2014 KPSS B grubu (GK-GY) düzenli çalışma ve dertleşme topiği. Buyrun kızlar :)

Hosgeldin canim, tarih icin data yayincilik ve ihtiyaç iyi diyorlar

Canlar bana dua edin su aralar çok sıkıştım herşey üst üstte geliyor ev alıyoruz onun işiyle uğraşıyoruz ıgdaşi actircaz kredi çekicez exper geliçek dükkanda duruyorum o bi yandan sıkıştırıyor ders çalışmaya çalışıyorum dersaneye kaldı bir ay bu arada ev taşınıcam yerlescem off off çok sancılı süreç içindeyim ev dersane dersler dükkan taşınma napcam ben yaa nolur dua edin kızlar.

Bu lisans mı ön lisans mı?

Allah yardımcınız olsun

Allah yardımcınız olsun.canım inşallah en kısa zamanda toparlanırsınız,ev alıyonuz hayırlı olsun ne güzel işte
kızla ben de çalışıyorum burda ki topiği bulamıyorum herzaman nasıl buluyunuz bu kadar topikler içinde

ilk arkeyi bende düşünüyorum canım özellikle tarih ve matematik hocasını çok sevdim. Seyit kaya akıcı ve güzel anlatıyor.
Uzem ve ihtiyaç akademinin uzaktan eğitimleri de çok güzel ben memnun kalmıstım
Dersane mi yine uzemler mi kararsızım :)

ben de geldim ama geç mi geldim naptım ben bilemedim ki maşallah çalışıyorsunuz zehir gibi kızlar bende yarın başlayacağım sizinle birlikte devam ederim artık hem de motive oluruz

Canlarımm, geç de olsa ben geldiim..
Bugün yüksek lisans için ingilizce sınavım vardı ve çok kötü geçti malesef. Yeterli puanı alamayacağım sanırım. Benim bu ingilizceyi bir şekilde halletmem lazım. Seneye sınavdan sonra atamalara kadar yurtdışında dil okuluna gitmeyi kafama koydum. Hayırlısı olur inşallah.
Bu arada dışarıdaydım, birazdan da yatılı kalmak için teyzeme gideceğiz.:18: Benim de ders çalışmalarım yalan oldu bir iki günlüğüne. Ama yine de kitaplarımı yanımda götüreceğim, en azından geometri, türkçe gibi kolay dersleri çalışırım.

Son düzenleme:
Ayy inşallah canım inşallahhhh
İlkaycım benim de işim çıktı, tam yoğunlaşalım diyoruz bir şeyler çıkıyor. Sıkıntı yapma, Bunların telafisini boş günlerimizde çok güzel yapacağız inşallah. Başına hiç kalkmadan bir otursak günde bir kaç konu bitiririz. Şu meşgul günlerimizi bir halledelim de...

İnşallah canım, akşam çalış, bitirdiğin konuları tablomuza ekleyelim.

Çalışkan Kızlar Günaydın,sabah sabah çalışmak zevkli ve keyifli,tablo harika olmuş ellerinize sağlık
Beğenmene sevindim canım, sıra geldi doldurma kısmına. Bu tablo isimlerimizle dolsun taşsın inş.
Giz'cim süpersin. hemen ekliyorum tabloya.
türkçe dışındaki derslere henüz bakmadım ben eylülün sonuna doğru cafcaflı bi plan hazırlıcam bol soru lazım anacım piyasadaki tüm testleri alıp eve zulalamak lazım
Haklısın canım.. Bende şu an baya kaynak var aslında da oturup çözecek vakit bulamıyorum resmen.:18: Sen niye eylülün sonunda başlıyorsun çalışmaya canım?:26:
Bu benim işimi görür. Sağol badecim tavsiyen için.
Maşallah canım gayet güzel gidiyorsun Ben şimdi seni Türkçe'deki tüm konuları ve tarihten ilk iki konuyu bitirmiş olarak tablomuza ekleyeyim mi? Doğru mu anlamışım.?
Bu arada uzaktan eğitim hakkında pek bilgim yok ama umarım çok faydalanacağın bir eğitim olur.

Canım hoşgeldinn.
Bende şu an ihtiyaç var ve çok memnunum. Tavsiye ederim.

Ah canım, ne güzel ev alıyormuşsunuz, hayırlı olsun şimdiden Dert etme tatlım, hepimiz çeşitli bahanelerle hala başlayamadık yoğunlaşmalara. Seninki bir de zaruri sebepler. Bu zorlukları atlatınca telafisini yaparsın inşallah.
ben de geldim ama geç mi geldim naptım ben bilemedim ki maşallah çalışıyorsunuz zehir gibi kızlar bende yarın başlayacağım sizinle birlikte devam ederim artık hem de motive oluruz
Hoşgeldin canım aramıza Birbirimize her zaman destek olacağız burada.
Allah yardımcımız olsun hepimizin

hangi dersten başladınız kızlar ya da belli bir program var mı bende ona göre başlayayım :13:

Öyle belli bir programımız yok asyacım. Genelde herkes eksik olduğunu düşündüğü dersten başladı. Benim tarihim kötü olduğu için tarihten başladım mesela.

yazını toplu olarak aldım inşallah çok yer kaplamaz ahah :)

Yayınlar ancak eylülde çıkar ben alıp planımı yapana kadar zaten eylülün ortası olur. anca adapte olurum eylülün sonuna başlarım böyle düşündüm canım bilemiyorum zaman göstericek nası bi tempo tutturacağımı

Allah yardımcınız olsun

Sağolun kızlar rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Sağol canım.
Alıyoruz da valla stresi öldürdü bitirdi beni çok sıkıntılı ya biz mühatitten alıyoruz yani ev yapılıyo ha yapıldı ha oldu ha bitti derken neler çektik şimdi tamda zamanına denk geldi dersaneyle çakişmadan bi yerlesebilsek de rahat rahat evimde ders çalışsam şimdi eve kitap filan getirmiyorum hepsi dükkanda gündüz ne kadar çalışabilirsem işte kafam darmadağın toplansam mi erken mi diyorum valla sıkıntılıyim kızlar bana fikirleriyle yardım edicek olan var mi çok makbule geçer.

Burada bitirdiğim konuları söyliyim de beni de ekle canım okadar sıkıntı arasında ders çalışıyorum boş durmuyorum
Türkçeden
Sözcükte Anlam
Cümlede Anlam
Noktalama ve Yazım Kuralları bunlar bitti konuda çalıştım çokca da soru çözdüm

Matematikte yeni başladım sayılır
Temel Kavramlar bitti soru çözdüm ama bi kaç kaynaktan daha cözcem iyice pekişicek

Tarihten ilk iki konuyu bitirdim
İslamiyet Öncesi Türk Tarihi
İlk Müslüman Türk Devletleri

Yarında tarih ve matematikten devam etmek istiyorum inşallah

ben tatile gidiyorum yarın.. eylül 1 de döncem.. o zaman başlasam ( kaytaran ögrenci gibi hissettim kendimi..

Selam kızlar bende aranıza katılmak isterim :)
2014 kpss B grubundan giricem bende siz coktan konulara başlamışsınız görünce kendimi kötü hissettim ben daha dershane seçme aşamasındayım Murat eğitim kurumlarımı yoksa ihtiyaç akademi mi? sizce hangisine gitmeliyim hangisinin yayınları daha iyi biliyorsanız yardımcı olursanız cok sevinirim.Bursada yaşıyorum özellikle Bursada yaşıyanlar varsa onların fikrinide almak isterim.

ikisinin de kaynaklari iyi ama ben ihtiyac diyorum
elbet is sende bitiyor
senin calismana azmine bagli dershaneden cok
genel anlamda murat dershanesini artik begenmiyorlar... ben ikisine de gitmedim arkadaslarimin yorumlarindan ve kaynaklarindan biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…