2014 KPSS B grubu (GK-GY) düzenli çalışma ve dertleşme topiği. Buyrun kızlar :)

merhabaaa:) ben de aranıza yeni katıldım çalışma ekonomisi mezunuyum ve 2014 kpss'i beni bekler 2 aylık evliyim ama evliliğide derside birlikte yürütebilirim inşallah :) kendimi güzel gazladım sanırım bunu da başaracağım :) hep birlikte tabiki kızlar şansımız bol olsun ..

hoşgeldin tatlım benim :)) yaparsın sen oh sevdiceğinle beraber :)) kolaylar gelsinn

pesimi birakma, göster bana günümü büşra :KK4: :KK9: daha çalışma masam bile yok, annemlerde fazladan, katlanan masa varmis onu getirtecegim babama ama uygun bi zaman yakalayamadim, 3 kat merdiveni o masayla kendim cikamam çünkü :KK31: o gelinceye kadar mutfak masasinda calisiyorum ama suanda dersin basina oturup saatlerce duramiyorum, safak sıkıştırıyor çünkü :KK52: elimi ayagimi nereye koyacagimi bilemiyorum, vakit geciremiyorum :KK52:

Kocisim geliyor halayi cekeyim ve yazimi sonladirayim :KK64::KK64::KK64: :KK42:
ayy ilkaayy, 25 gün'cük mü kaldıı, çok heyecanlıı:KK52: Senin elinin ayağına dolaşması gayet normal kuzu. Sana kocacığın gelene kadar koca tatili veriyorum.:KK9: Sen şimdi yine de elinden geldiğince günde yarım saat de olsa bakmaya çalış. Eşin geldikten sonra fırtına gibi döneceksin.:KK55:
Evin tadilatı bitsin başlayacağım diyorum tam bitti derken yeni yeni şeyler çıkıyor ya bozuluyor ya bizimkiler değiştiriyor daha bir planım bile yok benim :KK50:
Ah sorma badecim, aynı durumdayız. Tam "işte bugün çalışacağım" diyorum bir şey çıkıyor.:KK14:
Bugün bir şey çıkmazsa gerçekten çalışacağım.:18:

pamukşeker benimde coğrafyadan coğrafi konum bitti efendim :))) kayıt edin
canım eklemeyi unutmuşum kusura bakma, ekledim hemen.:KK16:
pamukşekerimm bak aklıma ne geldi hani sen tablo yapıyorsun ya bölümleri falan yazdık süperr oldu birde şehirleri eklesek güzel olmazmı aynı şehirde olanların yardımlaşmasını sağlarız böylece :KK3:
Tatlımm çok mantıklı, ekliyorum hemen. Sen şehrini söylememişsin bu arada :KK9:
tablo süper olmuş yalnız :KK34: iktisat önde :KK9:
birazda şu havalar serinlese artık süper olucak boğucu havalar bitsin :KK9:
bende atanan arkadaslarımdan yardım alıyorum şimdi. nasıl plan yapıyım nasıl calısıyım hangı kaynaklar vs . ve bana çok yararlı link attılar müsait zamanımda burayada eklerim işine yarayan olur :KK31:

bende daha ön araştırma yapıyorum bugün başlıcaktım bugünde yattı düğüne gidicem akşam zorla :KK53:
yarına inşallah başlarım ufaktan :KK31:
linkleri bizimle de paylaş müsait olunca panteracım. Merak ettim.:KK31:
ben hala matematık ve tarıh çalışıyorum. daha bıtırebıldıgım bır kıtap olmadı. duyurulur :KK9::KK9:

matematıkten konu konu tarıhten de sayfa sayfa calışıyorum. tarıhı pek kafam almadıgı ıcın hızlı ılerleyemıyorum.
Olsun, gayet güzel gidiyorsun.:KK34: İstersen bitirdiğin konuları söyle, tabloya ekleyeyim.:KK61:
Merhaba kızlar :KK3:

Muhabbetler almış başını gitmiş. Yaz dönemi olduğu için çok sık nete giremiyorum o yüzden çok uzak kalıyorum konudan, kıskandım sizi. :KK19:

Ben korkulu kabusum matematik ve geometriye giriş yaptım dün.

Matematik-Temel Kavramlar
Geometri- Geometri Kavramları

Bunları bitirdim. Bütün günümü aldılar. Daha en baştan çok uğraştırdılar ama anladım sanırım. En azından soruların çoğunu çözebildim. :KK17:
Giz'im özletme kendini.:KK16: Gayet iyi gidiyorsun bence. Hızlı ilerlemek değil, anlamak önemli zaten kuzum:KK31: Konularını tabloya ekledim :13:
merhaba kizlar naptiniz ben yokken bi 10 gundur falan hic acmadim :26: basima gelenler pismis tavugun basina gelmedi cok zor ve yorucu gunler geciriyorum.calismaya baslamam eylulun ortasini kesin bulacak.size imreniyorum valla.
bu arada bizim bi tanidigin gelini son 3 ay calismis.dersaneye gitmis hizlandirmaya.ve evdede full calismis 92 kusur almis.masallah dedim darisi bize..sende alirsin yeterki duzenli calis aklini baska seyle oyalama.biri bana 92 alacagimi soylese asla inanmazdim imkansiz gibi geliyordu bana 90 lar dedi.insallah yaa.
İnşallah canım ya, biz de inşallah hayal dahi edemediğimiz güzel puanlar alırız.:KK16:
Sen de inşallah en yakın sürede feraha kavuşur aramıza gelirsin, zaten bizim de öyle harıl harıl ders çalıştığımız söylenemez canım. Yoğunlaşmamız eylülün ortalarını bulur büyük ihtimalle. Sen dert etme şimdi kpss'yi. Allah kolaylıklar versin inşallah.:KK16:

İsmim mine canım bölüm Kamu Yönetimi :) benide eklersen sevinirim :KK16:

Canım geldi kitaplarım cok saolasın sen söylemesen haberim olmazdı :KK16:
ekledim tatlımm:KK16:
Benımde evde ılgım çok dagılıyor, aslında haftada 2 gün kütüphaneye gitsem süper olur ama yaşadığım ilçede yeniyim kütüphane var mı bilmiyorum, en kısa zamanda araştıracağım.
Kütüphaneyi kesinlikle tavsiye ederim canım, bir araştır sen.:KK34:
Kızlar bayramda aılem yanımdaydıi sonrasında da görümcem geldi 1 haftalığına ziyarete. ders çalışmak şurda dursun bilg. başına bile oturamadım :KK43:

Yarında ablamın ay sonundaki düğünü için memelekete gidiyorum, eşimde 1 hafta sonra yıllık izin alıp gelecek, 20 günlük izin yapacak. Bu süre içinde alanya'da otel ayarladık tatıle de gideceğiz. İnşallah aranıza 1 ay sonra bomba gibi döneceğim :KK52: Döner dönmez de dershane işini ayarlayacağız.
1 ay sonra seni bomba gibi bekliyoruz tatlımm.:KK55: Ben de eylülün ilk haftası kardeşimin üni. kaydını yapıp 2 haftalık tatile çıkacağım.:KK31:
Ama eylülden sonra artık bahane bulan karşısında beni bulur.:KK20::KK9:

bugün kolları sıvıcam akşam :KK53: işteyim malum ve yogunum müsait zamanda kopyalıcam kızlar linkleri türkçeden başlıcam evde matematiğide pazarları 4 saat özel ders alıcam :KK31: yada hiç önceki yılın kitaplarından değilde 2014 kitaplarını alıpmı başlasam pazara kadar beklemem gerekiyo onun içinde napsam acaba yaa :S

Son düzenleme:
Canım benim bölüm gıda teknolojisi eklersin.

Ben türkçe dilbilgisi hariç
Matematik son 4 konu hariç
Coğrafya hepsini 2'şer soru bankası bitirdim.

Ama bunları ve eksik konularımı dershaneyle birlikte tekrar bitireceğim. Bence tablo böyle olmasın da yeni yayınlar çıktığında alacağımız ortak kitapları belirleyelim ve ona göre tablo yapıp dolduralım. Kitabı bitirdikçe ekleyelim. Mesela şöyle ;

PEGEM YEDİİKLİMYARGIDATA
SÖZCÜKTE ANLAM
Canım söylediğin güzel bir fikir ama onu biraz daha ilerleyen zamanlarda yapalım istersen, şu an konu anlatımları bile baya yavaş ilerliyor malesef. Ama herkesin isteği o yönde olursa şimdi de yapabiliriz.:KK16:
Merhaba arkadaşlar,

Bende bu yıl mezun olup KPSS ye gireceğim. Aslında A dan da girebilirim lakin şuanlık kendimde o potansiyeli göremiyorum. Benim bir sorum olacak yanıtlarsanız sevinirim. Benim geçmiş yıllardan kalan KPSS Lise-Önlisans çalışma setim var. Lisans için alacağım kitaplarla arasında fark var mı, varsa ne kadar? Yani bu kitaplardan da yararlanabilir miyim? Çok cahilce bir soru oldu sanırım:KK53:
Hoşgeldin canım.:KK16:
Ben lisans'ım ama önlisans arkadaşların dediğine göre lisans soruları daha zormuş, o yüzden lisans kitabı da edinmeni öneririm tatlım.:KK34:

Günaydın Çalışkan başarılı ve renkli kızlar,gününü tatlı ve neşeli geçmesini diliyorum:KK52:
Tünaydın canım, tüm iyi dileklerin senin için de olsun.:KK16:
pammukşeker :)) ben matemetikten temell kavramları bitirdim :)) listeeeeeleeee:))
ay bu sistem çok güzel oldu
ekledim canımm:nazar:
merhabaaa:) ben de aranıza yeni katıldım çalışma ekonomisi mezunuyum ve 2014 kpss'i beni bekler 2 aylık evliyim ama evliliğide derside birlikte yürütebilirim inşallah :) kendimi güzel gazladım sanırım bunu da başaracağım :) hep birlikte tabiki kızlar şansımız bol olsun ..
Canım hoşgeldin aramıza.:KK16: Daha tazecik gelinsin.:nazar: Allah bir yastıkta kocatsın.:KK16: Ve de darısı başıma inşallah.:KK9:
Yeni hayatın sana güzel kapılar açar umarım canım. Kpss yolunda birbirimize destek olarak başaracağız bu işi. :KK19: Başarılar diliyorum şimdiden.:KK16:

2014 yayınları cıkıyo farkettiniz miii :KK31:
Evet tatlım, dün kızlar söyledi. Ama ben dershane başladıktan sonra alacağım. Şimdilik eski kitaplar işimi görüyor.:KK31:
busraaaaaa :KK64::KK64::KK64::KK64:

Ben yinede 1 testte olsa çözeceğim tatlim :KK31: icim hic rahat degil zaten :26:
Öyle yap canım, en azından kpss'den kopmamış olursun. Çok çalışmaktan ziyade süreklilik önemli. Hem dediğin gibi vicdanın da rahat eder.:KK61:
bugün kolları sıvıcam akşam :KK53: işteyim malum ve yogunum müsait zamanda kopyalıcam kızlar linkleri türkçeden başlıcam evde matematiğide pazarları 4 saat özel ders alıcam :KK31: yada hiç önceki yılın kitaplarından değilde 2014 kitaplarını alıpmı başlasam pazara kadar beklemem gerekiyo onun içinde napsam acaba yaa :S
Canım bence pazara kadar erteleme. Başla yavaştan, zaten derslerin ilk konularında hiç bir değişiklik yok. Bir yerden başla ki ne çalışsan kârdır.:KK31:

türkçeye bi bakıp sonra tarihe özet yapıp çalışıcam sürekli tekrarlamak üzere. matematiği en sona bırakmak istemiyorum ama şimdi başlarsam tekrar etmekten bıkar herşeyi unuturum diye korkuyorum :KK31:

Evet tatlım, dün kızlar söyledi. Ama ben dershane başladıktan sonra alacağım. Şimdilik eski kitaplar işimi görüyor.:KK31:

Öyle yap canım, en azından kpss'den kopmamış olursun. Çok çalışmaktan ziyade süreklilik önemli. Hem dediğin gibi vicdanın da rahat eder.:KK61:

Canım bence pazara kadar erteleme. Başla yavaştan, zaten derslerin ilk konularında hiç bir değişiklik yok. Bir yerden başla ki ne çalışsan kârdır.:KK31:

pamukşekerim bursadayım ben şehir eklemeyi düşünürsen bilgin olsun :)

şuanda kitaplardan değil videolardan çalışıyorum kitaplar için biraz daha beklicem tüm 2014 yayınlar çıksın alıcaklarımı testlerle beraber alırım bugün cümlede anlam testleri çözdüm boş kaldığım zamanlarda eve gidince başlıcam hemen deslere 2 gün boşladım zaten:KK43:

Kızlar,
Eğitimdeyiz.com ve ihtiyaç akademi uzaktaneğitim.gen.tr ücretsiz canlı derslere katılma şansı veriyor isteyen bir baksın....

Canım hoşgeldin aramıza.:KK16: Daha tazecik gelinsin.:nazar: Allah bir yastıkta kocatsın.:KK16: Ve de darısı başıma inşallah.:KK9:
Yeni hayatın sana güzel kapılar açar umarım canım. Kpss yolunda birbirimize destek olarak başaracağız bu işi. :KK19: Başarılar diliyorum şimdiden.:KK16:
[/QUOTE]

tatlım tesekkür ederim inşallah rbbim sana da nasip eder doğru insanla karşılaşmanı:) evet dediğin gibi destek olarak ilerlemek insana keyif veriyor herkese bool bol başarı diiiyormm :)

bende geldim tekrar girmeye karar verdim bende kurs araştırıyorum.. belki bu konuda da alış veriş yaparız :) herkese başarılarr..
:nazar:

türkçeye bi bakıp sonra tarihe özet yapıp çalışıcam sürekli tekrarlamak üzere. matematiği en sona bırakmak istemiyorum ama şimdi başlarsam tekrar etmekten bıkar herşeyi unuturum diye korkuyorum :KK31:
Matematiğe başlamaktan korkma canım, matematik çok unutulacak bir ders değil çünkü. Konu çalıştıktan sonra bol soru çözmeyi gerektiren bir ders. Ama tarih coğrafya gibi unutulacak bir ders değil, mantığını kavradıktan sonra tabi.:KK34:

Kızlar,
Eğitimdeyiz.com ve ihtiyaç akademi uzaktaneğitim.gen.tr ücretsiz canlı derslere katılma şansı veriyor isteyen bir baksın....
Tanıtım dersleri diyor, sanırım hepsini anlatmayacaklar. Kaydımı yaptırdım sayende. Sağol canım.:KK16:
tatlım tesekkür ederim inşallah rbbim sana da nasip eder doğru insanla karşılaşmanı:) evet dediğin gibi destek olarak ilerlemek insana keyif veriyor herkese bool bol başarı diiiyormm :)
Amin tatlım, doğru insanla karşılaştım ama doğru zamana henüz ulaşamadık.:KK9: İnşallah kpss'yi atlatırsam o da olacak hayırlısıyla. Uğra buraya arada canım. Allah zihin açıklığı versin.:KK16:
bende geldim tekrar girmeye karar verdim bende kurs araştırıyorum.. belki bu konuda da alış veriş yaparız :) herkese başarılarr..
:nazar:
Hoşgeldin ay_cicek, ben de baya bir süre kurs araştırdığımdan yardımcı olabileceğimi düşünüyorum, hangi şehirdesin canım?

KPSS YOLDAŞLARI:KK19:
KUZULAR:KK16: BRANŞLARIMIZ:KK42:ŞEHİRLERİMİZ:109:
PammukSeker (Büşra)Kimya Mühendisliğiİstanbul
ilkay10 (İlkay)PsikolojiDenizli
nathaliee (Gül)Maden Mühendisliği
dumannnn (Gamze)İşletmeBatman
__BADE__ (Sevgi)Dış Ticaret
kayacans (Gizem)İktisat
muhemirİktisatİzmir
_zeytin_İktisat
pantera14 (Sibel)Bilgisayar ProgramcılığıBolu
B_MonorozaBüro Yönetimi ve Yönetici AsistanlığıBursa
magicienKamu Yönetimi

[/FONT][/B][/COLOR]

pamukşekerim bursadayım ben şehir eklemeyi düşünürsen bilgin olsun :)
Monorozamm, ekledim kuzum:KK16: Tablomuzun son hali bu :KK61:

Pamuğum bende İstanbul anadolu yakasındayım :KK16:

Kızlar şöyle eğitimler var dikkatimi çekti bir de siz inceleyin
[video=youtube;abjFearfgKs]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=abjFearfgKs[/video]

Not: Eğitim firmasıyla alakam yok reklam yapmıyorum :KK70:

Son düzenleme:
kızlar benide ekleyin adım ahsen bursa işletme :) ama önlisans bilg.prog.danda girebilirim hala düşünme aşamasındayım :KK70:

Son düzenleme:
X