2014 Seçim Sonuçları

:KK9::KK9: gerçekden hiç bukadar hoş seçim takip etmemiştim . saggolun kızlar ve k.k :KK9:

valla ben de:KK9: gayet genel seçim havasında takip ediyorum ilk defa :KK9:
neyse inşallah kavga cıkmaz zaten kural da yok neler olur tahmin edemiyrum:KK24:

onların götürdüğü birşey yok kendinizi bunlarla doldurmayın......
siz yine anlamak istediğiniz gibi nlıyorsunuz...

adamlar türkiyeye yatırım yapıyor hizmet ediyor siz ne diyorsunuz...!!!

götürdüklerinin yanında yaptıkları nedir ki ağzımıza çalıyorlar bir parmak bal bu kadarına yetinin diyorlar. Çaldıklarıyla neler yapılırdı 12 senedir nerdeyse baştalar bir metro, marmaray, hızlı tren uzun süredir bitemedi. Benim için Atatürk Orman çiftliğine kafasına göre başbakanlık konutu yaptıran biri Atatürk'ü Cumhuriyeti her fırsatta silmeye çalışan, 10. yıl marşı karın doyurmuyor diyenler istediği yatırımı yapsınlar. Eninde sonunda bu kişinin dokunulmazlığı kalktığında yüce divanda yargılanacaktır.

ankara mansur yavaş %46
gökçek 45 görünüyo ntv de

mansur yavaş açıklama yapmış kazandık diye
ama doğru mu bilmem

Son düzenleme:

ben bu prokavatörlere inanmıyorum.....

öyle olsa bu kadar insan akp ye wermez sonuçlara bakılırsa....

herkes chp ye weriyordu yine oyları götüren akp nasıl oluyor bu iş???

Ah ne güzel söylemişsiniz...nasıl oluyor bu iş???
Bunun cevabını çözdüğünüz zaman bi adım ileri gidebileceksiniz zaten :KK66:

Muhalefet tarafindan siradaki izlenecek yolu yaziyorum:))))

Secimlere hile karistigini iddea et..

Soku atlatip hile olmadigini anlayinca secmene hakaret et..

Sonra hükümeti karalamaya basla..

" ananida algit, sata sata ülke birsey kalmadi, caldilar " bunlar artik baydi yeni birseyler bulmak gerek...

Birdaha ki secimlerde insallah hükümeti devirecegini hayal et..:)))))

Mansur Yavaşın danışmanı açıklama yapıyor..

Ankara seçimini kazanmış bulunmaktayız dedi :KK53:

onların götürdüğü birşey yok kendinizi bunlarla doldurmayın......
siz yine anlamak istediğiniz gibi nlıyorsunuz...

adamlar türkiyeye yatırım yapıyor hizmet ediyor siz ne diyorsunuz...!!!

http://www.hazine.gov.tr/default.aspx?nsw=EilDPQez15w=-H7deC+LxBI8=&mid=120&cid=12&nm=634

siteyi bi incelemenizi tavsiye ederim... :)

yatırım yapmak değilde yatırıp uyutmak oluyor bu daha çok... imfye borç yok diye sevine sevine gezeceğinize açında bi bakın ağlanacak halimize.. paçalarımızdan borç akıyor ne haber... :KK34:

Nedense oylar farklı farklı gösteriliyor bazıları ist. Başabaş bazılarında akp ćok önde veya chp çok önde :44:

anlaşılan o ki hiç bi işe yaramamış eğer cemaat bile bunlarla başa çıkamıyorsa vah halimize diyorum biz bile başa çıkamayız :KK50::KK50:

kimse cemaati takmadı. Çünkü bu hareket oldukça iticiydi. ablaları abileri evlere yollayıp chp'ye oy verin demek insanları cemaatten nefret ettirdi bence akp'den değil. Ne alaka yani cemaat ve chp. Cemaat çirkefleşti. Akp mağdur konumuna girdi. Bu halk mağdurdan yana her zaman :KK14:

akp ye oy verenlerin ne gerizekalılığı kalmış ne örümcek kafalılığı bazı yorumlara çok güldüm ya:KK52: başarının karşısında saygı duymak lazım ,kendini hırpalamanın bi anlamı yok dimi ama :KK53:

İzmir' i de alsaydık gibi yorumlara çok gülüyorum :KK1::KK1:
Hayallere devam edin hayallere.. :KK37:

Ben sonuçlara hiç şaşırmadım ama İzmir' imle o partinin ismini yanyana söyletmem.
Ankara da kaybedilecek muhtemelen. Üç büyüklerden ikisi gitmiş olacak, bu da başlangıç.
Yazı yazmayı da çizgi çekerek öğrenmeye başlamıştık, bir yerlerden başlamak lazım..

valla ben de:KK9: gayet genel seçim havasında takip ediyorum ilk defa :KK9:
neyse inşallah kavga cıkmaz zaten kural da yok neler olur tahmin edemiyrum:KK24:

valla hiç kavga çıkarmak istemem Burada karşı partiden olup çok saygı çerçevesinde konuşanlar var onlarla herşeyi konuşurum hatta şakalaştık bile bugün ama sürekli hakaret edip, çatlayın patlayın yok efendim şöyle böyle diyenlerle birşey konuşamam tartışmanın bile saygısı olması lazım her neyse ben çok heyecanlıyım Ankara küsüratlarla gidiyor. Çankaya kesinleşti zaten Mansur Yavaş açıklama yaptı. Eskişehir uçtu gitti Tepebaşı belediyesi Ak parti elindeydi aldık çok şükür 3 belediyemiz ve büyükşehir chp çok şükür inşallah değişmez.

Mansur yavaştan önemli uyarı, "sandık sonuçları teslim edilinceye kadar sandık başından ayrılmayın!"

Ankarayı Mansur yavaş almış arkadaşlar..Ankaraya hayırlı olsun..

Mansur Yavaş %50ye yakın oy alıyoruz demiş:KK53:

X