2014 kpss çalışma günlüğüm

Benim evdede cook var soru bankalarm var sinava kdr bitmez galiba konularimi tamamlamaya calisiyorm suanda of nekdar cabuk geçti zaman

Bu satten sonra soru bankasından soru çözme
Konu tekrar edip deneme çöz bence
Dershanede konular bitti mi
Ay yok canm soru bankasina daha bakmam artk denemelerim var evde denemelerimi bitirip konularimi tamamlamam lazim konular bitmedi dersanede vat daha yeni basladi cografyada hayvanciligi bitirdik tarihte bugun 1.dunya savasi ni bitirdk turkcede yazim kurallari bitti ins biter ama ben videoda ondeyim konularda dersaneyle üstünden geçmiş oluyorm

Ay yok canm soru bankasina daha bakmam artk denemelerim var evde denemelerimi bitirip konularimi tamamlamam lazim konular bitmedi dersanede vat daha yeni basladi cografyada hayvanciligi bitirdik tarihte bugun 1.dunya savasi ni bitirdk turkcede yazim kurallari bitti ins biter ama ben videoda ondeyim konularda dersaneyle üstünden geçmiş oluyorm
Ben hizlandirmis kursun çok faydasini görmüştüm inşallah sanada faydasi olur
Zaten dershanede konu işleyerek tekrar etmiş oluyorsunuz
Evde de deneme çöz
Kaç net yapabiliyorsun denemelerde

75-73 denemeleri konu eksigim cok oldugu icin birakmistin canim vatandasligi ve cog da bi kapatip oyle baslayim diyorm denemelere tarihtede eksigim var hala offf yaaa sinava giderken bile konu calisicam heralde bide güncel konulara hic bakmadm

75-73 denemeleri konu eksigim cok oldugu icin birakmistin canim vatandasligi ve cog da bi kapatip oyle baslayim diyorm denemelere tarihtede eksigim var hala offf yaaa sinava giderken bile konu calisicam heralde bide güncel konulara hic bakmadm
Denemeler deki guncelleri kes onlara bak canim zamanın oldukça
Birde teline google olay den güncel indirebilirsin

biter biter:KK48:
benim de elimde 5 tane uzman kariyer 4 ihtiyaç 3 yediiklim denemesi kalmış.
yarın bende alırım son kez. femin 5lisini çözmüştüm . 15lisini alırım bulabilirsem.bulamazsam bakıcaz artık:KK55:
Devrim
Hakan dede videolarında cdt yi kendisi mi anlatıyor ?
Ben internette ihtiyacın bir videosunu buldumda ama hakan dede anlatmiyor

71.484 bugunki denemem valla ben sinavdada boyle yaparsam boşuna calisiyorm zaten sonuca bakilirsa pek calismkta denemez bi insan nasil calisipta alir boyle bir puani sasiyorm doğrusu

Devrim
Hakan dede videolarında cdt yi kendisi mi anlatıyor ?
Ben internette ihtiyacın bir videosunu buldumda ama hakan dede anlatmiyor
safrancım hakan dede kendisi anlatiyor ama begenmedim.okumus gecmis
ramazan yetgin var. cok iyi anlatmis.dinleyeli haftalar oldu hala aklimda anlattiklari

71.484 bugunki denemem valla ben sinavdada boyle yaparsam boşuna calisiyorm zaten sonuca bakilirsa pek calismkta denemez bi insan nasil calisipta alir boyle bir puani sasiyorm doğrusu
Canim benimde 2 ay öncesine kadar durum farksizdi
Ama son tekrarlar bitip denemelere yogunlasinca artti
Sizin konular işleniyor hala tekrarların devam ediyor. Yükselir insallah

Benim bugün denemem de kotu geçti :KK43:
Moralin çok bozuk netim baya az cikti
Halbuki çözerken kolay gibi gelmişti
Ve sinavdan yarim saat önce de ciktim
Bir daha kesinlikle 2 saat oturup tekrar tekrar bakacagim

Benim bugün denemem de kotu geçti :KK43:
Moralin çok bozuk netim baya az cikti
Halbuki çözerken kolay gibi gelmişti
Ve sinavdan yarim saat önce de ciktim
Bir daha kesinlikle 2 saat oturup tekrar tekrar bakacagim
BoZma moralini canm Benim seksenden dusmemem lazim ama hic cikamadm mubarek ins sinavda yuksek alirim artk dikkatli cozmek lazim

Bugün 2 deneme cozdum ve dunki 2 denemeye gore netlerim artmisti şükürler olsun ki
Yarin sabah Dersane denemesi var. Öğleden sonrada kendim evde cozerim

X