2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

sıcak havlu koy dedi doktor baya toparlandı yinede
ilk gebeliğimde şeker yüklemesi yapılmamıştı bana

iyi allaha şükür canım çok sevindim sonucun iyi çıkmasına rabbim korusun cümlemizi

Ah canim o bayginlik hissi bende de var otururken bile yoruluyorum butun gun yatiyorum egilip dogrulayim nefes nefeseyim sansliyiz allahtan dogum sonbahar kisa geliyo:) tetanoz asisini ben daha olmadim belli bi zamani varmi acaba?

Ah canim o bayginlik hissi bende de var otururken bile yoruluyorum butun gun yatiyorum egilip dogrulayim nefes nefeseyim sansliyiz allahtan dogum sonbahar kisa geliyo:) tetanoz asisini ben daha olmadim belli bi zamani varmi acaba?
25. haftada yapıyolar genellikle canım

sıcak havlu koy dedi doktor baya toparlandı yinede
ilk gebeliğimde şeker yüklemesi yapılmamıştı bana
Bana yapacak doktor canım şeker yüklemesini hafiflemisine sevndim gözünün ben iyiden iyiye ağırlaştım kızlar çok yoruluyorum. Karnım çok gerliyor.
Bana doktor olma dedi ben bu sebeple olmadım. Nefes almak çok güç işteyim ama yoruluyorum.

merhabalar..aynı sıkıntı bende de var bugünüme şükür diyorum ama iyice zorlanmaya başladım bu aralar herşeyde nefes nefese kalıyorum eve gittiğimde üstümü değiştirmeye halim olmuyor sankihemen yatıyorum.oturup kalkarken arabaya binerken bile yoruluyorum.haftaya gidicem doktora gerekirse artık işe gelmeyeceğim..kasıklarımda batmalar yanma hissi falan çok.herkes böyle mi acaba diye merak ediyorum okadar iyiyken bi haftada herşey değişti valla çok şok oldum =)

BENDE ACAYİP YORULUYORUM CANIM 9 AYLIK GİBİ HALİM HELE ŞU SICAKLAR VARYA

Kızlar bugüne kadar bazı nedenlerden dolayı doğum yapacağım hastaneyi seçememiştim bir türlü.Artık karar verdim gibi gebze medical parka gidicem pazartesi ve beğenirsem artık orda karar kılıcam inşallah.
Bu arada bi kaç gündür karnımın sağ tarafında baskı hissediyorum.Acaba nedir bebekler mi baskı yapıyorlar.Sizde varmı bişey.haftalar ilerledikçe korkularım artıyor.Allah kolaylık versin bize inşallah.
Bi hafta önce hastaneye gittim ve inanın benden hafta olarak ilerde olanların bile karınları küçücüktü.Bana herkes çok büyümüş karnın diyor.Ee karnımız büyüdükçe şikayetlerimizde artıyor.Sanki 1cm bile yer yokmuş gibi hissediyorum

ACAYİP AĞIRLAŞTIM BENDE TETANOZ AŞIMI OLDUM BEN CANIM DOKTOR OL DEDİ BUGÜN BAŞKENTE GİTTİM EBRU TARIM YAPACAK ARTIK TAKİBİMİ 15 GÜNDE BİR GİDECEM ARADAKİ FARK AYNEN DEVAM EDİYO ORTAK KAN DAMARI GÖRÜNMÜYO DEDİ RAHİM AĞZINI 3.8 OLARAK ÖLÇTÜ 525G BİRİ 650G BİRİ ÇOK TATLI Bİ BAYAN KAPRİSSİZ ERKEN DOĞUM RİSKİ HERZAMAN MEVCUT DEDİ Bİ SIKINTIDA HEMEN GELECEKSİNİZ EKİBİM SİZE YARDIMCI OLACAK DEDİ EŞİMLE ÇOK HOŞUMUZA GİTTİ

BENDE EN SONUNDA KARAR KILDIM HASTANEYE BAŞKENT ÜNİVERSİTESİNDE YAPACAM GÜZEL HASTANE BUGÜN GİTTİM İÇİME SİNDİ BAYA HAYIRLISI

BENDE EN SONUNDA KARAR KILDIM HASTANEYE BAŞKENT ÜNİVERSİTESİNDE YAPACAM GÜZEL HASTANE BUGÜN GİTTİM İÇİME SİNDİ BAYA HAYIRLISI
canım sen yine şanslısın ebru hanımdan randevu alabilmişsin..hastane konusunda iyi bir seçim yapmışsın.ben de adana da kalsaydım orayı tercih ederdim.ama gurbetçiyiz maalesef. Allah utandırmasın her şey yolunda gitsin inşallah...

İNŞALLAH CANIMGÖBEĞİM ÇATLADI RANDEVU ALANA KADAR AMA MONOKORYONİK DİAMNİYOTİK OLUNCA KABUL ETTİ 2 HASTAM DAHA VAR BU ŞEKİLDE TAKİBİNİ YAPTIĞIM DEDİ

günaydın..benim karnım tek gebeliklerle bir valla kimse inanmıyor..inşallah 30 lardan sonra büyürüz yoksa çalışmak çok zor olacak.şuan bile zor.benim kasıklarımda yanma çok oluyor.o rahatsızlık veriyor sadece.beslenme düzenininz nasıl sizlerin.ben dikkat etmeye çalışıyorum tabi ama bilmiyorum iyi besleniyormuyuz..alışveriş işini bitirdim gibi geçe bile kalmış keşke öğrendiğim gibi yapsaymışım..

GÜNAYDIN KIZLAR NASILSINIZ NERELERDESİNİZ
Günaydın canım, nerlerde olalım valla yorgunluktan hiç birşey yapasım gelmiyor.
Uykum var çok fazla sanki yeni hamilelikte olduğu gibi gece hiç uyuyamıyorum.
Elim ayaklarım yanıyor.
Ben alışverişi tamamlıyoruz. Ama beslenme yoğurt yiyorum. onu haricinde özel bişey yok canım hiç birşey istemiyorum.
Çalışmak Çok zor bana da çok yoruluyorum. Son ay bu ayın sonunda izindeyim. Allah kısmet ederse.

8 EKİMİ İPLE ÇEKİYORUM VALLA İZNİM BAŞLIYO O ZAMAN AYNEN GECE BENDE UYUYAMIYORUM GÜNDÜZ ACAYİP RAHATSIZ HİSSEDİYORUM KENDİMİ ÇARPINTIM ÇOK YORUYO BENİ HELE SABAHLARIŞUAN BİLE ACAYİP ÇARPINTIM VAR

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…