, uzaydan parsel parsel arazi alıyor bizimkiler hala yol diyor, Arabistanda da var o duble yollardan bolca:KK14:

ozaman Arabistan'da yasa adam DÜNYaNIN en büyük Havaalanini yapmak isdiyo denilenlere bak

Bence maaş bordrolarınızı çıkarttırıp bakın. Devlet memurlarına söylüyorum.

KK nın anketleri ile pek örtüşmüyo sonuçlar. buraya bakıp karar veren oldumu acaba,:44:

28 yaşındayım ben bile iki kriz geçirdim biri ecevitinki diğeri çillerinki..
çocukluğumu kabusa çevirenleri, bütün paramızı kaybetmemize neden olanları, kooperatifin aidatı katlandığı için ayrılmak zorunda kalıp anneciğimin babacığımın üzülmesine neden olanları Allah'a havale ediyorum

aynen bende dün gibi hatırlıyorum
çocuktum ama hatırlıyorum
üstelik bir anayasa kitabı fırlatma yüzünden çıkmış bir krizdi
düşünün ne kadar sudan sebeplerle krizler çıkıyordu
açsınlar baksınlar o dönemdeki videolara herkesin altında internet var
insanlar kan ağlıyor resmen ropörtajlarda
40 yaşında insan hatırlamıyor ya bende buna kızıyorum

Benim duymak istediğim Kılıçdaroğlunun söyledikleri değil onu açıklığa kavuşturalım da istifa etmesine sevndim bile ama benim duymak istediğim tehdit de değil, bir şeyleri dikte etmek de değil, sürekli laçka laçka din, benim başörtlüm vs de değil. hayır nerden onun başörtlüsü oluyor o başörtülü bayanlar bunca yıl bizim aramızda yaşamıyor muydu? biz derken halkı kastediyorum. o zaman halkın bir parçası o kadınlar AKPnin değil...

bütün baş örtülüler de Akp li değiller. bunu ayıralım isterseniz . ama Erdoğan'a minnet duyuyorlar özgürlüklerini yaşadıkları için

canım o lafı biz derdik eşimle.emekli olup,sahil kasabasında kafa dinleyecektik,nerdeeeee.asıl zorluk emeklilikten sonra başlıyor.çocuklar büyüdü,sorumluluklar da büyüdü.ne zaman çocuklar iş güç sahibi olup bir de evlenirlerse belki,tabii düğün dernek borçlarından sonra:KK50:
Emeklilik maaşları git gide düşüyor en düşük primliler 700 den 403 liraya kadar düştü:KK14:

X