Doğuma Hazırlık 2014 popüler kız bebek isimleri

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
ece guzel isim,cok zor is bu isim koymak bende ayni sıkınti icindeydim sonunda hira ismine kesin karar verip rahatladim :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

aslında daha vaktim var 5.aydayız. ben de ece'yi seviyorum ama eşim nedense elif'e daha sıcak bakıyor. beril ve azra'nın da anlamı güzel insanın kafası karışıyor. ne güzel sen karar vermişsin darısı başıma :)) hira da şu sıra baya tercih edilen bi isim... hayırlı olsun şimdiden:)

öyle bir şey bence okumuştum burada ama yaptırdımm hiçç bir şeycikk olmadı...:eek:

Tesekkur ederim.Senin daha varmis ben 8.aydayim daha yeni karar verebildim.Su dedim ada dedim hatta mira dedim... Sonunda dusundum ve benim kizima hira ismi yakisicak esim, hatta cevremde hirayi cok begendi ve tamam dedim hira son noktadir icime cok sindi.Artik isim degil dogumumu dusunup ona adapte olma zamani :) Darisi basina icine ne siniyorsa onu koy soyledigin isimlerin hepsi cok guzel ve anlamli.

aslında daha vaktim var 5.aydayız. ben de ece'yi seviyorum ama eşim nedense elif'e daha sıcak bakıyor. beril ve azra'nın da anlamı güzel insanın kafası karışıyor. ne güzel sen karar vermişsin darısı başıma :)) hira da şu sıra baya tercih edilen bi isim... hayırlı olsun şimdiden:)

Tesekkur ederim.Senin daha varmis ben 8.aydayim daha yeni karar verebildim.Su dedim ada dedim hatta mira dedim... Sonunda dusundum ve benim kizima hira ismi yakisicak esim, hatta cevremde hirayi cok begendi ve tamam dedim hira son noktadir icime cok sindi.Artik isim degil dogumumu dusunup ona adapte olma zamani  Darisi basina icine ne siniyorsa onu koy soyledigin isimlerin hepsi cok guzel ve anlamli.

BENİMDE HENÜZ BELLİ DEĞİL KUZUMUN CİNSİYETİ AMA KIZ OLURSA ÇOK KARASIZIM.ELİSA,MİLA YADA HİRA İSTİYORUM.HALEN EMİN DEĞİLİM.HANGİSİ GÜZEL SİZCE :):nazar::nazar::nazar:

Merhaba kızlar yeni üye oldum bende yazmak istedim nasipse eylülde doğum yapacagim o yüzden prensesimin adını eylül istiyorum ama iklimya isminide çok seviyorum kararsiz kaldim :))

selamlar benim bebeğimin cinsiyetide yakında belli olacak inşş erkek olursa sami yusuf düşünüyoruz kız olursa bir fikrim yok sadece ela ve azra isimleri dikkatimi çekiyo sizce nasıl ve iki isimli olsun istiyorum :)

Ben hamileliğimin 21 haftasındayım .kızımıza nazende ve azade isimleri arasında kaldık.şimdilik kararımız azade .

merhaba kızlar isim konusunda çok kararsız kaldık, ikizlerimiz olcak kısmetse fikir verirseniz çok sevinirim...

Birtanesi kısmetse; Ada olacak diğeri için

Derin , Alya, Duru, Güneş gibi isimler var aklımızda ama öyle zor ki karar vermek

merhaba kızlar isim konusunda çok kararsız kaldık, ikizlerimiz olcak kısmetse fikir verirseniz çok sevinirim...

Birtanesi kısmetse; Ada olacak diğeri için

Derin , Alya, Duru, Güneş gibi isimler var aklımızda ama öyle zor ki karar vermek

Uyum olarak alya olabilir ama güneş harika bir isim :)

Merhaba arkadaşlar benimde kızım olacak nasipse ama isime karar veremiyoruzbitürlü eşimle kayınalidem fatma olacak diyo bizde tamamdedik ama yanına yakıştıramıyoruz bişey oğlum var yusuf alp adı ama kız ismi bulmak zormuş çok defne inci melis arasındayız sürekli ama ecmelde hoşuma gidiyo bu aralar

Bu sene Elif ismini çok duydum
ELIF NAZ
ELIF MERYEM
ELIF ZEHRA
ELIF CEYLİN

X