2014 kpss çalışma günlüğüm

Te
evet türkçede ara gülerden bahsediyordu paragrafta fotoğrafçı vs diye. sayıştay tmm idi
Tesadüf gelmiştir canim ben onu biliyordum yaptim yoksa ÖSYM hic öyle birsey yapar mi kültüre bakin tamamen bilgi oncüllu yoktu yoruma dayali.
Benimde işlerim çok Karisik aciklansa da yolumuza baksak iyi olur.

Merhaba kızlar ,
Önlisans sınavında coğrafyada sorulan ''Türkiye'de hangi yer şekli fazla ``diye bir soru vardı neydi cevabı?...

Safrancim uzun bi sure topiginde takildik sayende yeni arkadaslar edindik sinavida atlattk hayirli sonuclar alirizda ataniriz insallah Teşekkürler bizi bi topikte bulusturdgn icin sanki üstümden yük kalkmis gibi sinavdan snra gezdk esimle simdide film izlicez opuyorm kizlar hepinizi uğrayın topige he unutmayın sayfayi :KK19::KK68:

paylaşımlara bakıyorum da lise soruları daha zormuş.:KK14:
Bende baktm canm sorulara genel kulturde suana kadar paylasilan sorularda eger hata yoksa 32 dogru 7 yanlış var 44 soru yapmıstm zaten ins bikactane daha dogru cikar genel yetenktede mat yapmadm bitane yapabildm ama turkcede dil bilgisi ve mantik sorularini yaptm cok şükür bakalim hayirlisi artk

Bizde memlekete gidiyoruz bir iki güne herkesin sonucu hayirli olsun. Bu sayfaya girebilicegimi sanmiyorum artik.sarfansari da yok hem.o da inşallah bebeğini saglikla dünyaya getirir. Hakkinizi helal edin yolunuz acik olsun hepinizin kizlar

Bizde memlekete gidiyoruz bir iki güne herkesin sonucu hayirli olsun. Bu sayfaya girebilicegimi sanmiyorum artik.sarfansari da yok hem.o da inşallah bebeğini saglikla dünyaya getirir. Hakkinizi helal edin yolunuz acik olsun hepinizin kizlar
Canim sonucunuda paylas merak ederis safransari giriyor sayfaya

[Gunaydinyhkdry, post: 37116730, member: 605078"]Canim sonucunuda paylas merak ederis safransari giriyor sayfaya[/QUOTE]

Günaydin canim paylasirim tabi bendd çok merak ediyorum çok fazla bosum arkadaslarim atmis sallmislar hep

[Gunaydinyhkdry, post: 37116730, member: 605078"]Canim sonucunuda paylas merak ederis safransari giriyor sayfaya

Günaydin canim paylasirim tabi bendd çok merak ediyorum çok fazla bosum arkadaslarim atmis sallmislar hep[/QUOTE]
benım boşta fazla canım mat 1 tane yaptm gerısi boş turkçeden 1 boşum var genel kültürden de 15 boşum var sanırım 44 soru yaptm gk den de ama sallamak ıyı degılmıs sallamak yerıne boş bırakmak bırcok kişinin önune gecmeyı saglıyormuş

Safrancim uzun bi sure topiginde takildik sayende yeni arkadaslar edindik sinavida atlattk hayirli sonuclar alirizda ataniriz insallah Teşekkürler bizi bi topikte bulusturdgn icin sanki üstümden yük kalkmis gibi sinavdan snra gezdk esimle simdide film izlicez opuyorm kizlar hepinizi uğrayın topige he unutmayın sayfayi :KK19::KK68:
Çok güzel arkadaşlıklar edindik
sınav stresımızı azallattık
destek olan herkese bende çok teşekkür ediyorum.
bizde dün alışverişe çıktık eşimle
akşam yemeğe davetliydık, günler cabuk geçse de bizde önümüze baksak sonuca göre

paylaşımlara bakıyorum da lise soruları daha zormuş.:KK14:
devrim senin sınav nasıl geçti?
maraşa mı hataya mı gidiyordunuz canım
benım telın ınternet tarayıcısında vırus var
kk ya giremıyorum eşimden arada giriyorum canım ondan bıraz yazamadım

Cümleten geçmiş olsun arkadaşlar
Sınav stresi de bitti gitti.
Allah hayırlı atamalar nasip etsin inşallah.
teşekkür ederiz adilemir abla
bundan sonra hayırlısı artık beklememedeyiz

kızlar 5 ve 8 gibi açıklanacakmış inşallah iyi olur sonuçlar :KK43:
ama bayram 5i 8i arası resmi tatilde açıklanırmıki

arfansari, post: 37132685, member: 408333"]Çok güzel arkadaşlıklar edindik
sınav stresımızı azallattık
destek olan herkese bende çok teşekkür ediyorum.
bizde dün alışverişe çıktık eşimle
akşam yemeğe davetliydık, günler cabuk geçse de bizde önümüze baksak sonuca göre

devrim senin sınav nasıl geçti?

maraşa mı hataya mı gidiyordunuz canım
benım telın ınternet tarayıcısında vırus var
kk ya giremıyorum eşimden arada giriyorum canım ondan bıraz yazamadım

teşekkür ederiz adilemir abla
bundan sonra hayırlısı artık beklememedeyiz

ama bayram 5i 8i arası resmi tatilde açıklanırmıki[/QUOTE]

...............
İkisinede canim perşembe gecesi cikiyoruz siz de gidiyor musunuz.hatta kayseriye de inşallah yolumuz düşecek :)

Ben hatirliyorum önceki sene aciklandiginda biz yine tatile memlekete gitmistik.bi arkadasim aciklandigini söylemişti bende yolda öğrenmiştim.kurban bayramsina bi iki gün kala.

Benim kaynim da salon görevlisiydi barkod sistemi geldi erken aciklanabilir belki dedi
İnşallah ya bende çok heyecanliyim.kotu supriz yasamak istemiyorum.

Ozelden yazarim iki program yükledi esim virüs icin bana da iyi oldu canim

X