2014---KPSS Çalışmaları <3

hayırdır canım neyin var? bende de durumlar farklı sayılmaz. bugün çalışmadım hiç:KK50:

Ben de işe gittim bugün :) Dolayısıyla evde değildim.
Kendimi yetersiz hissediyorum. 2 derse hiç başlamadım, 2 ders yarım yamalak. Çok şükür ki, coğrafyayı bitirmek üzereyim.
İşte bitiremediklerimi sırtımda yük gibi hissediyorum. O da stres yapıyor. Zaten yapı itibariyle strese çok açığım.
Hayat şartları insanı ne hale getiriyor... :KK14::KK14:

Ben de işe gittim bugün :) Dolayısıyla evde değildim.
Kendimi yetersiz hissediyorum. 2 derse hiç başlamadım, 2 ders yarım yamalak. Çok şükür ki, coğrafyayı bitirmek üzereyim.
İşte bitiremediklerimi sırtımda yük gibi hissediyorum. O da stres yapıyor. Zaten yapı itibariyle strese çok açığım.
Hayat şartları insanı ne hale getiriyor... :KK14::KK14:

Daha zaman var canım halledersin. 2 derse 1 ay diğer iki derse 1 ay dersek haziran sonuna bitmiş olur derslerin
Sonrada tekrar yapar soru çözersin

ooo maşallah canım :) bende anayasaya tekrarlarında kaldım bir kaç gündür rahatsızım kafam almadı

Bade
Benim topikte p.tesi günü tarih tekrarina basliyoruz
Kızlar hakan dedenin videolarini saatin aldılar günde 1 video + 100 soru şeklinde ilerleyecegiz
Benim dersane videolarim var bende onları izleywcegim
Sende bize katılır misin ?

Bade
Benim topikte p.tesi günü tarih tekrarina basliyoruz
Kızlar hakan dedenin videolarini saatin aldılar günde 1 video + 100 soru şeklinde ilerleyecegiz
Benim dersane videolarim var bende onları izleywcegim
Sende bize katılır misin ?

canım ben tarih tekrarlarımı yeni bitirdim. Anayasa tekrarındayım :44:

canım ben tarih tekrarlarımı yeni bitirdim. Anayasa tekrarındayım :44:
Anladım canım.
Bende anayasa tekrarı yapıyorum ama 3. Konudayim hala.
Pazara kadar bitirecem inşallah.
Aslında günde 100 soru sadece video izlemeden de katilabilirsin. Sadece soru cozersin
Tabi başka programın varsa bozma programını

Anladım canım.
Bende anayasa tekrarı yapıyorum ama 3. Konudayim hala.
Pazara kadar bitirecem inşallah.
Aslında günde 100 soru sadece video izlemeden de katilabilirsin. Sadece soru cozersin
Tabi başka programın varsa bozma programını

hakan dedenin videolarını iyi hatırlattın almak istiyordum :) önümüzdeki ay alayım onuda
tamam soru çözerek katılabilirim :KK16:

X