2014 KPSS B grubu (GK-GY) düzenli çalışma ve dertleşme topiği. Buyrun kızlar :)

inş. bulabilirsin canım. Bulamazsanda artık coğu yayın internetten de satıyor zaten ordanda alabilirsin :)

canım malesef ki bulamdım netten alırım dedim yargının ve ihtiyacın sitelerine bakıcam bugün

Tatlım bunu iyi araştır hem lisans hem önlisans mezunuysan en yüksek öğrenim baz alınıyor yani sen lisans bitirmişsen önlisanstan giremezsin girsen bile atansan bile sorun çıkıyor memurlar.nette karşılaşmistim böyle birşeyle çok iyi araştır canım.
bende bu şekilde biliyorum iyi araştırın kızlar
malesef pek iyi değilim canım kaç ay geçti üzerinden hala iyileşemedi sürekli enfeksiyon oluşuyor hergün pansuman yaptırıyorum ama bir türlü iyileştiremedim tekrar ameliyat olma ihtimalim biraz yükseliyor galiba :KK14: sen napıyosun canım çalışmalar nasıl gidiyor?

geçmiş olsun asya neyin vardı?

Günaydın,Hayırlı Cumalar Çalışkan kızlar bende konu bitiryorum nasıl yazacam,ben matemetik,tarih ağırlıklı çalışıyorum

malesef pek iyi değilim canım kaç ay geçti üzerinden hala iyileşemedi sürekli enfeksiyon oluşuyor hergün pansuman yaptırıyorum ama bir türlü iyileştiremedim tekrar ameliyat olma ihtimalim biraz yükseliyor galiba :KK14: sen napıyosun canım çalışmalar nasıl gidiyor?

Canım Çok geçmiş olsun,neyin var tanışmıyoruz ama takip ediyorum,

Günaydın,Hayırlı Cumalar Çalışkan kızlar bende konu bitiryorum nasıl yazacam,ben matemetik,tarih ağırlıklı çalışıyorum
HAYIRLI CUMALAR :) bitirdiğin dersin konularını yazıyorsun..ilk sayfadaki listeye ekleniyor...hangi konuları bitirdin..hangi yayınlardan çalışıyorsun nasıl gidiyor..bölümün ne

geçmiş olsun ......

güvenilir bir site olsun istiyorum canım ya

ve bugün hala başlayamadım çok yoğunumm...

Zeytin'cim pegem'in sitesine bakmani öneririm. Hem fiyatlar çok uygun. Hem de şimdi sipariş verirsen yarın elinde olur.

Bu arada ben hala eve gidemedim:KK31: Yorumu görünce telefondan yazayım dedim. :KK61:

tatlım özelden yazar mısın bana detayları benimde durum biraz değişikte o konuda :/ birkaç şey sormam lazım sana...
Derslere henüz başlamadım ev tadilattaydı dün boyası yapıldı sabahtan beri sil süpür canım çıktı
ama en geç pazartesi başlamış olurum.

kızlar ben geçen sene kitaplarımı hep http://www.kitapsec.com/ dan aldım çok memnun kaldım siteden. fiyat olarakta piyasaya göre çok uygun. Mutlaka oradan alın derim ben... yeni yayınlar henüz çıkmadı çıksa bende alacağım

Son düzenleme:
kızlar ben geçen sene kitaplarımı hep Kpss Kitapları, Yargı Yayınları, İhtiyaç Yayınları, Yediiklim, Murat Açıköğretim, Ygs, Dgs, Ales dan aldım çok memnun kaldım siteden. fiyat olarakta piyasaya göre çok uygun. Mutlaka oradan alın derim ben... yeni yayınlar henüz çıkmadı çıksa bende alacağım

ben piyasadaki tüm test kitaplarını cebe indirmeyi düşünüyorum toptan alsam kãrlı mı olur acaba ahaha :KK31:

Ve 2014 önlisans konu anlatım kitapları mı gördüm oraaddaaa yanlış mı görüyorumm

Son düzenleme:
ben piyasadaki tüm test kitaplarını cebe indirmeyi düşünüyorum toptan alsam kãrlı mı olur acaba ahaha :KK31:

Ve 2014 önlisans konu anlatım kitapları mı gördüm oraaddaaa yanlış mı görüyorumm

pek incelemedim canım çıkmış da olabilir 75 tl üzeri ücretsiz kargoydu 2 günde elime ulaşıyordu :KK31::KK31:

Kizlar :KK3:

Ramazanlar, bayramlar, düğünler bittigine göre ben artik aksamlari tipis tipis dersimi calismaya baslayayim bence :KK9: bu aksam acilisim var hepiniz davetlimsiniz :KK9::KK9:

pek incelemedim canım çıkmış da olabilir 75 tl üzeri ücretsiz kargoydu 2 günde elime ulaşıyordu :KK31::KK31:

konu anlatım, deneme, soru bankası falan toptan mı alıyordun canım.

ben öyle yapıcam da. çarşıya da yakın evimiz 2hoplasam inerim geze geze alayım diyorum ama netten almakta cazip gelmiyor değil yani :KK70:

konu anlatım, deneme, soru bankası falan toptan mı alıyordun canım.

ben öyle yapıcam da. çarşıya da yakın evimiz 2hoplasam inerim geze geze alayım diyorum ama netten almakta cazip gelmiyor değil yani :KK70:

ben netten almayı tercih ettim çeşit çeşit seçmesi kolay kitapçıda akşam ederim sonra alamam direk kovarlar beni :KK70:
hem uygunda oluyor
evet yaprak test deneme soru bankası hepsini birlikte almıştım

selam arkadaşlar :KK16:

tabloları gördüm hayırlı olsun
:KK3:

bir şey aklıma takıldı. tarihe çağdaş türk ve dünya tarihi konusu eklendi ya. tarih bölümüne o konuyu da eklese
PammukŞekercim
:KK30:

kızlar ben geçen sene kitaplarımı hep Kpss Kitapları, Yargı Yayınları, İhtiyaç Yayınları, Yediiklim, Murat Açıköğretim, Ygs, Dgs, Ales dan aldım çok memnun kaldım siteden. fiyat olarakta piyasaya göre çok uygun. Mutlaka oradan alın derim ben... yeni yayınlar henüz çıkmadı çıksa bende alacağım

bende bu siteyi merak ediyordum kitaplar çok uygun güvenemedim :KK70:
ooo çok sevinçliyim eşim uzaktan eğitimi almış bu akşam güzelcee kolları sıvayıp başlıcazzz
birde pamuk şekerciğim benimde biten konularımı eklersen tabloya müsait olduğunda sevinirim cnm göreyimde motive olayım

X