2014 kpss çalışma günlüğüm

Bölümüm banka ve sigorta. Bölümden pek alım yok o yüzden 3001 tercihi yapıcam. Sizin bölüm nedir?

Benim denelerde 75-85 arası ama denemelerin zorluğuna yada kolaylığına göre artıp azalıyor netler. Hedefim ilk atama veya en kötü ikinci atamaya atanmak ama inş. olur.

Bölümüm banka ve sigorta. Bölümden pek alım yok o yüzden 3001 tercihi yapıcam. Sizin bölüm nedir?

Benim denelerde 75-85 arası ama denemelerin zorluğuna yada kolaylığına göre artıp azalıyor netler. Hedefim ilk atama veya en kötü ikinci atamaya atanmak ama inş. olur.
Canim benim de vida bölümüm
2 senede toplam 4 kişi atadilar
Bende 3001 ciyim yani.
1 aramada kaç kişi aliyorlar ortalama 3001 dek bilgin var mi ?

2012 sınavının ilk kasım atamasında 3001 memurluk için çok alım olmadı.
3001 kadrolarına genelde şoförlük ve hizmetli kadrosu verildi.
Ama ikinci atama olan haziran atamasında iyi bir kadro vardı sayısını tam hatırlamıyorum ama baya atananlar olmuştu.

2012 sınavının ilk kasım atamasında 3001 memurluk için çok alım olmadı.
3001 kadrolarına genelde şoförlük ve hizmetli kadrosu verildi.
Ama ikinci atama olan haziran atamasında iyi bir kadro vardı sayısını tam hatırlamıyorum ama baya atananlar olmuştu.
Benimde puanim 78.75 ti. Her atamada tercih yaptim ama kadrolar aklimda kalmadi
Bu sene daha iyi hazirlandim
Hakkimizda hayirlisi artik
Olduğu kadar, olmadigi kader

Iyi calismalar kizlar yogun bir çalışma temposuna girdim oyuzden foruma pek bakamıyorum allah hepimize zihin açıklığı versin dua edelim bol bol

Iyi calismalar kizlar yogun bir çalışma temposuna girdim oyuzden foruma pek bakamıyorum allah hepimize zihin açıklığı versin dua edelim bol bol
Bende denemeye gittim bugün dershaneye
Gelince de cdt fen bir video özledim
Simdi de 2. Videonun yarisini izledik
Biraz ara verip diğer yarisini izleyecegim
Evde 3 denemem kaldi
Dershanede de 2 son deneme

Bende denemeye gittim bugün dershaneye
Gelince de cdt fen bir video özledim
Simdi de 2. Videonun yarisini izledik
Biraz ara verip diğer yarisini izleyecegim
Evde 3 denemem kaldi
Dershanede de 2 son deneme
bende bıtane netten deneme çözdum online testı bıtır dedım cevaplar çıkmadı başka sayfaya gectı okadar işaretledım ya :KK43:

canım nasıl heyecan bastı anlatamam şu kalan gnlerde nasıl çalışmayı düşünüyorsun bir de tavsiye edebilceğin şeyler var mı şuna bak buna bak gibi... ben çok çalışamadım ve 80 puan gibi bir puan için nasıl yol izlemem lazım sınavda :KK76::KK43: acaba 15 türkçe 15 mat sonra 15 türkçe 15 mat şeklinde bitirip sonra tarihe mi geçsem:mad:

canım nasıl heyecan bastı anlatamam şu kalan gnlerde nasıl çalışmayı düşünüyorsun bir de tavsiye edebilceğin şeyler var mı şuna bak buna bak gibi... ben çok çalışamadım ve 80 puan gibi bir puan için nasıl yol izlemem lazım sınavda :KK76::KK43: acaba 15 türkçe 15 mat sonra 15 türkçe 15 mat şeklinde bitirip sonra tarihe mi geçsem:mad:
80 puan için 68-70 gibi bir net yapman gerekli
Vallahi canim bilmiyorum herkesin durumu farklı
Bu saatten sonra yeni konu bakmak olmaz
Bildiğin konuları tekrar et bence
Ben deneme cozuyorum bu siralar
Birde güncel okuyorum

ben türkçe-gk-mat şeklinde gidiyorum böyle alışmışım değiştirirsem sıkıntı yaşarım. 1 saatte gk ve türkçe bitiyor çok olsun 80 dk olsun geri kalan 40 dk mata gidiyor. hayırlısı olsun inşallah
safran güncellere nereden bakıyorsun?

ben türkçe-gk-mat şeklinde gidiyorum böyle alışmışım değiştirirsem sıkıntı yaşarım. 1 saatte gk ve türkçe bitiyor çok olsun 80 dk olsun geri kalan 40 dk mata gidiyor. hayırlısı olsun inşallah
safran güncellere nereden bakıyorsun?
Canim cozdugum denemelerinnson sayfalarini aldim oradan bakiyorum su an güncellere
Bende 1 saatte mat ve gk bitiyor. Yarim saatte de türkçe. Kalan 20-30 dk da kontrol yaparim artik.

Ben dun aksam tarihi sifirda yazdmaya basladm ve an itibariyle dış politikadayim genel tekrar yapiyorm hoca çarşamba veya persembe madenlere bakin ezber konulariniza bakin dedi iki gun kala coğrafya ve vat tekrari yapicam guncellerede safran google playdeb uygulama söylemişti cok ii boş vaktmde hep ona bakiyorm turkcede dil bilgisi tekrari yapmam lazm sanki yetismicek gibi ya 4 gün kaldi

Ben dun aksam tarihi sifirda yazdmaya basladm ve an itibariyle dış politikadayim genel tekrar yapiyorm hoca çarşamba veya persembe madenlere bakin ezber konulariniza bakin dedi iki gun kala coğrafya ve vat tekrari yapicam guncellerede safran google playdeb uygulama söylemişti cok ii boş vaktmde hep ona bakiyorm turkcede dil bilgisi tekrari yapmam lazm sanki yetismicek gibi ya 4 gün kaldi

Ben okumaya useniyorum nasıl yazıyosunnn imrendimm : )) cok zaman kaybı olmuyor mu?? Tekrarlarin var daha.. başarılar ayrıca : )

merhabalar kızlar,
son 1 günümüz kaldı. buraya son yazdığımdan beri hiç çalışmadım. günde 1 deneme çözdüm bazen çözmedim.
o kadar emek verdiniz. sizlerden çok ümitliyim.dualarımda sizde varsınız. gerçekten...
Allah yardımcımız olsun.

Ben okumaya useniyorum nasıl yazıyosunnn imrendimm : )) cok zaman kaybı olmuyor mu?? Tekrarlarin var daha.. başarılar ayrıca : )
Yok valla bir soru dahi kaçırmak istemiyorm ama hala tarihten istedgim verjmi alamadm cok yanlisim cikiyor cok tesekkur ederim canm insallah hepimizin sinavi iyi geçer sanada basarilar :)

merhabalar kızlar,
son 1 günümüz kaldı. buraya son yazdığımdan beri hiç çalışmadım. günde 1 deneme çözdüm bazen çözmedim.
o kadar emek verdiniz. sizlerden çok ümitliyim.dualarımda sizde varsınız. gerçekten...
Allah yardımcımız olsun.
Canimm su karamsarligini hani atmistin son bi hafta tekrar yapsaydn keşke benim denemelerim hala kötü ama tekrarlari birakmadim insallah hepimizin sinavi iyi gecer

X