2014 KPSS B grubu (GK-GY) düzenli çalışma ve dertleşme topiği. Buyrun kızlar :)

Anladım güzelim,belkide çok kişi olduğu için aramamışlardır canım zaten linki atıyorlar ismini yazıp giriyorsun o kadar acaba o isimleri rasgelemi alıyorlar yoksa telefonda konuştuklarınımı alıyorlar bilemicem ben sana özelden atarım linki saat 7 gibi bir dene bakalım girebiliyormusun :KK1:
Süper olur tatlım, çok sağoll.:KK16:
merhaba kızlar ben biara uğramıştm buraya ama sonra hiç ders çalşmaya fırsatm olmadığı için yazamadm hiç ama artık kararm kesin. yarın başlıycam. beni de listeye ekler misin pamukseker, bölümüm adalet şehir İstanbul :KK16:

hoşgeldin canım tekrardan. Hemen ekliyorum listeye.:KK16: Bu istikrarın sınava kadar sürsün inşallah.:KK16:

selam pantera14 bu kitabı üzernde yazan fiyata mı aldn acaba ben de yarn kitap bakmaya çıkcam da bunu listeme ekliim. bu arada bitirirsn tabi.bu kitaplar yetmicek bile bize, yani umarım öyle olur :)

yok hayır canım ben hiç bişey demeden 22 yaparım bunu size dedi olur dedim bende :KK9: :KK9: hiç araştırmadım fiyat falan direk aldım bunu zaten görünce :KK31: 22 ye aldım yani

selam kızlar bende yaş dolayısıyla b gurubundan gireceğim inşallah!
büyük ihtimalle aranızda en büyüğünüzüm.
iki çocuğum var ve ev hanımıyım şu anda.
ayrıca işletme mezunuyum:KK31:

selam kızlar :) hem Kadınlar Kuübünde hem de konuda yeniyim :) Tarih 4. sınıfım formasyonum olmadığı için B grubundan giricem sınava ama KPSS hakkında hiç bi bilgim yok:26: sınava girip girmeme konusunda da kararsızım nerelere atanabiliriz bilgi verebilecek biri varmı :nazar: şimdiden teşekürler herkese başarılar :):)

selam kızlar :) hem Kadınlar Kuübünde hem de konuda yeniyim :) Tarih 4. sınıfım formasyonum olmadığı için B grubundan giricem sınava ama KPSS hakkında hiç bi bilgim yok:26: sınava girip girmeme konusunda da kararsızım nerelere atanabiliriz bilgi verebilecek biri varmı :nazar: şimdiden teşekürler herkese başarılar :):)

Hoşgeldin tatlım, Tarih bölümünden alan yer varmı hiç bilgim yok canım ama kendi bölümünden kontenjan yoksa herhangi bir lisans programı mezunları 4001 koduyla açılan kadrolara atanabiliyorlar.Sende o kodlu kadrolara tercih yapabilirsin ama 85 ve üstü bir puan alman lazım.Sınav temmuzda Genel kültür ve genel yetenek sınavlarına girmen gerekiyor konular ilk sayfada var bakabilirsin :) başka sorun olursa yardımcı oluruz canım.

Hoşgeldin tatlım, Tarih bölümünden alan yer varmı hiç bilgim yok canım ama kendi bölümünden kontenjan yoksa herhangi bir lisans programı mezunları 4001 koduyla açılan kadrolara atanabiliyorlar.Sende o kodlu kadrolara tercih yapabilirsin ama 85 ve üstü bir puan alman lazım.Sınav temmuzda Genel kültür ve genel yetenek sınavlarına girmen gerekiyor konular ilk sayfada var bakabilirsin :) başka sorun olursa yardımcı oluruz canım.

hoşbulduk:):) düzenli çalışırsak alabiliriz umarım 85 üstü bir puan, Kpss hakkında hiç bi bilgim yok yeni başlıcam bende çalışmaya:) çok saol aklıma takıldıkça mutlaka sorarım :) 4001 açılan kadroları görebileceğim bi site var mı nerelere atanacğımıza dair :44:

çok tanıdık geldin bana :)

bende iki çocuklu evhanımı ve işletme mezunu biri olarak kpss girmeye karar verdim :KK66:

çok tanıdık geldin bana :)

bende iki çocuklu evhanımı ve işletme mezunu biri olarak kpss girmeye karar verdim :KK66:

hoşgeldin yanlız degılsın bende varım 2 cocuk bilgisayar programcılıgı ve işletme mezunu olarak:))

merhaba kızlar sizlerle mutluluğumu paylaşmak istedim matematiğim inanılmaz kötüydü arkadaşım aktif matematik kitabını önerdi ve doğan ulu 1 aydır boğuşuyorum deneme yaptım 8.75 netim çıktı sanırım yapıcam ya ben bu işi

Böyle bir şey buldum ilgimi çekti kızlar :KK9:
[video=dailymotion;xcwdxs]http://www.dailymotion.com/video/xcwdxs_parmaklar-ile-sihirli-carpma_school[/video]

hoşbulduk:):) düzenli çalışırsak alabiliriz umarım 85 üstü bir puan, Kpss hakkında hiç bi bilgim yok yeni başlıcam bende çalışmaya:) çok saol aklıma takıldıkça mutlaka sorarım :) 4001 açılan kadroları görebileceğim bi site var mı nerelere atanacğımıza dair :44:

4117 tarih lisans programının koduymuş canım bu son haziran tercihlerinde hiç kontenjan açılmamış 4001den girersin sende artık :)

http://dokuman.osym.gov.tr/pdfdokuman/2013/KPSS1/KPSS 2013-1 TERCIH KILAVUZ (26 06 2013).pdf

Bu en son haziran tercih kılavuzu canım burdan bakabilirsin en son tercihlerde hangi kurumların 4001 koduyla memur aldığına tatlım.

4117 tarih lisans programının koduymuş canım bu son haziran tercihlerinde hiç kontenjan açılmamış 4001den girersin sende artık :)

http://dokuman.osym.gov.tr/pdfdokuman/2013/KPSS1/KPSS 2013-1 TERCIH KILAVUZ (26 06 2013).pdf

Bu en son haziran tercih kılavuzu canım burdan bakabilirsin en son tercihlerde hangi kurumların 4001 koduyla memur aldığına tatlım.

çok saol canım ya güzel yerler var çalışma isteği geldi valla sayende :):):)

canım, benim öğrendiğim kadarıyla haftanın 3 günü (salı,perşembe,cuma) canlı ders var. toplam 190 sa ve dersler nisan a kadar devam ediyor.kaçırdığın dersleri tekrar izleme şansın var hatta tekrar olsun diye defalarca izleme şansın var. online deneme imkanı var. kaynak kitap imkanı yok sanırım.ama onun dışında dersaneden bi farkı yok. ekranın bi kısmında yazışma yeri var ordan hocaya soru sorabiliyosun vs... bence mantıklı. biliyorum ki ben bi zaman sonra ev ve dersaneyi yürütmekte zorlanicam ve evi bırakamayacağıma göre dersaneyi bırakcam.ama bunda kaçırdığını tekrar dinleme şansın olunca daha uygun gibi geldi.

Sagol canim cevapladigin icin peki butun dersleri degilde bi kacini alabiliyormuyuz benim sadece gk de sikintim varda ve fiyat hakkinda bilginiz varmi
iyi calismalar canim

Canım kayıt olurken faydalanıyorsunuz dedi ama şuan daha canlı dersler başlamadı sadece tanıtım dersleri var ona verdikleri gecici şifreyle girilmiyor zaten form doldurman gerekiyor.O yüzden pek bilemiyorum ama canlı dersler kayıt oluyor ya mesala gecici şifreyle girdiğimde 2011in konularını izleyebiliyorum dersler başlayınca onlarda kayıt edilir onları izleyebiliriz muhtemelen ama canlı olanla ilgili pek fikrim yok canım.

Bizim konuştuğumuz ihtiyaç Akademinin uzaktan eğitimi canım Genel kültür + Genel yetenek 499TL tanıtım dersleri var akşam 7de form doldur istersen canım bir bak nasıl olduğuna uzaktanegitim.gen.tr :)
anladım canım fiyat konusu biraz sıkıntı olabilir benim bütçeme:KK43:
ihtiyacın kaynaklarını almayı düşünüyorum ama

hoşbulduk:))
ayrıca çok endişeliyim senelerdir ders kitabı görmedim inşllah başarabilirimmm!!!
hoşgeldin canım bende yıllardır kitap yüzü görmedim bir heveslendim ki sorma başladım çalışmaya inşallah başarırız

ilk arkeye kayıt olan arkadaş vardı kaynak gönderdiler mi?
badeciğim yok kaynak göstermediler kendi kaynakları var muhtemelen onları tavsie ederler sorsak
ama ben ihtiyaçtan almayı düşünüyorum
geçen yıllardan eşimin ihtiyaçtan kaynakları vardı beğendim onları
o yüzden tercihim ihtiyaçtan olucak

X