2014 kpss çalışma günlüğüm

dün akşam tarih çalıştım iyi deldi.
bu akşamda konu çalışıp soru çözmeye başlayacagım:2:

Son deneme sinavinda 60 net yapmışım :84:

hangı derslerın düşmüş sarfansarı bende güya aradm msj atcaklar hala atmadılar bugun bırdaha arıycam gecen aradıgım yeri bende denemeelerde 40-50 net yaparım herhalde:26: en azından bı gırıp baksam durumum nedır ona göre eksıklerme odaklanırım alla alla ne şanssızım ya

Canım deneme kısayol yayincilk. Yanlış sorular var yaklaşık 10 tane.

Dersane daha önce de yapmıştı o zaman da yanlış soru çok çıkmıştı

Yani çok dikkate almayacagim bu denemeyi
Canım bence aramayi unutuyorlardir, ara mutlaka sor denemeyi.

sadece mıllıyette degıl butun haber sıtelerınde var canım bızım mutfaktakı abla sabah haberlerde de ızlemıs ınsallah yalan haberdır memurlar.nete de vardıya afad la karayollarını şık dıye kaldırdılar korkuyorum valla artık :26:

Sınavı kaldırmazlar o sınavdan bir sürü para kazanıyorlar. Sadece ösym değil bir sürü kpss kitabı satılıyor. Kolay kolay kaldırılamaz.
Ayrıca zaten sınav sonuçlarında oynama yapıp soruları rahatça da dağıtıyorlar neden kaldırsınlar ki sınavı.
Sınav durur üstüne mülakat yani sözlü sınav getirebilirler kpss yeterli değil diyerek.

Sarfansari arada düşüşler olabilir yanlış soru olmadığında da bunlar normal. Bende oluyordu yani önceleri. Şu an hep oluyor gerçi hep düşüşlerdeyim

Ama dün bir başlangıç yaptım 75 soru çözdüm akşam uykum gelmesine rağmen çalıştım ama sabah uyuyakaldım :))
Yarın başlangıç denememe gireceğim bakalım ondan sonra netlerimi yazcam bir deftere.
Akşam da çalışayım ki başlangıç netim yüksek olsun. Böylece daha çok çalışmak zorunda kalırım yükseltcem diye.

dün akşam tarih çalıştım iyi deldi.
bu akşamda konu çalışıp soru çözmeye başlayacagım:2:

Konu çalışmadan soru çözmek iyi olmuyor bencede

Doğru diyorsun sarfansari. Her nete değer 59 TL :))

Bende aynen böyle düşünüyorum denemem

mayıs sonuna kadar konu çalışcam son 4 ay ful soru çözümü

gulbesseker, sana tavsiyem ikisini de ayırma ikisini birlikte yürüt eskiden bende dediğin gibi yapardım ama her ne kadar konu çalışsan da insan unutuyor kısa sürede. O yüzden başlarda tabi ki konu çalış önce sonra arkasından bol soru çöz tamam her şeyi süper öğrendim diyince diğer konuya geç. Son 4 ay da konu okumayı ihmal etme sadece test çözümü tekrarda yeterli olmuyor maalesef. İnsanın unuttuğu ayrıntılar oluyor ya da yeni öğreneceğin şeyler de çıkabiliyor farklı kaynaktan konu okuyunca. O yüzden sınav sonuna kadar ikisini birlikte yürüt bence. Hem konu çalış hem soru çöz.

kuzum bak bendeki kitap bu
bitane kitabım var 2010 model ama olsun :)
içinde tüm konular kısa özetli anlatım
ve toplam 5,000 soru var
hedefim komple bu kitabı bitirmek
öylece sınava giricem
zaten bende antalyada yaşıyorum ve buranın puanları yuksek personel açıgı felan bilmiyorum (
evliyim şehir dışı yazamam
emek çekiyorum ama inş üzülmem sonunda boşa gitmez

kuzum bak bendeki kitap bu
bitane kitabım var 2010 model ama olsun :)
içinde tüm konular kısa özetli anlatım
ve toplam 5,000 soru var
hedefim komple bu kitabı bitirmek
öylece sınava giricem
zaten bende antalyada yaşıyorum ve buranın puanları yuksek personel açıgı felan bilmiyorum (
evliyim şehir dışı yazamam
emek çekiyorum ama inş üzülmem sonunda boşa gitmez

süpersin yaa
En iyisini yapmışsın az kitap öz konu :)) Ama tarihte yeni konular eklendi onlara da netten bakabilirsin
O kitap sınava kadar kesin yetişir. İnternetten de konu okuyup soru çözebilirsin güzel kaynaklar var nette.
Hakkımızda hayırlısın olsun, umarım herkes emeğinin karşılığını alır sınavda.

Denemem bende elimdeki kitap yükünü bir azaltsam konu ağırlıklı çalışacağım dediğin gibi son aylar önemli.

Bugün yaşama yürütme çalıştım sorularını çözdüm. Şimdi yargı çalıştım sorularını çözüp idare de calisip sorularını çözüp günü kapatacagim

Bu arada bunlar tekrar ilk calismalarim bu kadar az zaman almiyor tabi

Hafta sonu ise geometri calisacagim bol soru cozecegim hep. Haftaya ise tarih tekrarına başlarım artık.

Bende bugün İslamiyet öncesini kitaptan okudum, sorularını çözdüm. türk islam videosunu bitirdim. Konuyu bir de kitaptan çalışacaktım canım istemedi şimdi de osmanlı kuruluş yükselme videosuna başlayacağım baktım o 15 dk sürüyor. Onu bitireyim bugün yarın da denemeden sonra eve gelince türk islamı, osm. kuruluş yükselmeyi bir kaç kitaptan okuyacağım bir kaç kitaptan sorularını da çözerim unutmuşum bu üniteleri. İslam öncesini biliyorum diye hızlı geçtim ama sonrakilerden çok soru çözerek ilerlemem lazım. Eğer yarın onları yetiştirebilirsem de Duraklama ve Gerilemeye başlarım, yetişmezse de pazar günü başlayıp bitirmeyi hedefliyorum.

Eksiklerimi ders ders halletcem yargının 41 denemesini almıştım ya tarihi bitirince her gün ordan bir tarih denemesi çözcem coğrafya çalışırken de. Sözel dersleri halledince de Türkçe ve matematikten 1 er kitap bitirmeyi hedefliyorum. Sınava kadar anca bu kadarını yapabilirim gibime geliyor. Son bir hafta da full sözelleri okuyarak geçircem sınavdan önce. Olur da o zamana kadar vaktim kalırsa da 3 er günden 5 ders için 15 günlük kamp yapmayı planlıyorum yetiştirebilirsem yani. O zaman süper olur. 90 ve üstünü garantilemiş olurum diye düşünüyorum.

Neyse elimizden geleni yapalım da gerisini Allah'a havale edelim. Ben keşke daha çok çalışsaydım demek istemiyorum temmuzda ondan olabildiğince çok çalışmaya çalışıyorum.

günaydınlar

bugün toplamda 90 dk lık geometri videosu izeyeceğim. ilk 15 dksını izeledim. sonra dışarıdaki işlerimi halleder öğleden sonra da sorularını çözerim.

Mutlu hafta sonları

kolay gelsin hanımlar bu ıkı gunde tekrar yapmam gerek pzrtesı ılk denememe gırıcem ınsallah ıyı sonuc alırım :18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…