2014 KPSS B grubu (GK-GY) düzenli çalışma ve dertleşme topiği. Buyrun kızlar :)

günaydınlar
yeni gelenler hoşgelmiş. evli çoçuklu ev hanımlarını görünce çok mutlu oluyorum ne güzel azimlisiniz öyle
inşallah rabbim herkezin gönlüne göre verir. emeklerimiz boşa çıkmaz

tatlım kaynak konusunda sıkıntım yok piyasadaki hemen hemen yayınların hepsini aldım çözdüm geçen sene
hani ilk arkenin konuşan serisi varya güzel olabilir diye düşündüm acaba gönderiyorlar mı diye ayrı para vermemek için
demek göndermiyorlar :/
geçen sene ihtiyac uzaktan eğitimi aldım ama bu sene o kadar bütçem yok o yüzden ilk arkeyi tercih edeceğim
genel olarak memnun musun hocalarından?

canım gönderiyor olsalardı bu zamana gelirdi herhalde (süper olurdu )
hocalardan memnunum
özellikle coğrafya çok iyi anlatıyor
benim mat kötü eşim dinliyor şimdi o anlasın bende dinlicem sonra eşime sorucam geçen konuştuk çok iyi dedi bende temel kavramlarla geometriden dinlemiştim beğendim
o konuşan set benimde kafamda vardı aslında ama şimdi hem videolarını dinleyip hem onu almak mantıklı olurmuu bilemedim
hocalara soru sorabiliyoruz sistemden o da çok iyi
online denemeler var çözümlü testler var anlatıyorlar nasıl çözülceğini(ben henüz izlemedim onları )fiyatıda uygundu o fiyata bir sürü konu anlatıyorlar.

matematikte seyit kaya var onu çok beğendim diğerlerini incelemedim henüz iyiyse sorun yok zaten Tarih gibi dersleri sırf tekrar için izlicem. Ya video açamadığımız zamanlarda otururken filan açar çalışırdık gerek yok mu diyorsun :26: bu hafta içinde bende almış olurum eğitimi anlamadığım şeyleri sorarım

cnm ne kadardı o konuşan set
şimdi biz burdan zaten dinliyor olucaz ya hocalar aynı farklı hocalardan kaynak edinsek daha mı iyi olur acaba diye düşündüm
kızlara da fikirlerini soralım ona göre alalım olmazsa dediğinde doğru iş yerinde fln açar çalışırım:)

nette baktım bulamadım eğitim bilimler+ gk gy + uzaktan eğitim 380 tl diyor ben sadece konu anlatım istiyordum soru bankası olmasa da olurdu.. sen arayıp görüşsen belki kaynak gönderiyorlardır gün içinde arayabilirsem bende ararım

canım benim eşim görüşüyor onun adına kayıtlı söylerim ona görüşebilirse sorar
ama eğer öyleyse çok değil mi badeciğim 380 tl
gerçi uzaktan eğitimde içinde gaiba belki tek tek satıyorlardır sordururum

Son düzenleme:
çok saol canım ya güzel yerler var çalışma isteği geldi valla sayende :):):)

Önemli değil tatlım başka sorunların olursa yardımcı olmaya çalışırım

anladım canım fiyat konusu biraz sıkıntı olabilir benim bütçeme
ihtiyacın kaynaklarını almayı düşünüyorum ama

Tabi fiyatta önemli canım ben erkek arkadaşım için araştırmıştım uzaktan eğitimi iyi olanların hepsi üç aşşa beş yukarı aynı gibi fiyatları zaten inşallah kendi kafana göre bulursun canım.

nathaliee

ben çözdüm ama daha kısa bir yolu varmı bilmiyorum malum 10 yl oldu mezun olalı

önce a ve b musluklarıyla havuzun yarısını hesapladım,sonra c musluğunuda katıp diğer yarısını hesapladım ve iki sonucu topladım.

Sözcükte Anlam
Cümlede Anlam
Paragraf
Dilbilgisi
Anlatım bozuklukları
Yazım ve Noktalama

Türkçe konular bitti konu kavrama testleri bitti çözümlü soru bankasının sorularını da üç bölüme ayırmıştım tekrar amaçlı artık bundan sonra tekrar amaçlı ayırdığım testleri çözücem türkçe konu anlatım yeri geometri konu anlatıma başlasam matematikle birlikte yavaş yavaş yürütürüm diyorum da dükkanda durduğum için evde çalışma imkanım yok dükkandaki zamanı değerlendiriyorum. Buarada ev kredisi onaylandı exper gelecek onu bekliyoruz toplanmaya başlasam mi acaba kızlar dersane başlamadan biter mi ya yerleşme 24günüm kaldı off off

Bişiler yapmaya çalıştım ama yok olmuyor bulamadım cevabı sanırım ben bu matematikten çakıcam kpss de

moral bozmak yok..bak bende bulamadım ama şimdi dusduru arkadaşımız cevabını paylaşınca öğrenicez nasılsa :) yılmak yok yola devam

Son düzenleme:
moral bozmak yok..bak bende bulamadım ama şimdi dusduru arkadaşımız cevabını paylaşınca öğrenicez nasılsa :) yılmak yok yola devam
inşallah :) devamlı soru çözerek bu problemi aşabiliceğimi düşünüyorum sadece.daha çok çalışmaya devam.....dusduru ayrıca cevap için teşekkürler

Merhaba kızlar

ben takıldığım konularda internetten canlı dershanelere bakıyorum üzretsiz anlatımlı ders videoları var (matematiğim 0 bemin kaç yıl oldu okul biteli) acayip işime yarıyorlar tavsiye ederim en beğendiğim zorlueğitim.com

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…