2014 Seçim Sonuçları

Kemal Kılıçdaroğlu istifa etti
Gazeteci Sevilay Yükselir, Kemal Kılıçdaroğlu'nun istifa ettiğini, partililerin kararını geri alması için ikna çalışmalarının sürdürdüğünü anlattı.
Cemaat, hükümete operayonunun ardından CHP ile yakınlaştı. CHP, Cemaat'le birlikte ilk sınavına yerel seçimlerde girdi. Son 12 yılda 8 kere sandığa giden fakat 8'inde de başarısız olan CHP, 2014 yerel seçimlerinde de farklı bir çıkış gerçekleştiremedi.

İSTİFA ETTİ
AK Parti'nin genel seçime dönüşen bu yarışı kazandığını ilan etmesinin ardından CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partisini bırakma kararı aldı.

PARTİLİLER İKNA ETMEYE ÇALIŞIYOR
Bazı CHP'liler Kemal Kılıçdaroğlu'nu bu kararından döndürmek için özel çaba harcıyor.
http://www.ensonhaber.com/kemal-kilicdaroglu-istifa-etti-2014-03-31.html

üzüleyim mi sevineyim mi bilemedim :KK53:
hayırlısı olsun ne diyelim

Bir de zafer nidaları atılıor ya sanki her çoğunluk doğruymuş, dürüstmüş gibi. Onu geçtim nedir bu tantana sanki genel seçim arkadaş. O adar iddiaya rğmen aklanmanın zafer çığlığı bu başka bir şey değil.

Zamanında Hitler de peşinden kitleleri sürüklemişti. Demokrasiyle ve büyük çoğunlukla yapmıştı üstelik bunu. Eee noldu:KK70:

Lütfen şu fanatizminize bir son verin ya Erdoğan dan öte bir Türkiye var burada. Bir siz mi düşünüyorsunuz ülkenizi bir siz mi endişeleniyorsunuz acaba? Her şey güllük gülistanlıkmış gibi dua edenler şükredenler falan... Hayret bişey gerçekten...

Ben Akp taraftarı degilim ama muhalefet zaten 10 yildir hep kosesinde izliyor olup biteni. Baska bir ise yaramiyorki :)

muhalefet sağlam olsa zaten iktidar güç sarhoşluğu yaşıyor olmazdı..
ben başbakanın bu muhalefetten gayet memnun olduğunu düşünüyorum öyle söylendiğine bakmamak lazım...
mhp ninde chp ninde lider değişiminde gitmesi gerekiyor çok geç kalındı...
birinci olamıyorsan bırakacaksın görevi bir kez iki kez değil çok kez mağlup oldular e o zaman yeni isimlere fırsat verilmeli..

Son düzenleme:
Kıçımızdan donumuzu almak bi yere başımıza örtü verdiler. İt ürür kervan yürür... Hangi eski başbakan bunun kadarını yapabildiki.. Her kesime hitap ediyo şerefsizler ahlaksızlar dışında.. Türkiye kıymet bilmiş... Çok şükür. İstisnalar kaideyi bozamadı.
Şerefsiz, ahlaksız?
Hırsızlık bunlara girmiyor herhalde.
Başörtü meselesi yüzünden intikam alıyorsunuz ya, yetişen yeni nesil bugün bize yaptığınız işkencenin acısını öyle bir çıkaracak ki :)
Hakaretlerinize cevap bile verme gereği duymuyorum
Çünkü eminim, pişman olacaksınız.
Ahlaksızız evet, sevişiriz, mini etek giyeriz, ama en azından vicdansız hırsız değiliz.
Dini duygularınızı sömürmelerine izin verin, pişmanlığınız yakındır

Kıçımızdan donumuzu almak bi yere başımıza örtü verdiler. İt ürür kervan yürür... Hangi eski başbakan bunun kadarını yapabildiki.. Her kesime hitap ediyo şerefsizler ahlaksızlar dışında.. Türkiye kıymet bilmiş... Çok şükür. İstisnalar kaideyi bozamadı.

bana hitap etmiyor diye şerefsiz ve ahlaksız mıyım?
ne kadar berbat ve düşük seviyeli bir söylem yazık...

Şimdi de bize hitap etmediği için şerefsiz, ahlaksız olduk iyi mi :KK1::KK1:

Üsluplarınız tebrik ediyorum:KK9::KK9:

İyi ki ceza sistemi değişmiş, meğer ne çok polemiğe girip birbirinizi yeresiniz varmış:KK9::KK9:

Bursa mitinginde yuzde 40 in altnda alirsam istifa edicem dedi.

ne diyeyim helal olsun o zaman sözünü tutarsa
umarım muharrem ince gelir gelecekse
yani antipatik bi isim gelmez umarım

bence bahçeli de artık gitmeli
kendisini severim ama bu gidişle mhpnin yükselişe geçeceği yok

Son düzenleme:

Kiblendiniz..simdi bize serefsiz ahlaksiz diyorsunuz.

3 seçimdir iyi gidiyordu niye istifa etti :KK50:

istifa ettiğini sanmıyorum ya yalan haberdir

muneeeeee,yetiş burası kkmı inanamıyorum....
off, kk dan çıktı başka siteye döndü burası.:KK50:

konu siyaset olunca bide insanlar o kadar çok dolmuş ki artık herkes içindekileri döker oldu ha bide ceza sistemi de kalkmış ondan galiba bütün olanlar :26::26::26:

İyi ki ceza sistemi değişmiş, meğer ne çok polemiğe girip birbirinizi yeresiniz varmış:KK9::KK9:

ahhh canım bırak arkadaşlar içlerini döksünler , kuyruk acısı zor bu arada burası sayesinde bu akşam oldukça renkli geçti :KK52::KK52::KK52:

Sayenizde asıl seviyeleri görmüş olduk mune,
Artık bu kadar yeter. Eski sisteme kesinlikle dönmeliyiz.:KK50:

Kiblendiniz..simdi bize serefsiz ahlaksiz diyorsunuz.
Der bunlar der arkadaşım daha bıraksan neler derler ağzın açık kalır:)
Bir izmirli olarak 46 tane doğurmaya karar verdim ben. Başka yolu yok üşenmeden hepsini yetiştirip aklını kullanabilen bireyler haline getiricem :) Bu kadar körlük olmaz.

X