2014 Seçim Sonuçları

Size göre hangisi yansız? Söyleyinde ondan yayın yapılsın o zaman.
Ayrıca Ausencia'nın siyasi görüşü "tarafsız" diye nitelendirdiklerinizden daha tarafsızdır. Tanımadığınızı varsayıyorum:KK20:

ausun kendını savunabilcek yaşta olduğunu düşünüyorum ayrıca daha dün başka bi topikte bu bölüme açılan konular editör onayından geçsin diyodu bu mu tarafsızlık acaba?:KK19::KK19::KK19:

Ayrıca Ausencia'nın siyasi görüşü "tarafsız" diye nitelendirdiklerinizden daha tarafsızdır. Tanımadığınızı varsayıyorum:KK20:

Bosver Exmadon..

Kendilerinin istedigi gibi düsünmeyen, yasamayan, inanmayan insanlar hep karsi taraftir ve taraflidir bazi tarafsiz(!) arkadaslar icin..

Yazik Aus ta kendince editörlük görevini yapmak icin yorumda yapmadan sonuc yayinliyor elinden geldigince..

Kalp kiriliyor diye sayip dökenler bir insanin kalbini nasilda iki dk da kirdi..

Hemde " yanli olanlar editör olamamaliydi bence" gibi gayet cirkin bir sekilde..

İki lafından biri Allah bari azıcık sen kork Allahtan.Sen anladın:KK34:.Hadi iyi geceler sana.

ben allahtan korkuyorum, kullarından değil. o tabiri senin çektiğin anlamda kullanmadığımı o allah biliyor. aslında sen de biliyorsun ama bana çatasın geldi. inşallah bir gün iftiraya uğramazsın!

Son düzenleme:

Bende Ausu severim muhabbetimiz vardı ama burada yansız gibi göstermeye çalışsa da görevinden dolayı ılımlı ılımlı tarafını belli etmiştir hep bana göre. Birçok yerde gördüm yani ne yazılsa akp hakkında tartışmadan gayet ılımlı ama tarafını da belli ederek yazmıştır birşey demiyorum burada görevi var diye herhangi bir partiyi tutmayacak diye birşey yok..

Eşimle farklı partilere oy verdik. Bi anlaşmazlığımiz yok cok şükür buradaki sorun bi taraf koyun vs diyerek hakaret ediyor digeri de aciyorum gülüyoruz hallerinize vs diyerek aklı sıra dalga geçiyorlar. Acaba dedim futbol maçı mi izliyoruz.?

Biriniz mhp öbürünüz chp falansa sorun olmaz. Doğru mu bildim :)Eğer biri akpyse bravo. Çünkü cidden akp ile fazlasıyla kutuplaştık.

biz vermesek nolcak bu kadar şeyi gören millet hala inatla gidip akp diyorsa daha bir şey demiyorum ya umut kalmamış bazı kesimlerden demek ki

bende diyorumki neden acaba altında mutlaka 3 kuruşluk menfaatler var:KK14:

ve anlamadığım bişey daha yurt dışında yaşayanlar sadece 1 günlüğüne oy için gelenleri anlamıyorum anlayamıyorum insan para için memleketini sevdiklerini bırakır başka ülkede yaşarda okadar zor kazandığı parayı 1 gün için nasıl verebilir yurt dışı uçakla gidiş geliş 1,5 milyar :KK51:

yurtdışındakilere bişeyler sağlandığını düşünüyorum ben açık ve net :KK14:

Adamlar yüzyılların planı birilerinin kutsal bölgesi olan vatanımızın belli kısmını böldü malum kişi daha önce yahudi olmayan kimsenin alamadığı "yahudi üstün hizmet ödülü"nü alan tek "müslüman" oldu, bizi kendi vatanımızda azınlık mertebesine sokup her konuda ikilem yarattı, hala birilerinin baş tacı olmaya devam ediyor. diyecek birşey bulamıyorum...

bir hadisi şerif var:
"milletler hakedildikleri şekilde yönetilir"

Fazla söze gerek yok. anlayan anladı.

abla sizi nasıl akp aldı yaa ben mhp alır gene diyodum şok oldum:KK30:

canım ben beypazarlıyım ama şu anda beypazarında yaşamıyorum ama orada da durum aynı galiba.yalnız beypazarında tuncer güçlü bir adaydı.hayırlı olur beypazarı için inşallah.:KK34:

kızlar seviyeniz hepten düştü ya neyse sizi iyi geceler yiyin birbirinizi çok ilginçsiniz gerçekten :KK14: adamlar takmış herşeyi siz burda birbirinize giriyorsunuz ne güzel :21:

X