2014 Seçim Sonuçları

of of memleketimde de akp kazanmış orda mhp kazansın istiyordum babam üzülmüştür şimdi. valla çok üzüldüm şimdi. En Büyük TÜRKİYE

umarım oturduğum YERDE, kartalda bari chp alsın.
istanbul kartalda hangi parti almış bilen varmı ?

Med bırak valla bunlar insanı aptal yerine koymaya çalışıyorlar.Cumhuriyet tarihi dersi alırken özellikle Atatürk Dönemidir işlenilen derste.Kıvıracak yer bulamadılar laflarının arkasında duramıyorlar bile.

Valla YGS sosyalden 12 yanlışım çıktı yani tarih dersim biraz zayıf biz böyle biliyoruz kusura bakmayın artık.

Ben tüm iyi niyetimle size açıklama yapıyorum siz avukatçıklar, kıvırmak falan diyorsunuz. Bunun kıvırmakla alakası yok zaten ben bir şey demediğim için kıvırmama da gerek yok. Cumhuriyet tarihinin ilk başbakanı İsmet İnönü olduğu için benim aklıma Cumhuriyet dönemi denilince İnönü ve sonrası geliyor.

971249_539583559490849_1346907215_n.jpg

Başbakan balkon konuşması için hazırlanıyor,

Kılıçtaroğluda balkondan atlamaya hazırlanıyormuş (alıntıdır )

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK52::KK52::KK52:

bu seçim cemaat ile Akp nin gizli bir kamera şakasıydı:)))

neler söylüyorum ben yawww:KK30::KK30::KK30::KK30::KK53:

Şu elektrik kesintileri de beni benden aldı...
Bu ülke benim için çekilmez bir hal aldı gerçekten, bu sene yurt dışı yollarını muhakkak deneyeceğim...

Valla YGS sosyalden 12 yanlışım çıktı yani tarih dersim biraz zayıf biz böyle biliyoruz kusura bakmayın artık.

Ben tüm iyi niyetimle size açıklama yapıyorum siz avukatçıklar, kıvırmak falan diyorsunuz. Bunun kıvırmakla alakası yok zaten ben bir şey demediğim için kıvırmama da gerek yok. Cumhuriyet tarihinin ilk başbakanı İsmet İnönü olduğu için benim aklıma Cumhuriyet dönemi denilince İnönü ve sonrası geliyor.
Size alıntı yapmadım ama artık benimle kim muhatapsa o kendini bir savunmayı denesin ricam budur sağlıcakla kalın....

arkadaşınızın ağzı yok galiba avukatcıklar olarak bir bir türediniz.evet o dönem budur yazdığınız gibi ama kastedilen belli değil mi?Eğer belirtmeden Cum. dön.dersem ne anlarsınız.İnsanları APTAL YERİNE KOYMAYIN.Kastedilen hırsızlıkla itham edilen ortadadır.Ben yapılan ithama dayanamadım yazdım da sakın sen kendini gösteriyor olmayasın yırtık dondan çıkar gibi çıktın zira
Ortada yirtik birsey varsa o da kaybetme hirsinin verdgi bir yirtiklik olmasin.neyse bi soğuk su iyi gelir elini yuzunu filan da yika.biraz kendine gelirsin belki..

o değil de BDP ne olacak ya Gülten Kışanak Kürdistan seçimi tamamlandı gibi bir şey söylemiş:26:

canım senin haberin yok galiba kürdistan adı altında parti kurmak için başvuru yapılmıştı ki ayrıyetten TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ'nde de kürdistan ifadesi geçti fakat hiç kimse bi şey söylemedi sadece chp mhp partileri tepki göstermişti.yani binevi izin veriyorlar küsdistan kurmalarına.

resmennnnnn oyunla alıyorlar resmennnn oyun bunlar

yok bukadar olmaz yaaaa adam resmen memleketi babasının çifliğine çevirdi lanet olsun akp ye ve akp zihniyeti taşıyanlara. hırsızlıkları burdan fizana yol oluyo adamlar herşeye amenna diyo adamda görüyo napsam zaten arkamdalar diyo offff deli oldum yaaaa bide kış boyu kesilmeyen elektrik neden sandık açılırken kesiliyo :KK47:

X