2014 Seçim Sonuçları

ankara noldu acaba
orada mansur yavaş öndeydi sanki
bizim akrabalar da ona vermiş

akp öne geçti canım ama son ana kadar çok kafa kafaya gitti daha tamamı açılmadı gerçi.

eskişehiri yılmaz hoca alamazsa çok üzülürüm yalnız

Yok aldı canım Büyükerşen hatta Tepebaşı belediyesi akpnin idi ama onu da chp kaptı diye duydum. O yüzden zaten elektirik gitmeleri, oy çalmaya kalkmalar filan oldu çünkü Eskişehir'den çok ümitlilerdi adayını kuvvetli görüyordu akp li çok kişi var çalıştığım yerde herkes bu defa akp alacak diyordu ama yine olmadı çok şükür.. :KK16:

Cok yaniliyorsunuz Mune, Baykal ile karsi karsiya geldiginde evet Baykal i gönderip Sarigül ü yerine getirmek vardi ama son zamanlarda CHP nin genelbaska degisikligi yapmak gibi bir düsüncesi yoktu..

Kilicdaroglu nun bu son secimde diger partilerden transfer adaylar almasi CHP icinde muhalif bir görüs olusturdu hemde oldukca büyük cocunlukta..

Akabinde cemaatle yakinlik kurmasi iyice körükledi..

Sarigül düsüncesi Kilicdaroglu taraftarlarinin secimi olacak ama muhalifler Sarigülü de istemeyecek..

Zira muhalifler zaten Sarigül ün Istanbul adayliginida istememisti..

Bekleyip görün...Ayrica bunlar benim secimden önce, olasi secim sonuclarina göre yaptigim arastirmalardan edindigim intibadir..

O öyle değil ama neyse boşverin, konu dağılsın istemem:KK34:

Ortada yirtik birsey varsa o da kaybetme hirsinin verdgi bir yirtiklik olmasin.neyse bi soğuk su iyi gelir elini yuzunu filan da yika.biraz kendine gelirsin belki..
Mahalle kavgasına çevirdin burayı.Ayıp yeter artık gerçekten.Haddini bilip benimle daha fazla muhatap olma rica ediyorum sende sağlıcakla kal....:KK14:

http://yerelsecimler.withgoogle.com/map/

Seçim sonuçlarını takip ettiğim adres ...

Buraya bilgileri gönderen A.A .

Bu sayfayı daha önce de seçim anketlerini açarken kullanmıştık .

Şuan için yayınlanan sonuçları aktarıyorum , kafamdan seçim sonucu çıkarmıyorum .

Bilginize ...

kafandan seçim sonucu yayınlıyosun demedik sana yanlı yayının haberını yayınlıyosun dedık zaten taraflı birinin siyaset topiğine editör olması baştan hataydı:KK19::KK19:

akp öne geçti canım ama son ana kadar çok kafa kafaya gitti daha tamamı açılmadı gerçi.

Yok aldı canım Büyükerşen hatta Tepebaşı belediyesi akpnin idi ama onu da chp kaptı diye duydum. O yüzden zaten elektirik gitmeleri, oy çalmaya kalkmalar filan oldu çünkü Eskişehir'den çok ümitlilerdi adayını kuvvetli görüyordu akp li çok kişi var çalıştığım yerde herkes bu defa akp alacak diyordu ama yine olmadı çok şükür.. :KK16:

ankarayı bilmiyorum da yılmaz hoca hakediyo gerçekten o almazsa üzülürdüm

bence belediyeler de artık sınavla filan almalı
sadece bu sebepten veren çok çünkü

sınavın çözüm olacağını samıyorum en kötü ihtimalle sonuçları değiştiriler yada sınav sorularını verirler.kökten çözmek lazım bunları göndermek lazım.

Son düzenleme:
o değil de BDP ne olacak ya Gülten Kışanak Kürdistan seçimi tamamlandı gibi bir şey söylemiş:26:
bdp'nin oyları daha da artacaktır bana göre, kalabalıklar çünkü yani çocuk sayılarına bakılırsa bu durum su götürmez gerçek zaten.
Ahahahhah Allah im sana geliyorum:)))

Sonuclar aciklanmadan Dogu da bir ilde AKP büyük süpriz yapti demisim ama isim vermemisim hihhhhh eger biliyorsam isim verseymisim hihhhh simdi AKP nin süpriz yaptigi ilin adini söylermisim benim dedigim buydu dermisim hihhhh:)))))

Rabbim sen nelere kadirsin Allah immmm:))))

Offf eee bugünde bitti netcekkk sincii öfffff oturaq bari nörek:))))))) zizzzzt ziiitttttt error error sistem uyusmazligi sistem uyusmazligi:))))))))))))))
keşke böyle dalga geçer tarzda yazmasanız da sizi dikkate alacak insanlar olsa.

umarım oturduğum YERDE, kartalda bari chp alsın.
istanbul lartalda hangi parti almış bilen varmı ?
kartal da oturan arkadaşım chp'nin az farkla önde olduğunu söyledi

Son düzenleme:
hadi bu seçimi iyi kötü atlattık da Cumhurbaşkanlığı seçimine kadar neler çekeceğiz ya , inşallah bu günleri aramayız:18:

sınavın çözüm olacağını samıyorum en kötü ihtimalle sonuçları değiştiriler yada sınav sorularını verirler.kökten çözmek lazım bunları göndermek lazım.

canım ama diğerleri de öyle alıyo
benim bi tanıdığım maraşta sırf belediyeye girebiliriz diye mhpye vermiş
yani bunun sınav vs birşeyle olması gerekir

kim gelirse gelsin insanlar da işgüzarlık yapıyo
hekes beni alsın diyo torpil talep ediyo
bizim millette de sorun var aslında
herkes tanıdığını devreye sokuyo işe girmek için

Ortada yirtik birsey varsa o da kaybetme hirsinin verdgi bir yirtiklik olmasin.neyse bi soğuk su iyi gelir elini yuzunu filan da yika.biraz kendine gelirsin belki..

kayıtsız kalamadım üzgünüm ama bu zaferin de bi uygun üslubu olmalı..
kazanmak birinin gözünü bağlayarak kendini bitiş çizgisine atarak oluyor ise, körlüğün getirdiklerine şükretmektir bu zafer algısı...

yok bukadar olmaz yaaaa adam resmen memleketi babasının çifliğine çevirdi lanet olsun akp ye ve akp zihniyeti taşıyanlara. hırsızlıkları burdan fizana yol oluyo adamlar herşeye amenna diyo adamda görüyo napsam zaten arkamdalar diyo offff deli oldum yaaaa bide kış boyu kesilmeyen elektrik neden sandık açılırken kesiliyo :KK47:

Canım naparsın adam yol köprü yapmış ya daha ne istiyoruz dimi adam montaj dedikçe, dimlemişler dedikçe, mağdur edebiyatı yaptıkça, bakan oğulların evinde o paraların hemde ayakkabı kutularından nasıl çıktığını sormayınca adam konuştukça coşuyorlarsa hatta kefenimizle geldik diyecek kadar gözleri dönüyorsa aynı hani bir futbol takımını tutanlara benzetiyorum ben. N eyaparsa yapsın tutarız denir ya o misal fanatikçe. Ama en kötüsü çatlayın patlayın, yok yüzünüz soğuk su vurun diyenler sanki bizim başka bir partiyi savunmaya hakkımız yokmuş gibi bizi kaybetmiş görmeleri. Ben görevimi yaparım hiç olmazsa olanlardan sorumlu olmam.

$1012901_683325011702522_4256956_n.jpg apoya sayın diyodu bide aklıma geldi yine hainlikleri:KK14:

X