2014 Katiplik sınavına girecek olanlar birbirimize destek olalım beraber çalışalım))

Ben daha başlamadım ki geçen sefer başvuruyu yaptıktan sonra başlamıştım
132 miydi 142 miydi neydi öyle bir şey yazmıştım

evet tatlım bencede imla falan olsun bu aralar hız çalışması yapıyorum baya hızlandım hocam bile farketti ama şimdi imla ve büyük harflere çalışsam iyi olacak onlarda hızım baya düşüyor bide şu silme tuşunu hayatımdan çıkarsam benden iyisi yok çünkü doğru yazcam diye baya hızım düşüyor bundan sonra bende varım kızlar aranızda

hmm aslında öyle birşey yoktu canm kelimesine göre yalnış sayar
sen pes etme devam et kursa yazıl hatta eğer gerçekten istiyorsan.

Ben daha başlamadım ki geçen sefer başvuruyu yaptıktan sonra başlamıştım
132 miydi 142 miydi neydi öyle bir şey yazmıştım
oo öyle mi ne güzel canmm
bende su an klavye çalışmıyorum klavyem iyi gecen sene mülakatta elendim bende şimdi
derslerime çalışıyorum arada mülakat sorularına vs.
hangi adliyede gireceksin bu sene

canmm normalde yazabiliyorsan inn bana imlalı yazmayada alışırsın
ilk 1 hafta zorluk çekersin sonra diğerile aynı rakama gelir bende öyle yapmıştım çünkü
evet o silme tuşunu cıkar hayatından o gerçekten cok zaman öldürüyo hiç silme bırak yalnış kalsın daha iyi
birde sınavda ekran danmı yoksa kagıttan mı cıkacağı belli olmuyo canm kagıtta biraz etkiliyo iki durumada çalış özel. kağıttan cıktığında satır atlama durumu cok yaşanıyor o panikle aman diiim
Tekrar hoşgeldin aramıza kuzumm inşallah bu sene üstesinden geleceğiz bunun
birde ah şu torpil işi olmasa

okulda sınavları zaten kağıtla oluyoruz yani her ikisenede alışığım inşallah olucak bu iş evet torpil olayı benimde canımı çok sıkıyor bu arada tekrar hoşbuldum

okulda sınavları zaten kağıtla oluyoruz yani her ikisenede alışığım inşallah olucak bu iş evet torpil olayı benimde canımı çok sıkıyor bu arada tekrar hoşbuldum

gecen sene o torpil yüzünden mülakatta elendim sırf cok zoruma gitti
Ama hakkımı helal etmiyorum öbür dünyada alacağım olsun tek tek hesap soracagım
aslında birazda kader kaderinde ne varsa o oluyo ben birazda mülakatlarda heyecanıma yenilmiştim
bana soru soruyorlar resmien titriyordum ay o halim neydi ya
sen ilk gireceksin demi canm
birde adalet kaçınsı sınıfsın.

evet ilk giricem 2. sınıfım sen kaçıncı sınıfsın?

ay anlamadım işte kızz şimdi anladım ama evet üniversitede okuyorum açıktan değil

heh onu soruyordum bende bacım
şimdi bende harıl harıl onların finallerine çalışıyorum 25 oacakta ya yandan o bi yandan katiplik başım döndü valla sorma ha bi yandanda çene

heh onu soruyordum bende bacım
şimdi bende harıl harıl onların finallerine çalışıyorum 25 oacakta ya yandan o bi yandan katiplik başım döndü valla sorma ha bi yandanda çene

ayy valla aynı dert bendede var sürekli quiz sürekli ödev veriyorlar başımı kaşıyacak vaktim yok resmen bide aynı zamanlarda finallerimiz olacakmış gerçi senin test oluyor bizimse klasik ve uzun uzun cevaplı sorular

öyle deme keşke bizimkilerde klasik olsa test daha zor inan ki insanın kafası iyice karışıyor çok çelişkili oluyor
benm notlarımı yüksek tutmam lazım.
hukuk fakültesine geçiş yapacam inşallah canmm

Ben hukuğa geçmeyi pek düşünmüyorum yani bu bölüme bile istemeyerek girdim çile çekiyorum resmen ben de bizim adliye de kalemde bi kişi adaleti açıktan okuyor bana kolay geldi baya belki ben gördüğüm için de olabilir :26:

acıktan okumak aksine daha zor dersleri bile görmüyorsun kendin çalışıyorsun çabalıyorsun ne yazıkki
ben cok zorlanıyorum anayasa hukuku ve idare hukuk özellikle biri anlatmadan cok zor oluyo imkanım olsa giderdim örgününe ama ailevi nedenlerden dolayı gidemedim canm ben bölümümü cok seviyorum pişmanda değilimm hiç hakkmzda hayırlısı olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…