2014 KPSS B grubu (GK-GY) düzenli çalışma ve dertleşme topiği. Buyrun kızlar :)

ihtiyacın istanbul şubeleri de kaliteli ben bir ara gidip görüşmüştüm. binası filan bakımlı özenli idi. fiyatlar arası resmen ucurum var.

zeytin, ben hayatımda hiç dersaneye gitmedim. üniversiteye hazırlanırken bile gitmedim.
geçen sene de uzaktan eğitimle çalıştım normal ders ortamında belki o kadar konsantre olamayabilirsin dikkatin dağılır vs kaçırdıkların olur bunda çevir çevir başa al dinle. tarih vatandaşlık çok iyi hocaları dinleyerek öğrenme fırsatım oldu. talihsizlik yaşamasaydım memurdum ben. nasip her şey. 1200 dersaneye verecek durumunuz varsa verin sonucta dersane kendini düzene sokmak için iyi fırsat. ben evde de çalışırım sıkıntı olmaz dersen bilemem. ama dediğim gibi 2 uzaktan eğitim paketi alsan ( 2farklı yayından) geleceği en fazla 250 lira. Matematikten sorunu olanlarda ya dersanelerden tek ders alsın ya da doğan ulu gibi hocaların cdsini temin etsin.
çünkü matematikte konu anlatımı diye bir şey yok bol bol soru çözmek gerekir soru çözümü de çözümlü soru bankalarında mevcut videolusoru.com gibi test üzerinden anlatan sitelerde mecvut gibi gibi...

ben etkilemek istemem :KK6:

canım şuan için durumum var ama kısa bir zaman sonra işsiz kalma gibi durumum olabilir:KK43:
bu yüzden o kadar çok parayı vermek istemiyorum ne yalan söyleyeyim
ama eşiminde önünü kesiyormuşum gibi geldi birden
bende hep senin gibi düşndüm 2 ayrı paket alır bilgileri pekiştirir bolca test çözeriz dedim ama rakipleri de düşününce gözüm korkuyor yaw:KK70:
doğan ulu yu eşimde diyordu alırız çok iyi o diye
dershane tek ders vermiyormuş matematik istiyorduk olmaz dediler

ihtiyacın istanbul şubeleri de kaliteli ben bir ara gidip görüşmüştüm. binası filan bakımlı özenli idi. fiyatlar arası resmen ucurum var.
:KK6:

Evet bina olarak gercekten biz cook kaliteliyiz diye bağırıyorlar :) ama işte içlerini bilemezsin.

canım sen yok biz uzaktan eğitim veriyoruz fiyatımız o yüzden yüksek yada çok iyi eğitim veriyoruz vs safsatalarına kulak asma...inan bana derslere girmeden anlayamazsın kursun iyi olup olmadığını..ben bile yazıldım ama hala şüphelerim var ve hocaların dersi işleyişini görmeden de pek geçecek gibi görünmüyor...

ya gerçekten anlayabilmen ve sağlıklı karar verebilmen için o dersanelere giden öğrencileri bulup konuşacaksın yada böyle bir imkan var mı bilmiyorum ama bi şekilde derslere girip öyle kayıt olucaksın yoksa dersaneler atıp tutar yani... ve bu saydıklarımı da yapman imkansız gibi birşey

o yüzden bence gözünü karartıp karar vermelisin artık çünkü eylül ekim döneminde dersaneler acayip uçuyor fiyatlarda...Çünkü o dönemlerde insanlar kayıt olmaya mecbur kalıyor bunlarda fırsata dönüşütürüyolar...

ve inan bana düşündükçe içinden hiç çıkamazsın valla ben yazıldım kurtuldum oh be dünya varmış :KK70:

yörünge ve murattan var giden arkadaşım tek ihtiyaçtan bulamadım.Bir öğretmenle görüştüm oda ihtiyaç dedi :KK70: en sonunda kura cekicem sanırım kendim karar veremiyorum :KK1:

eşimi bilmem ama ben planlı biriyimdir
onuda zorla da olsa oturtuyorum o çalışma masasına:KK70:zaten onun bilgileri benden kat kat fazla dersi dinlemese de yapıyor arada durdurup videoları bana anlatıyor fln
uzaktan eğitimi çok beğendim ben sanki sınfta gibisin
ben burada ki dershanelere de güvenemiyorum ki sadece para amaçlıymış gibi geliyor bana
samimi gelmediler hiç.
bu arada akşam üşengeçliğim tutmazsa yaprak test almaya gidicem

o zaman hep böyle devam edebileceğini düşünüyorsan hiç yazılmayın canım. sizin 2 kişi olmanızda güzel en azından birbirinize destek cıkarsınız birlikte çalışırsınız :) malesef benim öyle bir lüksüm yok.

canım şuan için durumum var ama kısa bir zaman sonra işsiz kalma gibi durumum olabilir:KK43:
bu yüzden o kadar çok parayı vermek istemiyorum ne yalan söyleyeyim
ama eşiminde önünü kesiyormuşum gibi geldi birden
bende hep senin gibi düşndüm 2 ayrı paket alır bilgileri pekiştirir bolca test çözeriz dedim ama rakipleri de düşününce gözüm korkuyor yaw:KK70:
doğan ulu yu eşimde diyordu alırız çok iyi o diye
dershane tek ders vermiyormuş matematik istiyorduk olmaz dediler

inan bana dersane seni düzene sokuyor rakiplerini görmeni sağlıyor konuyu anlatıyor eline bir test veriyor onu çözecek olanda konuyu pekiştirip sürekli tekrar edecek olanda kişinin kendisi. Ben gitmedim ama gidip daha düşük olanlarda oldu. ipleri elinden bırakmadığın sürece sana her yer paris :) matematiği halledecek bir sürü yöntem var sadece ondaysa sorun..

eşimi bilmem ama ben planlı biriyimdir
onuda zorla da olsa oturtuyorum o çalışma masasına:KK70:zaten onun bilgileri benden kat kat fazla dersi dinlemese de yapıyor arada durdurup videoları bana anlatıyor fln
uzaktan eğitimi çok beğendim ben sanki sınfta gibisin
ben burada ki dershanelere de güvenemiyorum ki sadece para amaçlıymış gibi geliyor bana
samimi gelmediler hiç.
bu arada akşam üşengeçliğim tutmazsa yaprak test almaya gidicem

o zaman aynı azimle devam edebileceğini düşünüyorsan hiç yazılmayın canım. sizin 2 kişi olmanızda güzel en azından birbirinize destek cıkarsınız birlikte çalışırsınız :) malesef benim öyle bir lüksüm yok.

hangi yayınların testlerini alacaksın.

inan bana dersane seni düzene sokuyor rakiplerini görmeni sağlıyor konuyu anlatıyor eline bir test veriyor onu çözecek olanda konuyu pekiştirip sürekli tekrar edecek olanda kişinin kendisi. Ben gitmedim ama gidip daha düşük olanlarda oldu. ipleri elinden bırakmadığın sürece sana her yer paris :) matematiği halledecek bir sürü yöntem var sadece ondaysa sorun..

o zaman aynı azimle devam edebileceğini düşünüyorsan hiç yazılmayın canım. sizin 2 kişi olmanızda güzel en azından birbirinize destek cıkarsınız birlikte çalışırsınız :) malesef benim öyle bir lüksüm yok.

hangi yayınların testlerini alacaksın.

haklısınız aslında iş kişinin kendisinde bitiyor
moral bozukluğu yapmamak lazım
eşimde anlamadığım yerleri anlatıyor sağolsun şimdilik arkeyi alıp çalışmaya başlamak lazım
zaten görüşmüş eylülde diğer bankalarla da anlaşma yapabileceklerimiş vakıfbank var şuanda bende arkadaşlarıma sorucam bulabilirsem o karttan alıcam :KK70:
test kitapevi ne gidicem ne varsa bakıcam önerdiiniz var mı ona göre alırım bende

haklısınız aslında iş kişinin kendisinde bitiyor
moral bozukluğu yapmamak lazım
eşimde anlamadığım yerleri anlatıyor sağolsun şimdilik arkeyi alıp çalışmaya başlamak lazım
zaten görüşmüş eylülde diğer bankalarla da anlaşma yapabileceklerimiş vakıfbank var şuanda bende arkadaşlarıma sorucam bulabilirsem o karttan alıcam :KK70:
test kitapevi ne gidicem ne varsa bakıcam önerdiiniz var mı ona göre alırım bende

Data, yargı ve uzman kariyerin iyi diye duydum yargınınkileri kendimde kullandım gayet iyi bence :)

merhaba arkadaşlar.

bende bu yıl ön lısans turizmden mezun oldum. dgs den başarılı olamadım ve tercih yaptım ama gidemeyeceğim yerleri yazdım birazda ... gelecek sene kpss olacak ve benım pek bılgım olmamasına rağmen, üni.den bir hocamın tavsiyesi üzerine düşündüm. ön lisans kpss yi deneyeceğim inşallah. bunun için kursada gitmeyi düşünüyorum.çünkü hayatımda hiç ösym sınavlarında başarılı olamadım malesef bugüne kadar.

ön lisans kpss düşünen var mı aranızda bu arada ?

merhaba arkadaşlar.

bende bu yıl ön lısans turizmden mezun oldum. dgs den başarılı olamadım ve tercih yaptım ama gidemeyeceğim yerleri yazdım birazda ... gelecek sene kpss olacak ve benım pek bılgım olmamasına rağmen, üni.den bir hocamın tavsiyesi üzerine düşündüm. ön lisans kpss yi deneyeceğim inşallah. bunun için kursada gitmeyi düşünüyorum.çünkü hayatımda hiç ösym sınavlarında başarılı olamadım malesef bugüne kadar.

ben varım...........

ben varım...........

merhaba bade...

sen ön lisans mezunu musun yoksa lisans mı?

ben ön lisans mezunuyum belirttiğim gibi ve pek fikrim yok atamarın zor olupolmadığı hakkında.

birde benim kendi alanımdan atanmalar yapılmadığ için, 3001 kodlu alandan yalnızca atanabiliyormuşum. kursa gideceğim ama ne kadar zor olduğunu bilmıyorum malesef...

merhaba bade...

sen ön lisans mezunu musun yoksa lisans mı?

ben ön lisans mezunuyum belirttiğim gibi ve pek fikrim yok atamarın zor olupolmadığı hakkında.

birde benim kendi alanımdan atanmalar yapılmadığ için, 3001 kodlu alandan yalnızca atanabiliyormuşum. kursa gideceğim ama ne kadar zor olduğunu bilmıyorum malesef...

merhaba canım ben hem önlisans hem lisans ama lisans hakkımı kullanmak istemiyorum güvenemiyorum kendime
evet turizmin ataması yok denecek kadar az 3001 koduna talim ama çalışırsan 80 civarı net yaparsan % 90 atanırsın..

merhaba canım ben hem önlisans hem lisans ama lisans hakkımı kullanmak istemiyorum güvenemiyorum kendime
evet turizmin ataması yok denecek kadar az 3001 koduna talim ama çalışırsan 80 civarı net yaparsan % 90 atanırsın..

bade çok çalışacağım bu kez...

ama sanırım en az 86 almam lazım. araştırdığımda da 86 olanlar ikinci atamalarda garanti atanıyorlar. ama 85 ve aşağısı biraz zor gibi... çevremdekilerde bana o şekilde anlatınca biraz karamsar başladım. bakalım. aileme yük olmak istemiyorum daha fazla. bir yerden başlamam lazım.

merhaba arkadaşlar.

ben lisanstan giricem ama ön lisans turizimden diplomam var benimde sen hangi bölüm mezunusun aşçılık diploman varsa aşçılıktanda alıyorlar belki şansını denemek istersin.

Son düzenleme:
Evet canım benimde muratta aklıma takılan şeylerden biride ders işleme sistemleri oldu.Ben baya dershane gezdim o yüzden aklım biraz karıştı yörünge ilede goruştum. Orasınında iyi bir yer olduğunu duymuştum ciddi bir yer olduğuda belli. Arkadaşım oraya gidiyordu kendi iyi bir puan alamasada dershaneden memnundu. Yörüngenin yayınlarında biraz kararsız kaldım. Ne kadara yazıldın bu arada yörüngeye :)

merhaba kızlar bende bursadayım :KK3: ama dershaneye yazılmadım yazılmayıda düşünmüyorum oturup evde kendim hazırlanıcam eğer yapabilirim diyorsanız sizde kendiniz hazırlanın boşuna dershaneye para vermeyin

merhaba kızlar bende bursadayım :KK3: ama dershaneye yazılmadım yazılmayıda düşünmüyorum oturup evde kendim hazırlanıcam eğer yapabilirim diyorsanız sizde kendiniz hazırlanın boşuna dershaneye para vermeyin

merhaba canım, eğer kendin hazırlanabiliyorsan tabide mantıklısı o canım herkes kendini biliyor sonuçta bende o çalışma disiplini yok :) sen lisanstanmı giriceksin.

merhaba canım, eğer kendin hazırlanabiliyorsan tabide mantıklısı o canım herkes kendini biliyor sonuçta bende o çalışma disiplini yok :) sen lisanstanmı giriceksin.

ben önlisanstan giricem canım yönetici asistanlığı mezunuyum, dershaneye gidecek vaktim ve param olsa bende giderdim belki sen bakma böyle dediğime :KK9: ama bence dershaneden çok kendi çalışma disiplinin önemli sonuçta birçok dershanede aynı eğitimleri verirler ama sen çalışmadıktan sonra trilyonları döksen dershanelere yinede faydası olmaz, bilmem anlatabildimmi :KK34:

bade çok çalışacağım bu kez...

ama sanırım en az 86 almam lazım. araştırdığımda da 86 olanlar ikinci atamalarda garanti atanıyorlar. ama 85 ve aşağısı biraz zor gibi... çevremdekilerde bana o şekilde anlatınca biraz karamsar başladım. bakalım. aileme yük olmak istemiyorum daha fazla. bir yerden başlamam lazım.

evet canım bu sene 75 77 net yapanlar 85 86 aldılar 80 85 net hayat kurtarır diyebilirim. yani 120 soruda net 90ı bulabilirsek bize ne mutlu...

ben önlisanstan giricem canım yönetici asistanlığı mezunuyum, dershaneye gidecek vaktim ve param olsa bende giderdim belki sen bakma böyle dediğime :KK9: ama bence dershaneden çok kendi çalışma disiplinin önemli sonuçta birçok dershanede aynı eğitimleri verirler ama sen çalışmadıktan sonra trilyonları döksen dershanelere yinede faydası olmaz, bilmem anlatabildimmi :KK34:

tabiki güzelim çalışmıcak olduktan sonra o dershane ne yapabilirki sana :) sonuçta dershane bizim yerimize çalışıp bizim yerimize sınava girmiceğine göre iş bizde bitiyor...

X